Jump to content

Dragonshard


shoosh

Recommended Posts

Utisci...hmmmm.mislim da je kuzma malo omasxio...prvi i jebeno najbitniji graficxi utisak je bullshit...likovi deluju kao da levitiraju iznad tla, kada se u razgovoru okrecu cxine to bez i najmanjeg pokreta telom, dakle opet lebde i okrecu se oko svoje ose itd...E sad igrivost je druga pricxa, samo sxto i tu ima bagova npr. uzeo sam lika koji baca nozxeve i sad...pridjesx kripovima gadjasx ih i krenu da te jure ti pobegnesx par koraka i oni se vracaju nazad, opet ih gadjasx etc pobijesx ih sve samo sa herojem da ti ne skinu ni helt...kako igra odmicxe pridruzxuju ti se razne jedinice tj. grupe jedinica...sad nisam basx previsxe dugo igrao ali ono mozxe da prodje ako ste spremni da progutate gore navedene stvari...igra meseca definitivno nije...drugi razlog sxto je nisam visxe igrao je farenhajt :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

meh necu sad da ulazim u rapsravu oko toga, ali svako iole ozbiljniji moze da zakljuchi na osnovu napisanih tekstova da je covek totalno nenormalan lik... nekom se svidja (u glavnom klincima) a nekom ne (u glavnom iskusnijim freakovima)... kvazi filozov sa jeftinim zvakama koje prolaze kod bubuljichavih 13.godishnjaka...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uhh iskusni nije ti bas fazon ali nema veze.Konkretno imam dosta vise godina nego sto si pomenuo.Cak i duplo vise.Coveka nikad nisam video u zivotu i nemam razloga da ga branim.Ali da je duuuuugo u tom poslu i da je to sto si napisao prilicna glupost....Mada iskreno mislim da se zajebavas.Obrnuto je od toga sto si napisao ali ajde nema veze.Neka ti bude

Link to comment
Share on other sites

Da li je G!!! u pravu ili nije sad i nije vazno...

Ali stoji da ocena od 85 za ovo je u najmanju ruku preterivanje.

Nista novo,sazvakan gameplay iz drugih igara *WC3,Kohan,Kingdom Underfire*.Sam GFX uzitak je nepostojeci,odaje utisak dobre ideje sa losom realizacijom,iskreno vidim zasto je G!!! naveo 13 godina kao starosnu granicu za ovu igru.

Igra je RTS,samih RPG elemenata ima u onim kolicinama koje dozvoljavaju industriji da dodaju "RPG" etiketu.Znaci imamo exp ali je to pretvoreno u resurse za unapredjivanje jedinica,imamo iteme koje skupljas po mapi ali je to na nivou Warcraft 3 igre.Onda imamo i nesto sto mislim i da je dalo pravo tvorcima igre da je nazovu RTS RPG je sam sistem unapredjivanja heroja,koji je i dalje na bazi poena koje koristis za "kupovinu" dodataka *slicno je nacinu iz Demon Stone igre*.

Na kraju ispada da je G!!! u pravu za coveka,zar ne?

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ja igru nisam ni probao... samo sam pratio kuzmu i njegove dosadashnje lozacke opise i smejao se njegovoj kolumni... prsoto mi neverovtno da se neko sa 26. godina slaze sa onim sto on filozofira... covek se uci dok je ziv :)

znaci igra je krs sa aspekta RPGa... nisam nista bolje ni ocekivao

gorane sto se tice RTSa izasao je AoE3, trebalo bi da je dobro, samo sta posle toga, jedino sto je u najavi a da moze biti dobro je SupremeCommander i onaj Starwars rts

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

E da zaboravio sam da kazxem... naleteo sam na neku gomilu kristala i dok sam ih pokupio prosxla me je volja za igranjem...igra je shit, a mislim da kuzma nije presxao visxe od 2 questa(jer je suvisxe zauzet igranjem WOW-a) i da je ocenu prepisao sa nekog od sajta... [xx(]

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...