Jump to content

Neko mi mazno account


Nothingman

Recommended Posts

Danas ne mogu da se ulogujem, kaze mi da informacije koje unosim nisu tacne. Takodje tajno pitanje ne radi jer mi prijavljuje neispravnu mail adresu (verovatno ju je promenio taj koji ima moj password).

Evo pokusavam da kontaktiram Blizz i vidim da nisam jedini kome se to danas desilo. Ne znam kako su dosli do moje sifre (jer nemam nikakve trojance) ali moguce je da je neko provalio u Blizzovu bazu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemam firewall, nikad ga ne koristim. Tek sam upalio komp, znachi nisam posecivao nikakve sajtove niti sam sta download-ovo. Sinoc sam igrao do 3, ugasio komp i evo sada ne mogu da se ulogujem. Inache posecujem samo par sajtova na web-u koji ne bi trebalo da su kriticni (klanrur, elitesecurity...), tako da ne verujem da je do toga. Jebat ga, evo cekam Blizz da mi odgovori, nadam se da taj koji mi je mazno account nece napraviti kakvo sranje sa mojim likom [:)]

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako bi firewall mogao da mi pomogne u ovom sluchaju, posto mislim da password nigde nije keshiran. Cak i da je negde keshiran mislim da je microsoft ispravio gresku iz win98 i da xp ima ozbiljniju enkripciju nego sto su imali .pwl fajlovi. Tako da i da neko dodje do fajla sa keshiranim siframa gotovo je nemoguce da razbije sifru od 16 karaktera. Znachi da neko sad sedne za moj kompjuter nisam siguran da postoji nachin da dodje do sifre za wow. Jedini nachin koji mogu da zamislim je da imam negde instaliran key logger trojanac, ali AV ne nalazi nista...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, situacija postaje sve ozbiljnija, na svakih pola sata pojavi se novi covek na Blizz tech support forumu kome je neko maznuo sifru. Ljudi su proveravali sa drugih accounta i ti kojima je ukradena sifra su u igri, sto znaci da se "lopovi" igraju sa nasim characterima [:(]

Posto je pametni blizzard vezao moj wow account sa forum accountom, ja sad ne mogu ni na forumu da postujem [:(!]

Da li bi neko mogao da mi pomogne i da se uloguje na tech support forum i postavi novi topic sledece sadrzine:

Naziv topica: password stolen - mail address changed - help!

Tekst poruke:

Hi, I am writing this from my friend account. My account name is Badurash and I have serious problem.

Today (29.9.2005) I tried to log in and I get warning that my password is wrong. I doubt someone stole my password (although I have no idea how, cause I play this game only from my home, and AV is not detecting any trojan horse on my machine) because when I tried to use forgoten password mechanism I get warning that my e-mail address is wrong. So, someone probably change that information after stealing my password. I wonder why didnt you locked that e-mail field, cause it make no sense this way. Anyone who steal someones password can change that info and password retrive mechanism is useless.

I sent u info in webform:

http://www.wow-europe.com/support/webform/index.html

but u guys are not replying...

I can send u my CD key so u can verify it is my account...

p.s. I am sorry for my bad English, it is not my first language.

Link to comment
Share on other sites

postovao sam ja ono sto si napisao

Hvala ti ko bratu [:)]

bedak...moj account i dalje stoji netaknut, neaktiviran...sad se bojim dal da ga diram kad dobijem kreditnu ili da chekam johs par dana...ono da mi neko marne onolike likove mislim da bi puko (i konachno krenuo da polazhem ispite ;oD)

Ma ne treba da se plashis za likove, cak i da ih neko izbrise oni idu u neku vrstu recycle bin-a tako da Blizz lako moze da ih vrati, a postoji i backup baze. Jedino je smor sto je Blizz uzasno spor pa onda izgubis celi dan cimajuci se...

Link to comment
Share on other sites

ljudi ovo postaje ozbiljno

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ajd plz reci sta si uradio bas me interesuje

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Iz shestogodishnjeg iskustva sa zone alarmom mogu samo da kazem ... NAJGORE GOVONO OD FWa ... shit .. uzmite sta god drugo samo batlite jebeni zone alarm , to je bash bash za pochetnike ko ne zna ni sta je fw imate xyz boljih fw ...

i da nema ovo veze sa fw ovo je bliz neshta zaejbao 100 % , kao sto sam rekao pre ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ortaku iz pancheva je isto neko ukrao account

juche ili danas... i lik je u igri grinduje ffs...

ja ga whisperujem ono kao de si shta ima ocesh u instance da vidim shta ce da kaze

*you are being ignored*

i poshaljem gm-u ticket

reko da ce videti shta moze da uchini, takodje sam mu predlozio da prosledi sledece:

pri menjanju podataka (email adrese) da se trazi shifra question/answer

jer samo tako to pitanje i sluzi nechemu

inache ko god da izvali moze samo da promeni adresu i boli ga kita

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Sad nesto kontam, ovo ladno moze biti neka organizovana akcija. Recimo da su neki likovi pronasli rupu na Blizzovom serveru, ukrali odredjeni broj accounta (koliko je potrebno za jednu organizovanu grupu) i sada farmuju za lovu, a onda ce gold da prodaju za evre i boli ih kurac kad ih Blizz provali i banuje moj account...

Link to comment
Share on other sites

Iz shestogodishnjeg iskustva sa zone alarmom mogu samo da kazem ... NAJGORE GOVONO OD FWa ... shit .. uzmite sta god drugo samo batlite jebeni zone alarm , to je bash bash za pochetnike ko ne zna ni sta je fw imate xyz boljih fw ...

i da nema ovo veze sa fw ovo je bliz neshta zaejbao 100 % , kao sto sam rekao pre ...

ajde daj dva razloga zashto je zone alarm toliko govno. Sve shto prosecnom korisniku treba za ima, cak su u poslednjoj verziji i ubacili zashtitu od spywarea i definicije mozesh da updaetujesh.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ajde daj dva razloga zashto je zone alarm toliko govno. Sve shto prosecnom korisniku treba za ima, cak su u poslednjoj verziji i ubacili zashtitu od spywarea i definicije mozesh da updaetujesh.

Probaj neki drugi pa cesh videti ... spor je , zadrzava podatke previshe itd ... jako jako jako bagovit , pogotovu ova poslednja verzija .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...