Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nishta nije problem oko updateovanja sve moze preko bneta, sve je yurica lepo objasnio.. u kratkom postopku e sada ko neshvata shta treba da uradi onda neka ni nepita kako shta kuda zbog cega, nego neka ponovo installira wc3..

Moze moze i kad imas instaliran no cd crack mozes updatovati iz igre upravu si ja sam pogresio, jos pogotovo ako nemas sacuvan original exe onda tek radi update jebe kevu :)

Link to comment
Share on other sites

Da nisi tako retardiran Dao bih ti link za original war3.exe....

Brate sam si retardan jer si se sam ispalio, kako mozes updatovati iz igre kad imas crackovan w3, pricali smo o tome Yuri i ja ali ocigledno si propustio i koji ce mi kurac original w3, to imam, kao sto sam rekao treba mi nocd 1.20, vidim da se Silencer potrudio da sve sredi, hvala puno

Link to comment
Share on other sites

Za sve koji imaju problem u igraonicama...

Lepo instalirajte war pa tft. Sve exe fajlove kopirajte u novi folder. Potom krekujte radite sta god, kada izadje novi patch, samo vratite nekrekovane prvobitne exe fajlove i ako imate net automatski update-ujte.

Potom stavite krek. Nije problem verujte.

War3 nemojte kopirati vec ga instalirajte. U principu vreme koje protekne u instalaciji sa virtuala, alkohola, daemona... je isto kao i vreme za kopiranje. Ako bas morate da kopirate, prosto na 1 komp instalirajte, sve registry kljuceve eksportujte, onda lepo kopirajte pa importujte te reg kljuceve i bice kao da ste instalirali.

Mada daemon tools vas resava svih muka.

P.S

Cisto radi pomoci neko neka okaci link ka .mds i .mdf fajlu...mali su a ja sam zaboravio link sad. ( to su fajlovi koje mountujete daemon toolsom). I da ENABLE EMULATION je vazno podesiti u D-toolsu.

Eto.

Link to comment
Share on other sites

jbg to stoji, moras cekati 1.20 no cd crack da se nebi cimao sa ubacivanjem cd-a, ali ja znam mi smo u jednoj igraoni dodali vise drajvova u virtualu i drzali non stop ubacen wc3  ;), kako god da okrenes ipak je posao napraviti sve to na gomilu masina -.-

Koja verzija VD i da li si siguran da je VD? Ja znam da 7.0 sigurno ne moze da emulira war-ov disk....

Link to comment
Share on other sites

ja ulazem paklu morave da ce svi da skinu crack i da ce sutra/prekosutra da kukaju za crack za 1.21  [:D]  [:D]

sve se slazem sa tobom sem jedne male zakrske^^PREKOsutra

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ok momci samo da vam kazem jos jednu stvar koju niste predvideli a to je kada ti u igraonicu dodje klinac koji hoce da igra w3 a nema pojma sa zivotom a ne da ubaci virtualni zar vi ocekujete od njega da to izvede sam ???

pa logicno zvace nekog da mu ubaci

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...