Jump to content

mala pomoc...za pocetnika :p


Recommended Posts

ok...war craft mi nije nepoznat ali ipak..nemam pojma da ga igram..i ako sam u cnc generalsu josh uvek nepobedjen :p

pa zato...moze li neko lepo da mi objasni kako da pobedim 2 ebana harda na wc3ft...

nema sanse... milim ja ne mogu :(

ja inache igram sa undead-ovima ali ipak ne mogu da pobedim 2 harda..ponekad cak ni jednog :(

mnogi mi prichaju kako mogu da pobede po 2-3 ?!

kako bre!!!!!

ej sad lepo moze li ko da mi da da prochitam neku strategiju kako protiv orc-a, humana... :p

ali najbitnije je moze li neko da snimi replay kad igra (podejuje) 2 harda (insania ili kako god vec)

i da mi posalje..ja vec imam replay-e sa sveckih turnira..ali ipak nemam pojma!!!

jer tako ne mogu da pobedim harda.....

Link to comment
Share on other sites

ok hvala za replay sajt..ali imali gde koji sajt za strategiju..znash vec sta da pravim.. koju vojsku itd. :)

josh samo to...

jer uvek pravim pogresnu vojsku..

i za wc3ft imali nachina da igram na netu bez originala :)

Dobio si sajt, gledaj replay i prati sta rade, malo analiziraj, pa probaj sam neku svoju taktiku. Imas sve rase, pogledaj replayeve od svake rase i naravno analiziraj, analiziraj, analiziraj, analiziraj............... i igraj na BNETU.

Zajebi pirate, kupi original ROC i TFT su zajedno oko 1500din i uzivaj.

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

jbt, mozemo da budemo nepodjena trojka, i ja sam nepobedjen u generalima, ali tu je i moj ortak pa mozemo fantasticnu cetvorku ili neki klan  [:D]  [:D]

+ ja i moj ortak za 6v6 ... samo da se ponovo uigramo...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

novi offtopic, kakve veze ima cnc sa wc3 forumom. Dajte ljudi, stvarno cu morati da prijavljujem sve zive adminima, pa vi da dobijate banove na po par dana.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...