Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

je l' vi namerno hocete da privucete sav gnev rura na sebe ili su vam fore slucajno retardirane?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Voze se naga i meduza biciklom kroz shumicu. I taman kada su trebale da predju rechicu sretne ih roshan i kaze im: ali kako vi vozite bicikl kada nemate noge? Vidi stvarno, kazu one i padnu :-) Dobro posle su isekle tog istog roshana al' to je druga prica :-P

Zvonchica

Link to comment
Share on other sites

Seeker baca ulti na buchera sa 3000hp koji ima haste i drugar vikne Mich(ime drugara koji je igrao sa njim) bezi i lik krene ka bazi!!!! I NARAVNO UMRE I POSLE PITA KAKO?!?!

I opet Seeker: drug baca ulti na nekog heroja i krene bezati od njega!! Pitamo sto bezi kad lik ono odgovara pa sto sam ja dalje od njega veci dmg mu nanosi ulti [:D]

I opet Mich(ista partija) [:o)]

Vijaja warden i buki svena koji ima 100 hp! Warden naravno blizi njemu kad cujes iz pozadine MICH KUKA!!!!! I lik baca kuku i naravno privuce wardena!! Sven je pobegao za one koje interesuje to!!!!

Link to comment
Share on other sites

kada sam bio na dota danu u deusu slayer je krenuo da provaljuje za moj mob... alcatel club one touch... onaj prastari... slikacu kad nadjem vremena...

erm da krenem...

zove mene keva na mob kao kupi mi cigare bla bla i sedam ja za sto ( umro sam dok sam bio van igraone -.- jadni venomancer )

stavljam ja fon na sto ispred monitora i slayer ga izvali i krene:

Hellion:jeli sasuke sta ti je ovo?

Sasuke: mobilni jebote..

H: sta je ovo, cranium basher?

S: :) dada

H: jel imas kritikal sa ovim???

S: pa... ako ga strefish tamo de treba... 100% ...

H: sta je ova lampica sto svetli? dolazi nuklearni udar bezite ROFL ( da rekao je rofl )

S: ...

H: a sta ce se desiti ako se napravi kratak spoj u fonu??

S: Maelstorm?

H: dadada dobro si se setio...

pa sam ja poceo da provaljujem srpske prevode za neke spellove/magije

bilo nam je lepo... svi smo se veselili :))

Ovo>GGC>Bnet

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko da je pronadjen novi item u doti?!Neprocenjive je vrednosti,kupuje se u posebnoj prodavnici.

Stvarno je imba,ja sam ga par puta koristio...zove se Zafir's edge (po mom drugaru iz klana) i daje:

-100 na inteligenciju (pasivna).

Pri aktivaciji svi heroji iz tvog tima dobiju -99% dmg + helt im pada na 1 hp,a protivnici imaju invurneable armor a Zafir pocinje da se trese kao epilepticar,vrti mis,okrece tastaturu naopacke itd.

Sa ovim itemom sigurno pobedjujete:D

Edited by piske
Link to comment
Share on other sites

Da i ja kazem nesto povodom Zafirs edge-a!!!!

JA SAM ZAFIR [:D]

Zamislite kako se osecam kad ti kazu da cela parija zavisi od tebe i naravno kad mene navataju 4 ispadnem ja kriv sto smo izgubili!!!! Da inace mnogo volim da se zaglupim i odigrao sam samo par partija dote ozbiljno i to kad su mi pretili!!!

INACE PISKE MI JE NAJBOLJI DRUGAR!! A TO JE NJEGOV OMILJENI ITEM POSTO VIDIM DA JE VEOMA POCEO UTICATI NA NJEGA!!!

Link to comment
Share on other sites

Da i ja kazem nesto povodom Zafirs edge-a!!!!

JA SAM ZAFIR [:D]

Zamislite kako se osecam kad ti kazu da cela parija zavisi od tebe i naravno kad mene navataju 4 ispadnem ja kriv sto smo izgubili!!!! Da inace mnogo volim da se zaglupim i odigrao sam samo par partija dote ozbiljno i to kad su mi pretili!!!

INACE PISKE MI JE NAJBOLJI DRUGAR!! A TO JE NJEGOV OMILJENI ITEM POSTO VIDIM DA JE VEOMA POCEO UTICATI NA NJEGA!!!

hahah zafir aka makedonska plastika :D:D:NAJzesca izjava pazi sta radi ogre sa PLAVIM STAPEM :p

Link to comment
Share on other sites

haj skil topik. jedna ili dve izvale su dobre...

Eo jedna mlaka izvala,al ono :

Zove ortaka redmana keva :

keva: luka,kad ces kuci ?

redman: ne znam stvarno..

keva: spremila sam ti vecheru

luka: kevo,vechera je nebitan heroj

hahahahahaha jos mogu da zamislim, kad ga zamutavi onako ortopedski.. mrtvi redman :P puca petarde ko lud =]]]]

SJ

Link to comment
Share on other sites

3v3 ja-sven /NESA-roof /fica-lich - centaur/veno/luna (3 nebitna KRIPA )

rushe nam desno 2 kulu mi se organizujemo neso sad kad pridju ulti ja ulicem stan fica ulti

e sad to samo usporeno

fica : NESO SAD KAD UDJEMO ULTI ; nesa : ok ok ; fica : NESO BRATE OCE LI TAJ ULTI ??? nesa : pa neam brate ...

I TU PADAMO I GUSHIMO SE OD SMEXA

Edited by toma
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

lol

Edited by dR.No0

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...