Jump to content

replayevi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ovako...

FROG vs FREEMAN

FROG vs SHARKY

verovatli ili ne, mozda niko nije ni primetio... su repovi za 1.17, ili su stari repovi u pitanju ili su ova dvojica (odnosno trojica) igrala na masinama na kojima je bio 1.17 a da to nisu ni primetili.

da odmah bude jasno, ne zelim ja da zakeram jer nemam ni pravo, nisam ni bio prisutan nisam ni igrao.. nije ni bitno na kraju... samo eto, dosadno mi je, pa primecujem detalje vise nego obicno....

a sto se tice reimenovanja... to nije problem... cak i kad su imena repova "imba" "rastur" "sranje" "bla bla bla", za RepMasterom ili w3gmasterom ima batch rename, koji po unapred zadatom sablonu reimenuje repove (na osnovu apm/imena igraca/rase/sta god hocete)

ali nebitno.. Koga jos zanimaju repovi neafirmisanih igracha, osim njih same... (salim se, neka mi ti isti igraci ne zamere)

:)

poz...

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

nepisano je pravilo da se na turnirima lepo rename-uju replayevi, sad josh treba igor ili joca da pogube par sati zato shto neki nisu hteli da utroshe 10sec svog vremena i rename-uju repove?

Bash to.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

a sto se tice reimenovanja... to nije problem... cak i kad su imena repova "imba" "rastur" "sranje" "bla bla bla", za RepMasterom ili w3gmasterom ima batch rename, koji po unapred zadatom sablonu reimenuje repove (na osnovu apm/imena igraca/rase/sta god hocete)

ali nebitno..  Koga jos zanimaju repovi neafirmisanih igracha, osim njih same... (salim se, neka mi ti isti igraci ne zamere)

:)

poz...

Jesi ti glup? Zasto bi se oni cimali, ako ovi nisu hteli da lepo zapamte partiju ko ih jebe ne moraju ni da imaju svoje repove u rep packu. Serves them well.......Kad budes organizovao turnir i kad budes to uradio onda cu ti reci svaka cast care...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

nemoj ti meni glup, nisam ja cuvao ovce sa tobom

ako nisi primetio, jos sam i rekao da sam samo primetio..

a to sa reimenovanjem je bio samo komentar... boli me ona stvar

licno da li ce biti ili nece repova.... hteo sam da pomognem dobrim

savetom a ti me vredjas....

si zivcan ili sta?

grrrrrrrrrr

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

ovako...

FROG vs FREEMAN

FROG vs SHARKY

verovatli ili ne, mozda niko nije ni primetio... su repovi za 1.17, ili su stari repovi u pitanju ili su ova dvojica (odnosno trojica) igrala na masinama na kojima je bio 1.17 a da to nisu ni primetili.

da odmah bude jasno, ne zelim ja da zakeram jer nemam ni pravo, nisam ni bio prisutan nisam ni igrao.. nije ni bitno na kraju... samo eto, dosadno mi je, pa primecujem detalje vise nego obicno....

a sto se tice reimenovanja... to nije problem... cak i kad su imena repova "imba" "rastur" "sranje" "bla bla bla", za RepMasterom ili w3gmasterom ima batch rename, koji po unapred zadatom sablonu reimenuje repove (na osnovu apm/imena igraca/rase/sta god hocete)

ali nebitno..  Koga jos zanimaju repovi neafirmisanih igracha, osim njih same... (salim se, neka mi ti isti igraci ne zamere)

:)

poz...

Nismo igrali 1.17,to jest 1.18 ako to hocesh da kazesh,jer znam da sam vs Zabe na TM okripovao oba shopa i dobio neke sranje argillity iteme,sto je stavljeno u 1.19,tako da nesto nije u redu sa tvojim kompom :),ili nisi dobro skinuo rep pack,ili jednostavno ti se ubagovao war3,deshava se to X puta da nekada nece neki rep da ti potera iz nekog debilnog razloga...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Verovali ili ne Xwoolf je upravu,tj. stvarno pishe da su verzija 1.17 :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovako...

FROG vs FREEMAN

FROG vs SHARKY

verovatli ili ne, mozda niko nije ni primetio... su repovi za 1.17, ili su stari repovi u pitanju ili su ova dvojica (odnosno trojica) igrala na masinama na kojima je bio 1.17 a da to nisu ni primetili.

da odmah bude jasno, ne zelim ja da zakeram jer nemam ni pravo, nisam ni bio prisutan nisam ni igrao.. nije ni bitno na kraju... samo eto, dosadno mi je, pa primecujem detalje vise nego obicno....

a sto se tice reimenovanja... to nije problem... cak i kad su imena repova "imba" "rastur" "sranje" "bla bla bla", za RepMasterom ili w3gmasterom ima batch rename, koji po unapred zadatom sablonu reimenuje repove (na osnovu apm/imena igraca/rase/sta god hocete)

ali nebitno..

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pogledao sam neke replaye na brzinu

moram malo da prozivam Vladicu, posto ima samo 2 njegova..

Jeli bre, kako si ti uspeo da budes 2. na turniru, kad u ova 2 repa

si izgubio najstrasnije?

Ghost te je unistio, a Freeman sahranio

:)

:)

Jednostavno je vladica izgubio 2 partije na touru, a on nije saveovao svoje partije znaci nema partija gde je vladica pobedio.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...