Jump to content

replayevi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

varam li se ja ili na prvo gledanje primecujem da:

Vladicine partije su slabo zastupljene u ovom paketu... samo 2 partije???

Adrianove partije... samo 1???

od gomile anonimnih ljudi, ajde da kazemo ne tako popularnih nema nijedne

ajde za ove zadnje cenim da mozda i nije nikom zanimljivo da gleda.. ali prva dvojica su dovoljno interesantna da su zasluzili vise replaya, jedino ako ih nisu ni snimali???

Edited by xWooLf

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

damn... jel ima neko zivaca da mi replaye posalje na mail?? ali ne zipovane ili rarovane nego u folderu :D jer imam problema sa download-om rarovanih i zipovanih fajlova :/ (mail: boris_pajic@yahoo.com - napravljen nabrzaka :D...tnx)

Brate lakse ce ti biti c:/format c: nego da se zezas,jer neces samo repove gledati...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

varam li se ja ili na prvo gledanje primecujem da:

Vladicine partije su slabo zastupljene u ovom paketu... samo 2 partije???

Adrianove partije... samo 1???

od gomile anonimnih ljudi, ajde da kazemo ne tako popularnih nema nijedne

ajde za ove zadnje cenim da mozda i nije nikom zanimljivo da gleda.. ali prva dvojica su dovoljno interesantna da su zasluzili vise replaya, jedino ako ih nisu ni snimali???

ja sam na dan turnira bas pogledao po racunarima da vidim dal ima neki replay da se vidi i vecina replayeva se zovu "ono" "sabijanje" "bedak" "imba" i to su vecina tih tvojih anonimnih ljudi ... tako da ... pamtite vase replayeve kako treba i uploadovace se ..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

pa jer teso uci u replay i zapisati ko je igrao,renameovati i uploadovati...?

nepisano je pravilo da se na turnirima lepo rename-uju replayevi, sad josh treba igor ili joca da pogube par sati zato shto neki nisu hteli da utroshe 10sec svog vremena i rename-uju repove?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

thx za repove jos jenom svaka cast yurici

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Skinuo , sad cu da gledam ,svaka cast , kontam da je ovo prvi put da su dan posle turnira uploadovani repovi :)

jbg dobra organizacija

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

vladica nece da odaje taktike..... ^^ 8D a za adriana mozda ima najvise 3 partije jer je toliko i odigrao....  :D

ne buncaj odigrao sam 4..^^ ..ma brate 2x ce biti mnogo bolje... videces :)

vazno je da se skupimo za tur,ovaj put je bilo extra sve...samo deus je mali,a bilo je konstantno unutra 40-50 ljudi...pa su smetali igracima koji su igrali

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...