Jump to content

sci-fi


Recommended Posts

Cali, izvini, ali ajd' budi ljubazan pa objasni zasto bi meni (aka choveku koji je odgledao sve epizode orignialne BS:G pre nego sto je bilo ko od vas znao da postoji Wing Commander serjial, a kamoli da su font za isti i odredjeni brodovi za WC1 i 2 preneti direknto iz BS:G-a, kao i choveku koji je znao za svaki pokushaj revivala serije pa i za ovaj (koji je richard hatch pokushao da sprechi btw =oP) godinu dana pre pochetka odnosno propasti produkcije) imao problem sa time sto ljudi gledaju novi, jest inferiorniji, ali i dalje dobar serijal? Takodje interesuje me i chemu potreba da adresirash mene uopste, iz chista mira? Shta, ti si toliko veliki fan Galaktike da si hteo da glasash za JUL kada su koristili muziku iz shpice za svoje promo spotove?

Link to comment
Share on other sites

prevedeno sa nrd jezika ovo gore znaci "decko ti si gej" [:D] [:D]

ranije si kole ispoljio negodovanje zbog nastajanja rimejka. to, zajedno sa pljuvanjem Martinovog serijala, kao i verbalnog zlostavljanja superkalija u wow forumu te je stavilo medju moje omrazhene neprijatelje.

uprkos svemu ipak te josh volim [kiss3]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...