Jump to content

Turnir u Deusu


Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm prvi u drugo mesto smo delili ja i yuri on kao finalista winner a ja kao finalista loosera treci je bio freeman cetvrti duke 5-6 su bili hasusin ja mislim i sweet a 7 mi jebio sharky neznam sa kim je delio to mesto :)

grinder i satan griendera sam ja poslao u luzere u prvom kolu neznam sta je potom uradio a za satana stvarno neznam ^^ brate znaci thx deuse for this wild night i had :)hmm no thx to my imba skillz :P

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

nista brate posle dugo vremena i NS da nas dobije da dobio nas je a ti zeroxe PRIZNAJ NOOBE tt

NS BG 1-0 :( posle jedno godinu dana,mile sta da ti kazem nije bilo trola da ti spase guzu,ja se istripovao da imam zevsa umesto malog,yuri mozda ne sabija dotu sa 2-16 ali je sabio tur :) lep turnir malo naporan etc pohvale igoru/joci

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

al su izdivljali juri i frizmen [:D] , vladica je opet smorio, mora covek da ide do wc-a 30 puta i da jede 20 puta , josh malo pa cu da pomislim da je to takticki potez, posto sam skoro zaspao.... svaka cast organizatorima ;) , ne svidja mi se sto su igraci koji su zavrshili svoju partiju ili ispali sa turnira, morali da stoje iznad glave drugih igraca, to pravilo mora da se regulishe , posto koncentracija ide u minus.... josh kad krenu da seru o imbi , dodje mi da izadjem iz partije i da odem gajbi po cev od usisivaca i da im izlupam glave (wolfe ovo se odnosi na tebe [:D]) .

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

a ko za baksuz u prvom krugu sam ispao od yurija... :(......

tour je bas bio dobar, ja i goga samo se zajebavali, crovax je igrao guild wars, ghost ispao od nekaog tamo :), hajli se pravio vazan :), sharky i yuri su igrali 1 partiju 2 sata sto se odnosi i na fatu i jos nekoga tamo, igor se iznervirao,......ima jos toga.... poZz

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa u war-u je uvek bilo NS>BG , al nebitno , znaci tur je bio dobar , eto ja sam se toliko nadao i zeleo da dodjem , ali nisam uspeo :( , nadam se dolasku na sledeci ;).

Samo kako sarki bude 7-mi ili koji vec a aktivan je i na ladderu ima account lvl 51 (valjda) , a vladica je inactive pa opet bude treci??Zar je tolika razlika kad se igra u lanu?

Link to comment
Share on other sites

Hehe... Bilo je xtra, bar meni, uvek mi je smesno da gledam vladicu kako gradi towere naravno uz njegove komentare... [:D]

Niko nije ostao na doti posle, doduse nije bas ni bilo kompova slobodno. [:(]

Btw... Kako ste vi sinoc stigli? (NS-adjani)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa u war-u je uvek bilo NS>BG , al nebitno , znaci tur je bio dobar , eto ja sam se toliko nadao i zeleo da dodjem , ali nisam uspeo :( , nadam se dolasku na sledeci ;).

Samo kako sarki bude 7-mi ili koji vec a aktivan je i na ladderu ima account lvl 51 (valjda) , a vladica je inactive pa opet bude treci??Zar je tolika razlika kad se igra u lanu?

kao prvo to sto si spomenuo NS>BG to si odvalio za sve pare,a ako nisi skapirao niko ne igra war, tako da je ova slika trenutno tu.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...