Jump to content

Patch 1.7


termos

Recommended Posts

Kad sam instalirao WoW i pokrenuo igru po prvi put, ona je sama pocela da se updateuje. Vidi se onaj Moon Well, ocitavaju se neki procenti i kaze mi igra da je ponovo pokrenem. Kliknem ja na restart dugme koje se pojavi, i pokrene mi se WoW Downloader koji pocne da skida 1.7 full. E, sad, ostavim ja patch da se skida preko noci, probudim se oko 6:25, i vidim plavi ekran!!! Udarim Esc i vidim da mi je pukla veza. Meni obicno puca veza kad nista ne radim na netu, pa je verovatno skinuo do kraja... Odem na Find, upisem "wow" i on mi nadje patch u Wow direktorijumu. Dakle, evo pitanja:

1) Kao sto sam vec napisao, poprilicno sam siguran da je onaj WoW Downloader naveo da skida full patch. Ali, fajl koji mi je nasao Find u direktorijumu Wowa se zove "WoW-1.7.0.-enGB-patch.exe" (bez navodnika, naravno). Nigde ne pise full? Kako da znam da li je full verzija?

2) Fajl je tezak 220Mb (231,023,561 bytes). Ako neko ima 1.7 full nek' mi kaze ako je i njegov fajl iste velicine...

3) Da li postoji neki nacin da saznam koju verziju igre imam? Neka komanda u konzoli, ili sta god... Samo da saznam da li je patch 1.7 full ili ne.

Ko odgovori, hvala...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...