Jump to content

Problem...


exile

Recommended Posts

Prvi put mi se ovo desilo, znaci udjem u igru i sve ukucam user name i pass , i samo pise connecting ali ne moze da se uloguje...

Imam wireless, ali da napomenem da je radilo pre 8 dana kad sam na wireless-u probao da igram...

I da napomenem da mi je tog poslednjeg dana igra konstantno izbacivala u windows cim sam ushao u neku instancu na primer ili sl... gde god je loadovanje.

Se deshavalo to vama ?

I sta da radim sad ?

Link to comment
Share on other sites

^^zakuca protok kod blizza,to ti je do glavnog servera,a kad je do pomocnih konektije se i pise conected i nikud vise,pa mora da menjas kanal

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Wireless ima problem jedino u igranju nekih FPS online igrica zbog gubitaka paketa, a za wow bi trebalo sve super da radi. Mene cesto u sred nekog posla, narocito instance izbaci na main i ispise "disconnected from server" iz ko-zna-kog razloga. Ako mi se to desi, onda sledecih sat ne mogu da se uogujem jer pise da je igrac pod tim imenom vec ulogovan. Eto sinoc mi se desilo kad sam sa Radulom radio wc... Ja za to jos uvek ne znam resenje...

Link to comment
Share on other sites

I ja isto igram preko wirelessa, i ono sto sam zakljucio u poslednja dva meseca (koliko ga koristim) je da chim padne kisha ili je napolju oblachno opada ping u igrici, a ponekad je igranje i praktichno nemoguce zato sto me stalno izbacuje sa servera (valjda wireless veza cesto prekida). Recimo danas kada sam hteo da igram (oko pola tri) server me izbacivao na svakih pet minuta...sad cu opet da probam.

Link to comment
Share on other sites

I ja isto igram preko wirelessa, i ono sto sam zakljucio u poslednja dva meseca (koliko ga koristim) je da chim padne kisha ili je napolju oblachno opada ping u igrici, a ponekad je igranje i praktichno nemoguce zato sto me stalno izbacuje sa servera (valjda wireless veza cesto prekida). Recimo danas kada sam hteo da igram (oko pola tri) server me izbacivao na svakih pet minuta...sad cu opet da probam.

Takodje same here koristim wirelles 6 meseci kada je napolju kisovito ok je a cim pocne da grmi napolju nemogu cak ni da se povezem na net!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...