Jump to content

Level 60 i serveri...


termos

Recommended Posts

Da li je lvl 60 najvisi nivo u igri? Ili to vazi samo za neke servere? Na Blizzardovom forumu svi kazu da je najvisi nivo 60 (barem ja nisam primetio da diskutuju o visim nivoima), a neki piratski serveri imaju likove 225-og nivoa... Je l' to zato sto su piratski?

Sta se tacno desi posle 60-og?

1)Da li dobijam XP?

2)Da li mogu da predjem na 61.?

3)Da li mogu da poboljsavam spell-ove, skill-ove i atribute (valjda se zovu atributi, mislim na agilit, intelligence itd.)

4)Ako postoje neke restrikcije, sta to tacno vise ne moze da se unapredjuje posle 60-og?

E, sad, za servere... Da li postoji samo jedan server po "kontinentu" (mislim na ono kao Guild Wars - Evropa, Amerika itd.), ili ih ima gomila... Procitao sam negde da postoji dosta servera...

Ako je tako, onda me ovo zanima - da li su likovi vezani za account ili server, tj. da li ce moj undead warlock, Zivorad Pusibrk, postojati na svim serverima na koje se povezem ili samo na onom na kom je napravljen?

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAH koji nick -_-

Da 60. lvl je za sada najvise sto moze da se postigne.A pirati su pirati....

1) NE dobijas Xp posle 60 lvl-a. ---> NE mozes da predjes na 61.

3)Na 60. lvl-u dobijas poslednja unapredjenja magija , a atribute mozes da povecavas samo pomocu itema koje ces nalaziti i koji ce biti sve bolji i bolji.

Postoji mnogo servera u Evropi , koje biras kada pravis karaktera , i za koje je isti vezan , tacnije ne moze se premestati. ( moze ali mislim da sada to treba da se plati i t d.. , u glavnom nije moguce bez nekog cimanja...)

Tako da ce veliki Pusibrk biti vezan za taj server.....bla --- ( nikada nisam napisao ovoliko post )

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod pirackih jel neko zna neki?

plz da se malo dosadjujem dok neskupim kintu za mesec :(

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...