Jump to content

PES5


Atomic

Recommended Posts

Ljubitelji PES serijala radujte se ! [;)]

Demo je izashao i mozhete ga skinuti ovde

http://www.megaupload.com/?d=24PRXE3N

Poshto je jelte samo demo ogranichen je na 1 poluvreme od 5 minuta

Ali i za to ima reshenje, evo i trainera koji mozhe pomoci

http://s8.yousendit.com/d.aspx?id=0MVWD302RZ1ZD2RON4XHMXZNVM

<edit> trainer mozhe produzhiti samo jedno poluvreme>

E sad malo utisci ...

Igra je u grafichkom smislu malo promenjena, ali dosta technija ..

Pasovi su manje precizni bar na sredini terena, power bar (ono shto se puni prilikom shuta) je dosta bolje odradjen.

Taktike su poboljshane, tj. za svaku taktiku (tipa 4-4-2) imate pod opciju (recimo a-1 a-2 a-3, b-1 b-2, c-1, c-2, c-3, c-4) shto doprinosi vecem taktiziranju.

Odradjen je power bar kad se aut izvodi na O(kruzhic), shto donosi da protivnik ne provali pas pre nego shto je i izveden :))) Jipi for det

Shutevi iz daljine su malo precizniji (to ne znachi da ce svaka uci =) )

Zamerka na fiziku mrezhe pri postignutom (primljenom golu)

U svakom sluchaju udavio sam ... eto linkova, skidajte pa vidite i sami :))

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

pa vizuelno jeste, ali i dalje ima nedostataka

-i dalje su prejaki anri i ronaldo, mogu da se kladim da je takav i adriano, jednostavno teshko ih je zaustaviti

-shut iz daljine je mnogo poboljshan, sada cete ako lepo shutnete (chitaj ne preko pola bar-a) da iznudite barem korner ako ne gol, shut iz daljine je mnogo bolje reshen u chetvorci nego ovde, golmani se muche chak kad lopta ide direktno u njih

-shut na povratnu, i dalje prejak, i mnogo precizan, opet u krajnjem sluchaju korner

pozitivne stvari:

-kolko sam ja primetio postoji opcija da kad lopta ide ka protivnichkom napadachu da ga izgurate na iks, shto je dobar vid odbrane od anrija i sl, ali opet ih je teshko izgurati (ovo se mozda meni i chini)

-igrachi su manje veshti kad trche sa loptom za razliku od chetvorke gde sa malim skretanjem sa kursa je moguce preci ceo teren sa igrachem u trku.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

omg..

Jel ima neki link koji nije megaupload?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam opeglao par partija sa ortakom i mnogo mi se ne svidja...

Doduse, nije mi se ni PES4 svideo kad sam prelazio sa trojke, ali sam za par partija ushao u fazon. Ovde su igraci nekako slabo pokretni, mnogo se gubi lopta, nekako mi se cini kao da je kretnja vise skriptovana nego u PES4. Pasovi nesto mnogo idu ispred igracha... ma ne znam...

Za sada dosta slab utisak, moram reci...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

smrdi.. presporo... jean na jean muka..

za moj nacin igranja ovaj fuzbal smrdi no sta da se radi igracu ga...

opsti zakljucak tesko je doci u gol sansu ali dati go i nije vise toliko tesko golmani mnogo nesigurniji..

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...