Jump to content

Mining


Immortal Feanor

Recommended Posts

Ja sam mladjani warrior sa profesijama mining/blacksmithing i sve je lepo i divno, rezem mobove satarome, skakucem hordasima po lobanji i tako, ali kad pocnem da razmisljam da za 10 lvl-a treba da pazarim mounta slog me strefi. Naime imam nekih 18 gold-a i veoma veoma zelim da uvecam broj istih [:D] a to ne mogu bez "ojacavanja" svojih profesija.

Ono sto hocu da pitam je:" Da li neko zna par finih lokacija sa rudama od silvera pa navise (do mithrilla :D) i a da su na aliance ili neutral teritorijama ako je moguce, jer najvise mrzi situaciju u kojoj ja i moj pijuk zajednickim snagama cepamo rudu a neki rogue mi pritom zabada 58-i noz u ledja [xx(] !!! Pomagajte molim vas :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mladjani warrior sa profesijama mining/blacksmithing i sve je lepo i divno, rezem mobove satarome, skakucem hordasima po lobanji i tako, ali kad pocnem da razmisljam da za 10 lvl-a treba da pazarim mounta slog me strefi. Naime imam nekih 18 gold-a i veoma veoma zelim da uvecam broj istih  [:D] a to ne mogu bez "ojacavanja" svojih profesija.

Ono sto hocu da pitam je:" Da li neko zna par finih lokacija sa rudama od silvera pa navise (do mithrilla :D) i a da su na aliance ili neutral teritorijama ako je moguce, jer najvise mrzi situaciju u kojoj ja i moj pijuk zajednickim snagama cepamo rudu a neki rogue mi pritom zabada 58-i noz u ledja  [xx(] !!! Pomagajte molim vas :D

Pre per dana sam dostigao skill 300 u miningu, i prvo sto cu ti reci je da je mining jedna od NAJSMORENIJIH profesija za budzenje. Mislim da je pravi izraz "pain in the ass"...

U svakom slucaju,profesija je dobra i neophodna,bar za tebe i tvoj bs.

Znam dosta lokacija i svega ostalog,ali mislim da je najbolje da odes ne http://www.thottbot.com/ i kucas recimo iron ore ili sta ti treba i onda otvoris mape koje su linkovane pored. Tu imas obelezena spawn mesta,za sve rude po celom WoW svetu....

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...