Jump to content

Anime


Kovach_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

imam ja NinjaScrol. Imao sam Ghost in a shel i akiru al' mi je neko mazno.

imam robotech od epizode 5 do epizode 31. Ako neko ima ove druge moze dogovor.

Edited by Zoltrix

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

ajde ti sto nabavljas sve anime meni treba DragonBall sve i na engleskom i na japanskom(naravno sa engleskim prevodom) da bude dobrog kvaliteta znaci ne rm ili avi od 50 mega nego oko 200 mega ili tako nesto DVD moze onda DBZ mi treba na engleskom dobar kvalitet i na japanskom isto dobar kvalitet a da ima engleski prevod i DBGT mi hitno treba na engleskom a moze i na japanskom isto da bude dobar kvalitet i to je to i da jos mi trebaju svi specijali i movies po mogucnosti koji moze na engleskom a kojeg nema na engleskom moze na japanskom sa engleskim prevodom.

uf alsam smorio jebiga ala sam se umorio :D

Link to comment
Share on other sites

pa pazi na engleskom sam pre voleo DBZ i mislio sam da nikada necu moci da gledam na japanskom ali sam se predomislio a i evo zasto:

DBZ na engleskom ima 273 epizode

DBZ na japanskom ima 293 epizode

pa ocu da vidim jos nesto novo na ja panskom to isto vazi i za db i dbgt

dbgt sam gledo na japanskom tojest imam na japankom ocajnog kvaliteta avi od 50 mega i sad ocu da vidim i na engleskom inace

DBGT na japanskom ima 64 epizode

DBGT na engleskom im 43 epizode

tako da ocu da cujem glasove na engleskom iz DBGTa i da vidim sta su izbacili!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam zainteresovan za ceo serial ghost in shell, znaci prvi, drugi deo i sve epizode. PMishi ko ima. Takodje mi je interesantan final fantasy.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...