Jump to content

Smejurija u 3.01


Kole

Recommended Posts

znachi u 2.31 dok se raznemaguje 10 pospanih ljudi ispred sobe sa zmajitjima u scholou iskochi ono "za 30 min shutdown"...e ondak je pala takva jurnjava da je bio hipersmeh...niko nije poginuo ali je bilo blizu par puta...i zvog zhurbe ulatanje dok su hileri skoro bez mane...i fajt dok 2-4 choveka piju...smejurija...i uglavnom tu nije bilo vremena da se smaram sa ljudima oko toga da skupljam bloodmail iako je shamanski miniset pa sam propustio priliku da uzmem 3 i 4 deo ali nema veze...uzeo sam bar skin of shadow...

NO

za kraj najbolje

u 1:45 do kraja mi napadamo polketa i njegova 2 polsednja ada...ubijamo njega jednog ada i pichimo na darkmastera dok poslednji polketov add i dalje trchi za nama...i ono poslednji 1 min slowmo majkemi... u 15 sec do kraja je na 8% , pada, iskachu scourgestone, onaj shabanski mail girdle lvl 57 i dreadmist kapa...i pre nego sto je bilo ko rolao server se ugasi... =oD

mnogo dobar run sve u svemu pa sam morao da podelim sa javnoshtju pre nego sto legnem da spavam, uzdravlje

Link to comment
Share on other sites

Hehe i ja sam imao nesto slichno vecheras, mada mnogo manje uspesno ;)

Od 1:45 do 2:30 pokusavamo u IF da skupimo 8 ljudi za baron run, i ne mozemo nikako da nadjemo osmog coveka. I tamo negde pre pola tri odluchimo se da idemo nas sedam, iako u grupi imamo samo priesta od healera...znachi nikog drugog da rezuje ako zatreba. I odjednom iskache poruka da je za 30 minuta shutdown, dva choveka odmah odustaju i ostaje nas pet: warior, dva huntera, warlock i priest. I iz zezanja mi odluchimo da krenemo iako znamo da je samo pitanje trenutka kad ce da sve da nas pociste. I sto je najveca fora nisam mogao da verujem kako je dobro ispalo, skoro bez ikakve taktike, pritisnuti vremenom, redovno smo pullovali vise protivnika nego sto bi trebalo, ja sam sa volley i multishot aggrovao kao lud, sreca pa me feign death nije izneverio :)

Znachi totalna anarhija, ali ultra zanimljivo. Par puta je po neko zagino, ali nijednom priest, bukvalno da ne poverujes. Uspeli smo da ubijemo prva dva bossa, a onda koji minut pre restarta servera na trecem bossu smo navukli previse protivnika i usledio je totalni wipe :)

Nisam stigao ni da se resurectujem a server je oboren...sve u svemu nezaboravno iskustvo, vrlo je zanimljivo igrati kada si i frci sa vremenom [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...