Jump to content

TUR


Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A meni je glupo shto i dalje chitam off topic postove, a highl1 je online...

ako neces da chitash, ugasi internet explorer, ili firefox/operu, tolko je lako..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Posle ovoga mogu samo jos neshto da kazem... : OVO JE DEFINITIVNO MOJ POSLEDNJI POST NA OVOM DELU FORUMA DOKLE GOD SI TI MODERATOR !!!

mission accomplished.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hehe kako se slatko nasmejem kad vidim ovo ti zaista mislis da mene boli kurac sta neki lik koga i neznam misli o meni ti da si covek ti bi meni to reko u lice a ne pod nekim nickom za koji nije niko cuo na forumu daj broj i mozemo sve nesporazume da razresimo ja ti razor uzivo

aaa sto ti i razor?...mnogo si jak i druzis se sa razorom...

jel to u fazonu "GOVORIM TIHO I VODIM RAZORA SA SOBOM" ^^

nista RAZORU... ovo je samo TEBI NAMENJENO debeljanu

da te boli uvo,ti nebi ni odgovorio na post...

Link to comment
Share on other sites

hmm reko sam ja i razor zato de on idem idem i ja i de ja idem ide i on jer smo ko braca no nebitno da si covek reko bi sta mislis o meni i sve u lice a ne ko licemerno malo govance preko neta toliko o tebi

i ono sto sam gore napisao je bilo upuceno highliju

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

hmm reko sam ja i razor zato de on idem idem i ja i de ja idem ide i on jer smo ko braca no nebitno da si covek reko bi sta mislis o meni i sve u lice a ne ko licemerno malo govance preko neta toliko o tebi

dolazim na tur u deus,,pa cu ti reci sve,ali dolazim bez svog OBEZBEDJENJA ^^

Link to comment
Share on other sites

np razor i onako ne dolazi tek posle nemam namere da se prepucavam sa idiotom preko foruma koji me proziva a ni nezna me hehe neznas ni sam kako je meni ovo sve smesno hehe u neku ruku jadno a drugu simpaticno i jadno

a drugu opciju sem da mi kazes u lice neces ni imati jer ces biti do sutra banovan

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

np razor i onako ne dolazi tek posle nemam namere da se prepucavam sa idiotom preko foruma koji me proziva a ni nezna me hehe neznas ni sam kako je meni ovo sve smesno hehe u neku ruku jadno a drugu simpaticno i jadno

a drugu opciju sem da mi kazes u lice neces ni imati jer ces biti do sutra banovan

poznajem te i vs tebe,iii nemas pojma debeli krmku! [}:)][}:)][}:)]

Link to comment
Share on other sites

A u sledecoj epizodi:ko je covek iza maske,i da li ce vladica smoci snage da se suoci s njim?Da li je to njegov davno izgubljeni polubrat,kome je sudbina okrenula ledja,koji sada zeli osvetu nad Vladicom zato shto on ima sve u zivotu?Ili je mozda neko od konkurancije unajmio nekog da zastrashi Vladicu,kako se isti ne bi pojavio na turniru???Da li ce Mario zaista ostvariti svoje pretnje,ili je to bilo izrecheno u afektu...saznajte u sledecoj epizode serije "Ljubav na forumski nachin" :DDDD

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

poznajem te i vs tebe = ?:) hehehe kako si smesan strasno strasno ae u deusu lepo izacicemo napolje i razresiti sve nesporazume ma sta ja pricam ti kakav si jadnik neces ni doci u deus hehehehehe ti si neki klinac od 10 god koji sedi kuci i pravi se pametan hehe

pazi stvarno mi sve ide dobro u zivotu i stvarno me nedodiruje i najmanje ovo sto ti kazes kunem ti se u kevu vezano za ovo

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

A u sledecoj epizodi:ko je covek iza maske,i da li ce vladica smoci snage da se suoci s njim?Da li je to njegov davno izgubljeni polubrat,kome je sudbina okrenula ledja,koji sada zeli osvetu nad Vladicom zato shto on ima sve u zivotu?Ili je mozda neko od konkurancije unajmio nekog da zastrashi Vladicu,kako se isti ne bi pojavio na turniru???Da li ce Mario zaista ostvariti svoje pretnje,ali je to bilo izrecheno u afektu...saznajte u sledecoj epizode serije "Ljubav na forumski nachin"  :DDDD

savke brate, prati radnju, njegov polubrat je fov, a pravi burazer sharky :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma to je neki seronja tipa..

onaj dr/mr iskompleksirani doctor sto je branio adriana i njegovog brata..

ovde na forumu glumi tajsona i 'rani *ovnima sve koji mu se suprotstave, a posle

cujem od ljudi koji su ga videli na WCG, da izgleda kao ofinger na koji si okacio majicu i pantalone

(zgoljav, mrsav, nikakav, lica zgrcenog u animalni izraz pun besa i srdzbe sto izgleda kao isprdak)

a ima i jos jedan Misha-King... koji se ucutao posle duzeg vremena, njega ne znam, ali ono...

Vladice... povedi RAzora za svaki slucaj.... :)

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...