Jump to content

Sudeki


shoosh

Recommended Posts

igra nije ni najbolja ni najgora, jednostavno je cist prosek, mada je ok za pocetnike u RPGu

kad bi radio poredjenje bilo bi nesto ovako:

Sudeki ti je prema KOTORu isto sto i Serious Sam prema nekoj taktickoj pucacini [:p][8D]

znaci ako trazis neki hardcore RPG ovo nije ni blizu tome ali ce te zanimati tih par sati igranja [^]

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Probao sam sudeki i totalno je konzolasxka igra, sad nisam seo za kozolu 1000 godina pa mi je ok, najvisxe mi se svidjaju boje koje su prenaglasxene, igra se svodi na: idesx pravo i tabasx sve sxto hoda...bice mi super verovatno do sutra, a do vikenda cu da zaboravim da je ikad postojala, kao n primer metalheart...

fml

Link to comment
Share on other sites

Bah!

Fable sam skinuo uspesno,Sudeki jos skidam,zapelo nesto.

Upozorenje *mada sumljam da niste procitali* skoro svi Fable-TLC torrenti su lose rip-ovani.1/5 ne moze ni da pokrene igru,1/5 ima probleme sa zvukom,1/5 ima .dll gresku,2/5 igra 20min pa dobije blue/black screen of death.Ali svi imaju probleme sa tiltovima i sa fontom u igri.Znaci ili je bad rip *veoma verovatno* ili je bad port *prvo lose iskustvo sa Lionhead grupom,mada M$ je M$*.

Ako igra postane ne upotrebljiva,ajde da se iscipimo za jedan original pa da svako instalira sa njega *igra nema multiplayer,pa sumljam da ce biti problema cdkey/serila prirode*[:)]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sudeki - U SK-u pishe da je RPG light... Ne bih se slozhio. Pre je RPG light-light. Ok zabava za par dugih letnjih dana, nakon toga sledi zaborav.

Fable - Koliko vidim, josh nije izashao, tako da je mogutje da je u pitanju loshe odradjen rip golda, ili poslednja pre-gold verzija. Chekam dok ne vidim da je 100% full verzija i onda nabavljam.

Jade Empire - Kad to izlazi za PC?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...