Jump to content

Haumarush, Syndrome, Extremno vazno!


Kole

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha pa vi ste josh i raid pravili...

nuff said...

stvarno bi mogao da uradish ono shto ti je teach predlozio. otvori brate jedan topik, izhejtuj nas koliko mozesh - slobodno lupaj gluposti itd niko ti nishta netje retji. evo ja ti obetjavam da moderatori netje brisati topik. kazi lepo sve shto imash.. da ti bude lakshe.

ggnore

Link to comment
Share on other sites

stvarno bi mogao da uradish ono shto ti je teach predlozio. otvori brate jedan topik, izhejtuj nas koliko mozesh - slobodno lupaj gluposti itd niko ti nishta netje retji. evo ja ti obetjavam da moderatori netje brisati topik. kazi lepo sve shto imash.. da ti bude lakshe.

ggnore

Stavite da bude sticky [:D]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je stvarno krivo shto si ovo shvatio lichno, ja tebe mnogo gotivim i poshtujem ali plz pokushaj da shvatish da je ovo bilo za dobrobit gilde! Mi smo kikovali sve, bez selekcije, ja sam kikovao brata i 4 real life ortaka i mnogo ljudi koje gotivim.. ali od samog pochetka je recheno "bez prijateljstva i protekcija", svi su se slozili jednoglasno - a mi smo sada postupili kako smo rekli da tjemo raditi u ovakvim situacijama.

Shto se tiche ozbiljnosti, ne radi se to o takvoj vrsti ozbiljnosti. Niko ne kaze da su ljudi lvl 20> mature and stuff samo eto da imaju vishe vemena za wow i da su se posvetili igranju a time pomazu u celini Syndrome guildi. Da je gilda od pochetka napravljena kao jedan community koji tje da okupi sve srbe bez obzira na njihove obaveze, zelju i posvetjenost naravno da niko ne bi bio kickovan ali iz proste ideje da napravimo neshto veliko, internacionalno i poznato doshlo je do ovih kikova.

Ja te molim da se ne ljutish, da shvatish ovo na drugi nachin, ja sam se eto izvinio i stvarno bih voleo da chovek kao shto si ti i mnogi drugi budu chlanovi gilde.

Pozdrav i hvala na razumevanju.

Nisam uopste ljut, bio sam ljut prve sekunde kad sam shvatio da sam kickovan iz gilde preko mail-a zbog toga sto nisam dostigao lvl20 na vreme... Sledece sekunde sam se oraspolozio jer sam na dunemaulu upao u lepu i jaku gildu i sad mi je tamo bas lepo, jos samo da ga oprave [:D] + imam jako dobru grupu za WSG i napredujem jako brzo tamo, tako da mi WSG oduzima puno ingame vremena...

Nisam ni mislio da na Hamarush igram ko popizdeo i da svo slobodno vreme trosim tamo vec bas suprotno... Te, shodno tome, ja i nisam za tako jaku gildu kao sto je Syndrome (barem cete pokusati da budete jaki, neko rece da niste bili ni u top200 a ja kad sam gledao pre 10 dana bili smo top20 gilda na horda strani) i mozda je i bolje sto nisam sa Vama...

Sve najlepse i zelim Vam da prvi na serveru skinete Ragnu i da furate Onyxia backpack. Ko zna, mozda nam se putevi opet nekada ukrste, zivot je cudo...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Nisam uopste ljut, bio sam ljut prve sekunde kad sam shvatio da sam kickovan iz gilde preko mail-a zbog toga sto nisam dostigao lvl20 na vreme... Sledece sekunde sam se oraspolozio jer sam na dunemaulu upao u lepu i jaku gildu i sad mi je tamo bas lepo, jos samo da ga oprave [:D] + imam jako dobru grupu za WSG i napredujem jako brzo tamo, tako da mi WSG oduzima puno ingame vremena...

Nisam ni mislio da na Hamarush igram ko popizdeo i da svo slobodno vreme trosim tamo vec bas suprotno... Te, shodno tome, ja i nisam za tako jaku gildu kao sto je Syndrome (barem cete pokusati da budete jaki, neko rece da niste bili ni u top200 a ja kad sam gledao pre 10 dana bili smo top20 gilda na horda strani) i mozda je i bolje sto nisam sa Vama...

Sve najlepse i zelim Vam da prvi na serveru skinete Ragnu i da furate Onyxia backpack. Ko zna, mozda nam se putevi opet nekada ukrste, zivot je cudo...

Hvala brate. Evo sada smo top 10 na hordinoj strani. ;) Puno pozdrava i sve najbolje u novom gildu.

Link to comment
Share on other sites

Pazi a meni je falilo 1000 EXP za 20lvl,i kickovan sam...Svaki dan sam igrao i to ne od pocetka(otvaranja servera)...I ja mislim da je ruzan nacin na koji je to uradjeno..Oficiri nisu smeli da primaju toliko igraca,mi zbog toga sto je guld imao 70 clanova koji su low lvl nismo krivi!Ovo je igra i ja sam hteo da je igram kako ja hocu,i da uzivam u njoj!(imam utisak da su neki ljudi ovde stvarno umislili da su velike vojskovodje!LJUDI OVO JE IGRA!I TO JAKO DOBRA,ali vratite se u stvarnost!)I jos jedno, nemoze covek koji prvi put igra MMORPG(ili ti WoW) da nagura 20lvl za 20 sati...NEMOGUCE....Toliko od mene!Srecno sa Guildom..Ja cu potraziti neki drugi..Ovaj deluje mnogo neozbiljno zbog ponasanja oficira..Bez ljutnje!

Edited by chava
Link to comment
Share on other sites

A ti flutemaster-u bi mogao na nabavish eu wow pa da pikash malo sa kole-tom i sa mnom  [;)]

btw pocheli su NeXt i Shyfx da igraju kod nas.

Heh Next. Da mi je znati kako ste se nasli. Pozdravi ga i pitaj ga jel jos juri koze ;)

Sto se mog igranja na EU serverima tiche, ne verujem da ce se to desiti, jer sam odlucio da na duze vreme batalim mmorpg-ove, a i wow sam batalio pre 3 meseca. Em sto mi je bilo ponestalo vremena zbog zavrsnih ispita, em zbog zaludnosti igranja igre koja se svodi na grindovanju/ponavljanju jednih te istih instanci i naravno nepostojanje mog glavnog razloga sto sam uopste poceo da igram wow, DK hero class ;)

Tako da ono, za sada nista, a vama zelim da sto pre prestanete da igrate wow :p

Droga je smrt, bavite se sportom.

"Whatever you are, be a good one."

Link to comment
Share on other sites

chovek koji ne zna do 6og nivoa dolazi za 1-2h igre, za 10h zavisno od brzine prelazi 12ti sigurno, do 15ti mozhda...ja kad igram alliance stranu za 15h za 22gi...ovde mi je za 25ti trebalo 1 ingame dan, a posle lvl 11 ne znam kvestove (tj nisam lenj da alt-tabujem do allakazama kad me nesto interesuje =o))

da li je mnogo ili ne, da li je malo ili ne sada nije bitno, ko se pogodio pogodio se, ko je ostao, ostao je, a ko zheli da se vrati i dalje mozhe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...