Jump to content

APM70 vs FOV (2:0) ste gledali mozda?


Recommended Posts

nisam ga ni pipnuo, ali bih voleo da znam ko mi ga je izbrisao od ovih sto imaju mogucnost (admini, moderatori i ostali budzovani ovde, hehehe)

tj. jeli u pitanju greska ili necija namera - da znam da l' da stavljam link opet ili da nadjem neki drugi

bas nije u redu da bez ikakvog komentara ljudima brisu postove, menjaju avatare i sl.

:(

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Kako mi se svidelo , ono sto je lik kod prve expanzije uradio dok mu je napadao rudnik , znaci zlo.Izvlaci , uvlaci vispove opravlja...

Inache apm , na artificial  nema ni 1 (jednu) izgubljenu partiju od UD , a ima preko 60 odigranih , hes mad !!

Znam za to,i to bash dokazuje kolko je IMBA UD vs elfa jel tako elfovski whineri?:)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

@topic:znao sam da deadman dobija fova.4k vs sk 3;2 jedva

samo cu reci HA!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Tad je bio medju top 5 i sad je

ako je tod u top 5 onda sam ja groF.Montekristo :) jes on vrh (nemam ja sta da pricam) ali po mom misljenju on je od 10.-15. mesta,to da je top 5 human to stoji

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ako je tod u top 5 onda sam ja groF.Montekristo :) jes on vrh (nemam ja sta da pricam) ali po mom misljenju on je od 10.-15. mesta,to da je top 5 human to stoji

A ko je pominjao ToD-a???

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo sam sad odgledao replayeve Spirit_moon vs Sk.Deadman... opro ga moon 3:0

Ko oce, ima download na www.wcreplays.com

Nego me neshto interesuje...u replayu stoji :

Event: WCG Russia

Shta ce moon tamo... ? Jel' neki revijalni mech ili je mozda greshka.. ?

Ah, evo sam nashao objasnjenje, neki lik napisao... :

Spirit_Moon and WCG 2004 SC winner XellOs were invited to Russia to play showmatches against the winners of this year's Russian WCG qualifier. Spirit_Moon 3 - 0 SK.Deadman and XellOs 3 - 0 iG.Ex[s2]. Both Koreans dominated in the showmatches.
Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Nije greshka. To je bio revijalni mech, pobednik je dobio 10.000 evra.

Posle ruskih kvalifikacija, igrali su najbolji Rus(Deadman), Litvanac(tj pobednik Baltic qualyja(Winner)), Ukrainac(Hot) i Uzbekistanac(Paladin) medjusobno za najboljeg iz bivsheg CCCP-a ili tako neshto, a onda je pobednik igrao sa Moon-om.

Rezultati:

SK.Deadman - SK.HoT 2 - 1

mTw-WinneR - [Fc.G]-Paladin 2 - 0

SK.Deadman - mTw-WinneR 2 - 0

SK.Deadman - Spirit_Moon 0 - 3

Isto se ovo igralo i u starcraftu, ali ne znam ko je shta uradio, niti me preterano zanima, jer nemam pojma ko je ko [:)]

Link to comment
Share on other sites

Nije greshka. To je bio revijalni mech, pobednik je dobio 10.000 evra.

Posle ruskih kvalifikacija, igrali su najbolji Rus(Deadman), Litvanac(tj pobednik Baltic qualyja(Winner)), Ukrainac(Hot) i Uzbekistanac(Paladin) medjusobno za najboljeg iz bivsheg CCCP-a ili tako neshto, a onda je pobednik igrao sa Moon-om.

Rezultati:

SK.Deadman - SK.HoT          2 - 1

mTw-WinneR - [Fc.G]-Paladin 2 - 0

SK.Deadman - mTw-WinneR 2 - 0

SK.Deadman - Spirit_Moon 0 - 3

Isto se ovo igralo i u starcraftu, ali ne znam ko je shta uradio, niti me preterano zanima, jer nemam pojma  ko je ko [:)]

xellos je ukratko sabio sve :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...