Jump to content

Evo vam vasi replayi : P


Mare

Recommended Posts

Odgledah sve repove i mislim da ste zasluzeno dobili sve partiju,osim vs targine ekipe,gde mi se chini da su vas nadigrali u prvih pola sata(score je chini mi se bio 30-9) i mislim da niste zasluzili da ih onako satrete posle takvog vodjstva.Kao tim ste uigrani i svaka vam cast.

Mare tebe cu da pohvalim za igru sa antimagom i baneom ^^.

Nije mi jasno sta je inferno radio sa onom shandlezer i minerom al ajde.One -ar partije su manje vise smesne jer oni likove nemaju blage veze i vidno ste bili od samog pocetka nadmocni,gj :).

Eto to je moj utisak i jos jednom gj.

jbg brate, tada je umesto mene igrao albatros i onda je pravi zeus seo za presto i STEELING SPREE je mogao da pocne [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

OK necu da ulazim u raspravu,sledeci put cu vam poslati repove sa DOTA veceri(svakog petka).Sad mi dodje tako zao sto nisam snimio repove...al sta da se radi^^

brate ako do sada nisi shvatio , nisi igrao protiv nas i ne mozes da znas kako bi mi odigrali i sta bi radili ... lepi su svi ti itemi koje si ti nabrojao ali postoji mana , ti treba da skupis sve te pare , a pored 5 magova to je malo teze ...ali da ja ne zalazim u rasprave sada mozemo da se skupimo jednom da odigramo da vi mozete lepo da vidite prednosti ove strategije ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

tesko da cemo moci da se skupimo,jer mi smo iz NS-a...E sad :) ako vas ne mrzi do ns-a da dodjete ima igraona 20kompova stalno se uvece igra dota :) pa vi dodjite ^^

uuu iz NS-a ko da ste iz tunguzije pa da ne mozete da svratite do BG-a, no dobro ako nista drugo bice turova pa cemo da vidimo ....

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...