Jump to content

Slika iz jedne od Beogradskih igraonica


Recommended Posts

provereno ti je jedan od ove dvojice nalupao shamare pa si tjutao mesecima ko mish, mozda je vreme da te o5 neko malo nashamara kako bi se primirio sa ti hate-om.Pravi si shmeker kad prozivash matori ............ e slika je opustena ono stavljena iz sprdnje chisto zajebancije, da tih likova nema  mozda bi mi svi ostali iz woga isli u ove druge fancy cyber igraonice gde svako gleda svoju guzicu ..........!

btw svi su pre igrali u wogu ali su se neki prodali sa free sate od drugih gazda ccc!

Nije meni nego mom dobrom ortaq, ali to sad nije bitno... Poenta je da je chovek KLOSHARCHINA!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. brate nee lozim se nego mi je muka bre da se ljudi kurche kao igram u bla bla igraoni i sad sam baja ono glupo je to....

2.e bre ko je on da nekog proziva da je kloshar bre e on da proziva pa on je shaban prve kategorije...

3.e i to za shamare ono sigraju se sa shiframa tako da smo reshili problem 1 udarcem .... :PP

e bre bole me bash boolja nevolim da hate-ujem ali mrzim bre kad se neko pravi pametan..... odo gajbi poz !

Link to comment
Share on other sites

hahaha....brate mene stid.ja kad idem u igraonicu moram lagati ljude, mnogo sam mator za igrice al' jebiga kad volem,nisi valjda samarao decu jel su bila bolja od tebe u cs ili...zato sto koriste sifre,ako je tako ondaK si stvarno BROJ 1 po suntavilu!

Ultra^Belgrade nije na slici... chini mi se kao da si to pomislio... slika nije fake... Riviera... malo je trulo da stiches "poene" na forumu takvim niskim komentarima... Peca nije dobio shamar zato shto je igrao sa shiframa ( u to necu da ulazim, da li ste ili ne igrali sa shiframa... boli me kurac... ) vec zato shto je bezobrazno odgovorio na njegov normalan post... i josh kad je tamo doshao ovaj se opet neshto kurchio...

Btw, Peca nije klinac... za njega jeste ali generalno nije, ima 19 godina... ( lika koga je jedan od ove dvojice udario... ) To je bio shamar pred 10 ljudi... to shto su ostali pichke pa niko nije skochio da brani "ortaka".. to je druga pricha... sam je otishao u pun metro net i opalio mu shamar pred svima... Toliko dugo tu igrate... kako nije bio neko da vas brani... u wogu se to nikad ne bi desilo...

Ja da sam znao da ce ovakvi komentari da padnu, ne bih ni otvarao topic... sad cu da editujem prvi post, pa nece vishe ni biti svrhe za ovim topicom, tako da molim admine da ga zatvore...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...