Jump to content

klanrur WCG duel 2005


Recommended Posts

Okej,.

Remedy je aplodovao ono shto je imao od demoa tako da imamo i prve demoe.

pristup FTP-u:

otvorite Internet Explorer i ukucate:

ftp://ftpquake:ftpquake@82.117.194.235

demoi se nalaze u direktorijumu demoi/klanrur wcg duel 2005/

ako nekoristite IE za daunload fajlova vec neki klijent u sluchaju da vam trazi korisnichko ime i shifru ukucate za obe stvari: ftpquake

Ovde cu da najavljujem kada budu dodavani novi demoi ili slike..

Ako dobijem listu dacu i raspored ko je sa kim igrao.

Redosled na kraju ide:

1.zeroql

2.remedy

3./4. cwd i oxo (nije odigrano)

5./6./7./8. sima, cile, tibor, saint

Moji utisci su da je turnir proshao jako lepo. Grupe su zavrshene brzo, s' obzirom da se obichno i na manjim turnirima sa 16-24 igracha turnir razvuche do ranih jutarnjih chasova ili nastavi sledeci dan. Imali smo preko 32 igracha ako se nevaram a polufinalni i finalni mechevi su pocheli u 22h, shto je inache bilo predvidjeno kao vreme kraja turnira.

Tako da smo oduzili svega sat i po za polufinalne i finalne mecheve.

Finale je bilo planirao da se igra u nedelju kada bude velika poseta u udarno vreme ali smo se dogovorili da ipak sve bude zavrsheno u subotu uveche tako da je od posmatracha bilo nas 10-tak kvejkera i poneko sa okolnih shtandova..

Igranje mecheva na glavnoj bini je izgledalo fantastichno posmatrachima.

Dva rachunara su bila u centru bine, osvetljenje, kamere, muzika, dva video bima i ako se nevaram prenos na sbb info kanalu i internetu (koji je proradio bash za finale).

Poslednja partija je bila luda, remedy i zeroql na ztnu. Remedy vodi 15:10 negde oko 13:30, zero ga stize na 15:15 oko 14 i neshto i dobija pred sam kraj pogotkom sa 16:15!

Nagrade nisu bile male, Laki nas je iznenadio:

1. nvidia gf 6800gt

2. nvidia gf 6600

-----

Ovaj deo odvajam jer se odnosi na WCG kao celinu a ne samo na turnir.

Ovaj WCG je proshao, moram priznati, veoma dezorganizovano. Mad je chini mi se glavni organizator tako da sve zamerke njemu na ochajnoj organizaciji.

Ovo se odnosi pre svega na trochasovni nestanak struje u petak (kada smo trebali da podesimo sve za subotu), dva puta nestajanje struje na minut (reset svih rachunara i ponovno igranje mecheva koji su bili u toku) katastrofalno obezbedjen internet lik (to nas i nije mnogo pogodilo jer nam nije bio neophodan;) - ali nije bilo najavljenog prenosta na sbb info kanalu i video bimu na terazijama), potpuno neznanje i nepaznja ljudi koji su nameshtali mreze (na kraju je pukla mreza i nije se vishe moglo igrati).

Pored toga bilo je i problema o kojima organizatori WCGa izgleda nisu ni razmishljali kao npr. bilo je veoma teshko igrati dok jako sunce udara u crt monitor (nishta se ne vidi) isto je bilo i sa video projektorima..

Enivej, svaka chast Lakiju i RUR-u za sjajan turnir.

Simi za organizaciju i trpljenje infantilnih (mislim na ove shto su nas terali sa rachunara ranije iako su 20 bili rezervisani za q3 do 22h).

Nedostajali su nam mnogi najavljeni i nenajavljeni igrachi rale*rg, sale*rg, sly*zombie, chixus, raven, kiki...

Uskoro sledi i ESL turnir. Trebalo bi da je u oktobru pa se vidimo tamo!

GL&HF

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Evo kostura turnira.. a grupe sam negde zaturio.. u stvari i kostur sam zguzhvao i bacio, ali se sad prisetjam.. :)

osmina:

atroc1ty vs mz - sima prolazi relativno lagano :) (spasa dobro igra hub.. ili ja loshe..)

cwd vs niko - cwd igra ko bulja i niko ga sve vreme podjebava.. ali prolazi dalje :)

tibor2 vs frager - mozhda ne bash lagana partija, ali tibor prilichno siguran u pobedu..

remedy vs shw. - ochevi kvejka..

cile vs nelee - cile zheli da osvoji turnir.. i igra svom snagom..

zeroql vs ob1 - ob1 pushta zeroql-a kako ga ne bi mnogo zamarao ;)

tiger21 vs oxo - krajnje neochekivano i napeto, 2:1 u partijama.. tretju oxo dobija 2 fraga.. gg!

sa1nt vs bunny - nisam pratio.. a ni sa1nt se nije mnogo hvalio.. :)

chetvrtina:

atroc1ty vs cwd - zhelim demoe na hub-u i t4, a za onaj ztn svaka chast.. drzho me u shaci od pochetka.. :(

tibor2 vs remedy - chini mi se 3 ztn-a? ne znam koliko je tesno bilo u tretjem..

cile vs zeroql - igrali su 6 sati.. nisam znao shta se deshavalo dok cile nije krenuo da baca stvari po hali..

oxo vs sa1nt - oxo svojim tajmingom i magichnim shtekovima dobija sa1nta :)

polufinale:

cwd vs remedy - ovo sam propustio.. ali me zanimaju demoi ovog mecha, iako su obojica teshki smarachi..

zeroql vs oxo - vrlo lepo.. oxo ni u jednom trenutku nije imao shansu :(( predobre partije zera..

finale:

remedy vs zeroql - na dm6 zero se poserava po remedijevim cvikama i crta "che sux" po zidovima.. dok na ztn-u remedy pochinje strashnu partiju. Ovu sam celu odgledao i brate remedy odushevio si me, stvarno nisam znao da onako dobro igrash.. (ovo nije ironichno, iako si masni cheovac..) ali zero ima dobar comeback na ztn-u, ja sam to na proshla dva turnira iskusio.. stim shto sam na drugom to vetj ochekivao pa sam se bolje shtekao :> i prosto neverovatno sustizanje.. vredno turnira kao shto je wcg.. i stage-a obasjanog svetlima i kamerama.. posle gledanja ovog ztn-a (must download - pov oba igracha) mogu slobodno da kazhem da niste bili u finalu zato shto se raven ili kiki nisu pojavili, vetj zato shto ste to skroz zasluzhili.. pa shta ako ste iz che-a ili zrenjanina :)

gg ppl..

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

Pre svega.. samo dve male ispravke.

Nagrade nisu bile male, Laki nas je iznenadio:

1. nvidia gf 6800gt

2. nvidia gf 6600

Za 1. Mesto je bila GF 6800 Ultra, dok za drugo mesto GF 6600 GT

tibor2 vs remedy - chini mi se 3 ztn-a? ne znam koliko je tesno bilo u tretjem..

Zapravo, igralo se dve mape. Prva je bila ZTN koju sam ja birao, i dobio sam nekih 2,3 razlike.. nisam siguran. Posle chega je tibor vote-ovao dm13 (?!?!?!), buduci da mi je to najslabija mapa u zivotu, poveo sam 6:1 i stekao se... na kraju je bilo mozda isto 2,3,4,5 razlike... ne secam se.

______

Sto se tiche mojih mecheva...

Moram da priznam da sam bio optimista pre svakok mecha, poshto prvi put na nekom turniru mi se sve poklopilo.. mashine su dobro radile, imao sam lepo namesten konfig, i najvaznije imao sam mx300. Ovim putem zelim da se zahvalim I.Mimi-u, Shw-u i Simi sto su mi ustupili svoje misheve u odredjenim trenucima turnira.

1/8 vs Shw. - Paja me je na proslom turniru iznenadio kad sam ja birao ztn, pa sam ovoga puta izabravo po njegovim rechima "mrtvi hub"... glatka pobeda za mene. Njegova je bila ztn, ali ovogo puta... i previse sam se navezbao... rezultat 40:9 za mene...

1/4 vs tibor2 - Znaci.. kao sto rekoh.. ovde mi se poprilicno govno steglo. Svi su bili u fazonu... tibor i tiger finale.. bla bla.. a i igrao sam vs. tibor na netu par puta, i pokazalo se da je uvek bio nezgodan protivnik. Cak nisam znao ni koja mu je najbolja mapa, niti sta ja da biram. Znaci.. 2:0 za mene na ztnu i dm13 (osecam da mu je sejnt rekao da bira ovo :)))

1/2 vs CWD - Chuveni panchevachki pacov.... protiv njega sam se usrao iz prostog razloga sto igra ko zmaj i sto me je na poslenjem turniru izbacio. Znaci... igrali smo dm6 i tu zachudjujuce me dobija veoma tesno, i rezultatski i igrom. Ztn je pripao meni nakon sto sam ga poveo 6:1, tako se i zavrsilo... mislim, razlika je bila takva. 3. mapa po uzajamnom dogovoru je bila hub3aeroq3... igra nam je bila malo shtekovita, i krajnji rezultat je ponovo u moju korist.. nekih 10 razlike...

FINALE vs. ZeroQL - Znaci... dm6, sta da kazem.. realno je bolji i ja realno tu mapu ne razumem :) Birao sam ztn (ni sam ne znam zasto... posto sam znao da cu povesti, i da cu morati da se stekam), trebao sam hub3. Poveo me je 1:0, onda je bilo nesto tipa.. 10:1 ili 10:2 za mene... i jurio sam, misleci da cu da ga razvalim (tako je krenulo), pogadjao sam railom, raketama, LG-om narocito (pogledajte demo, ima par dobrih fragova lg-om u vazduhu).

I onda se desilo nesto... zeroql, pickica mala je dovatio plazmu i 50 armora, dok je mene bilo 200 200 (svezhe sam izashao sa mege)... i covek me sa pola metra osushi dok ja nisam mogao da ga pogodim raketama. I krenuo on mene da stize... u jednom trenutku sam ja preuzeo mapu.. i bilo je 15:9, i kao sto kaze niko.. na 2 i po minuta do kraja je bilo 15:10. Nikada nisam umeo da se stekam, tako ni sada.... najvise sam se iznervirao kad sam se ustekao na stepenicama (kod izlaza portala ispod roket lanchera)... i stojim tako par sekundi.. dzo izleti i ne provali me uopstem krene u sobu sa plazmom, i ja ko debil zapucam po njemu, on se okrene i ubije me...

P.S: Da sam dobio ztn3tourney1, nekako sam ubedjen da bih ga hub3 razvalio :)))

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

hehehe

najs, eto za nauk pa vishe pameti sledeci put :)

joj, pa nagrade su jos bolje nego shto sam i mislio... ccc 68ultra jeb--- i 66gt... nemam rechi, da sam znao vezbao bih vishe duele da se okusham i ja malo :P

enivej...

Evo infoa za demoe ponovo i molba za sve koji ih imaju:

-ZeroQl je obecao da ce da ti nitru da aploduje ---> stoga nitro molim te pozuri, icq imash pa mi javi da se dogovorimo - zero je rekao da ce imati mozda i slika da nam poshalje

-Deus mashine, pertuamor mi se javio da nije problem i da ce prvom priliko poslati - igore poshalji mi pm ako ti treba info ili moj icq da se dogovorimo ako se snalazish sam aploaduj na ftp u direktorijum /pohrana

-net+ ako se ishta igralo na tome tu sam stvarno ne mocan, to jedino da oni koji su igrali vide sa lakijem ili net plusom ili da zamole simu da se iscima - predpostvaljam da nije problem ni da nam oni aploduju samo da im neko objasni shta je to i gde :)

-mojo mashine - tu stvarno ne znam, za mojo mashine jedino simu zamoliti da se dogovori sa dzimom, za sad mi niko nishta nije javljao ali za demoe sa mojo-vih mashina nikad nije bila frka sem shto smo uvek morali dugo da chekamo...

Remedy je poslao shta je imao od demoa, jbg ja sam na usb bio snimio polufinalne demoe ali sam usb izgubio negde dok smo prenosili opremu tamo-amo..

to je to,.. tako da, javljam chim se snimi neshto novo..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

e da, cwd je stvarno slabo igrao bar sa mnom, mislim da mu cfg nije odgovarao na mashini na kojoj je igrao.. enivej svaka chast jer je odigrao kao zmaj kada smo preshli na glavnu binu (tamo su mashine bile tip-top sredjene) chak i pored sve buke, od ozvuchenja, vidi se da zna znanje :)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...