Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zajebali ste se vi nesto momci ali na war3 delu foruma moderatorsku "fotelju" niko nije izgubio u poslednjih mesec dana....

dobro ko da je bitno da li smo se zajebali ili nismo,meni je sve jedno da li si ti moderator ili nisi :)...daj otkljucaj ono sto si zakljucao...bas je bilo zanimljivo...i sta tebi smeta sto se oni prozivaju?...

Link to comment
Share on other sites

2. Najstrože su zabranjene bilo kakve fizičke ili druge pretnje upućene drugim članovima foruma. Takođe se zabranjuje vređanje drugih korisnika po bilo kojoj osnovi, a lično poznanstvo nije opravdanje za vređanje unutar foruma.

Bili su opomenuti ali se nisu smirili...

Link to comment
Share on other sites

Realno, ko da nekog osim Beogradjana i Novosadjana boli kurac da dodje na ovaj turnir... Tu je Rista, koji ce doci u svakom sluchaju, vi Novosadjani, koji cete nadam se isto doci, pa i busom, jer Beogradjani uvek dodju, pa makar i skupljom varijantom prevoza. Od kad su Vrbashani prestali da dolaze na turnire, jer su svi preshli na DOTA-u, ne dolazi niko iz manjih gradova. Nadam se da ce doci onaj ice clan, ne znam ni odakle su momci. Ali opushteno, samo vi dodjite u shto vecem broju, doci ce svi Beogradjani koji su i do sad dolazili, plus gomila likova iz Deusa, tako da ce biti po mom prorachuno najmanje 32 ljudi.

Link to comment
Share on other sites

TREBALO bi da bude ljudi za tur, ali ko zna, posto gomila likova je prestalo da igra war i ide na turnire u predhodnih 6 meseci, ali opet, sa druge strane je i gomila likova pocela da igra war i da ide na turnire, i naravno ostala je standardna ekipa ljudi koji konstantno idu, BURZUJI [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

a ja drugo :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisu hteli jer se niko sem tebe ne bi prijavio :)znas drugi ljudi ne vole da smrde... :P

nemoj tako, to sharky sabija :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...