Jump to content

Novi rekord


Dule_smor

Recommended Posts

jeste procitali bilo je pre neki dan u novostima

da Juri Gagarin nije bio prvi covek u svemiru vec da je bilo najmanje jos dva coveka pre njega jedan je umro od infarkta a drugi je ostao ziv ali je sletanje bilo neuspesno tako da su rusi odlucili da sve mora da bude perfektno pa su tek iz treceg puta uspeli! (pitanje je dali je bilo bas iz treceg ;) )

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

jeste procitali bilo je pre neki dan u novostima

da Juri Gagarin nije bio prvi covek u svemiru vec da je bilo najmanje jos dva coveka pre njega jedan je umro od infarkta a drugi je ostao ziv ali je sletanje bilo neuspesno tako da su rusi odlucili da sve mora da bude perfektno pa su tek iz treceg puta uspeli! (pitanje je dali je bilo bas iz treceg ;) )

jel to bilo pre ili nakon što su ameri snimili sletanje na mesec u pustinji u novom meksiku?

Link to comment
Share on other sites

jeste procitali bilo je pre neki dan u novostima

da Juri Gagarin nije bio prvi covek u svemiru vec da je bilo najmanje jos dva coveka pre njega jedan je umro od infarkta a drugi je ostao ziv ali je sletanje bilo neuspesno tako da su rusi odlucili da sve mora da bude perfektno pa su tek iz treceg puta uspeli! (pitanje je dali je bilo bas iz treceg ;) )

To nije bilo u Kuriru mo

Link to comment
Share on other sites

Ne, Juri Gagarin je bio prvi chovek u svemiru provereno. Jedini je trip bio u tome shto je on mogao da ne poleti prvi poshto je Leontijev bio sa istim brojem bodova kao Gagarin na testovima. Gagarina su poslali zato shto je imao lakshi karakter. Inache do lansiranja Gagarina niko nije poginuo pri testiranju rakete (koja je inache pravljena kao modifikacija transkontinentalne balistichke :) iako sumnogi prototipovi eksplodirali pred poletanjem. Posle leta Gagarina je bilo nekoliko teshkih nesreca u kojima je poginulo ~15 astronauta. Zato u poslednjih 30 godina nije poginuo nijedan ruski astronaut.

Inache, ruski kosmonauti odrzavaju kondiciju u bestezinskom stanju jogom [:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

joj sto me nerviraju ljudi

pa nisam ja to sve izmislio

postoji dokumentacija da nije bio prvi

to sto vi verujete da je bio prvi bi bilo isto ko da verujete u sve ono sto je sloba pricao na tv-u godinama (dobro serem i ja preterujem al stvarno.....)

Cekaj aj razmislite malo da se slucajno desila neka nesreca rusi bi opusteno objavili celom svetu znate mi smo pokusali u svemir al smo sjebali nesto i nismo uspeli al` nema veze pokusacemo ponovo!!!????

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

jogom ?!?! pa zar se pod jogom ne podrazumeva vishe meditacija nego fizicka vezba

pa ne bash, joga moze biti i meditacijom, ali ovde se podrazumevaju vezbe u jogi koje ne dozvoljavaju da mishici atrofiraju u bestezinskom stanju.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

joj sto me nerviraju ljudi

pa nisam ja to sve izmislio

postoji dokumentacija da nije bio prvi

to sto vi verujete da je bio prvi bi bilo isto ko da verujete u sve ono sto je sloba pricao na tv-u godinama (dobro serem i ja preterujem al stvarno.....)

Cekaj aj razmislite malo da se slucajno desila neka nesreca rusi bi opusteno objavili celom svetu znate mi smo pokusali u svemir al smo sjebali nesto i nismo uspeli al` nema veze pokusacemo ponovo!!!????

Za svaku napisanu glupost njen autor, tvrdi da postoji dokumentacija/lik koji je upućen, itd.

Aj poka

Link to comment
Share on other sites

Za svaku napisanu glupost njen autor, tvrdi da postoji dokumentacija/lik koji je upućen, itd.

Aj pokaži tu jebenu dokumentaciju, možda onda ovo što si napisao nećemo smatrati baljezgarijama.

jeste znas ja sam dobar sa ljudima iz rusije pa ce oni meni sutra da posalju faks da bi ja dokazao da je to tako ili nije

bole me q

nek svako misli sta oce

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...