Jump to content

BGLAN-Betlfilijada


Intruder

Recommended Posts

robotlogo.jpg

http://bglan.co.yu

BGlan - Beogradski Lan Party (BYOC - Bring Your Own Computer)

Bice odrzan 27 & 28 Avgusta u Sava Centru na WCG eventu.

Ufur : 450 din

Prijave ce poceti sutra i nacin ce biti istaknut na sajtu i na forumu

Imacemo , ozvucenje , veliki plazma ekran , pice , i za svakog ucesnika bglan majca.

Svaki ucesnik ce pri dolasku Dobiti legitimaciju sa kojom ce moci da ulazi i izlazi iz nasheg prostora za celo vreme trajanja eventa.

Nagrada ce biti u kategorijama

1.Naj aktivniji igrac

2.Best Player

3.Najvishe fragova u Counter Strike-u

4.Best Player u Battlefieldu 2

5.Fastest Player u NFSU2

u kategorijama Best Player ce svi ucestvovati u glasanju i glasanje ce se odrzati na licu mesta.

Nacin prijave mozete videti na SAJTU i FORUMU

ajmo momci da vas vidimo u bfu

Link to comment
Share on other sites

iskreno brate, najbolji bf2 igraci nece moci da se pojave tamo, em zato sto majorija njih igra po igraonama i nema dovoljo jak kompjuter da potera bf2, a da ne pricamo o nebeskom ucescu od 450 dinara, lepo je sve to(mislim na pitje i zezanje i ideju) , ali ocekuj turnir tipa 25+, znaci lozaci iz mp-a koji misle da sve znaju itd itd , ako neko ima primedbe na moj post, odmah cu da skupim 8 maloletnih igraca igraca da igramo 16 na 16 po cb pravilima, da vidimo razliku u skillu.

inace, uzivacu da vas gledam na video beemu :D, posto igrica je vrh.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

hahahha lozachi iz MP-a

hahahhah

ghoste, ko ti drmo kavez :D :D :D

ma daj bre, pre jedno 5-6 meseci odem sa ortakom u metro da igramo desert combat, moj ortak upada u avion (ubedljivo najbolje je vozio) i dolazi mu lik i kaze e, ae izadji iz aviona posto moj drugar bolje vozi, i ja u komu, tipa taj drugar od tog lika vozi na strelice i nemoze da pogodi jebeni tenk sa tih 30 bombi koje si mogao da nosish u desertu, neznam sta ce da rade sada, posto sada max 5 bombi u avionu, a tesko da ce nauciti da prelete preko aerodroma.

iskreno brate to su neki 30+ likovi koji su upisali filozofski fax i stalno nesto seru i misle kako su naj naj naj.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

cekaj, jel to bilo u metro igraonici ili metrou uopsteno. Bilo je par FFA DC igranja ali kolko sam ja bio na istim, to je Mojo i ATG a ne metro.

A ti 30+ likovi su zanimljiviji za igranje nego gomila klinchurdije, igrao sam i sa jednima i sa drugima, i opet mi je draze igranje sa ovim starijima.

Nego si ti opake traume povukao chim se i dalje toga secas ;)

Link to comment
Share on other sites

cekaj, jel to bilo u metro igraonici ili metrou uopsteno. Bilo je par FFA DC igranja ali kolko sam ja bio na istim, to je Mojo i ATG a ne metro.

A ti 30+ likovi su zanimljiviji za igranje nego gomila klinchurdije, igrao sam i sa jednima i sa drugima, i opet mi je draze igranje sa ovim starijima.

Nego si ti opake traume povukao chim se i dalje toga secas ;)

pa da, posto moj ortak nije izasao iz aviona od pocetka partije (mrcvario je likove) , onda je dosao jedan cika 30+ i rekao nesto u fazonu "e malisa ae izadji iz aviona , moj ortak bolje vozi" dok sam ja bio izbacen iz tenka i po vrhovnoj naredbi komandanta bio poslat u zadatak "miniranje ulaza (i izlaza) naseg spawn pointa", nakon cega sam bio kikovan sa servera zbog masovnog ubijanja debila iz mog tima koji neznaju sta znaci VELIKA CRVENA KOSTURSKA LOBANJA sa desne strane ekrana.

btw mislio sam na metro kao podrum, a ne kao igraonu.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ti si se bas napatio na tom DC-u..

tako je na FFA okupljanjima, ovako na divlje, na netu i sl..

kad se ljudi znaju, znaju ko i kako sta vozi i sta moze da se ocekuje od njih - lako je dobiti partiju, barem donekle...a kad ti naleti neki klinac koji ne chita poruke na ekranu, dzabe tebi sto ce da skine 10 tenkova u protivnickoj bazi kad ne reaguju na EnemyArmorSpotted komandu :)

onda ide 'mali, aj predji za nesto drugo, smetas :)

FFA ili ne FFA, to se igralo sa par timova, normalno da oni organizovaniji imaju pravo da ti nesto tako traze, napucavati se mozes i sa botovima pa vozi avion kolko oces :)

nego, jel ima uopste ljudi da igraju BF2 sem u moju? mislim neka bar malo organizovanija ekipa?

Link to comment
Share on other sites

ti si se bas napatio na tom DC-u..

tako je na FFA okupljanjima, ovako na divlje, na netu i sl..

kad se ljudi znaju, znaju ko i kako sta vozi i sta moze da se ocekuje od njih - lako je dobiti partiju, barem donekle...a kad ti naleti neki klinac koji ne chita poruke na ekranu, dzabe tebi sto ce da skine 10 tenkova u protivnickoj bazi kad ne reaguju na EnemyArmorSpotted komandu :)

onda ide 'mali, aj predji za nesto drugo, smetas :)

FFA ili ne FFA, to se igralo sa par timova, normalno da oni organizovaniji imaju pravo da ti nesto tako traze, napucavati se mozes i sa botovima pa vozi avion kolko oces :)

nego, jel ima uopste ljudi da igraju BF2 sem u moju? mislim neka bar malo organizovanija ekipa?

Lepo rečeno Ji!

Fora je u organizaciji kada igra vi

Link to comment
Share on other sites

ti si se bas napatio na tom DC-u..

tako je na FFA okupljanjima, ovako na divlje, na netu i sl..

kad se ljudi znaju, znaju ko i kako sta vozi i sta moze da se ocekuje od njih - lako je dobiti partiju, barem donekle...a kad ti naleti neki klinac koji ne chita poruke na ekranu, dzabe tebi sto ce da skine 10 tenkova u protivnickoj bazi kad ne reaguju na EnemyArmorSpotted komandu :)

onda ide 'mali, aj predji za nesto drugo, smetas :)

FFA ili ne FFA, to se igralo sa par timova, normalno da oni organizovaniji imaju pravo da ti nesto tako traze, napucavati se mozes i sa botovima pa vozi avion kolko oces :)

nego, jel ima uopste ljudi da igraju BF2 sem u moju? mislim neka bar malo organizovanija ekipa?

a ti bash u inat necesh da promenish klasu u AT, nego taj klinja mora sa nekog desetog spawn-a , gde je odradio 10 kilova, mora da dodje i da spasi velikog TEBE, ma daj bre, sa peshadijom je mnogo lakse ubijati tenkove, posto sada je vegetacija, vegetacija , a urban, je urban, mozesh toliko da izvrtish lika u tenku da to nije normalno .... da ne pricamo da su ti dovoljne 2 , ponekad i jedna raketa u zadnji deo tenka, tako da dzabe njemu sto je u tenku, kad taj tenk uopste nemoze da se brani od pesadije na nekom mestu okruzenom zgradama ili vegetacijom....

da ne pricamo da mozesh da se zaletish sa spec opsom postavish 2 c4-ija i dignesh sebe i njega u vazduh, nakon cega ce on biti killed a ti kritikali vunded, i tebe ce oziveti doca. Da ne pricamo da mozesh da pravish bubi trep od supplie kutije, nafilujesh je c4-jem i samo cekash da se mentol postavi blizu nje da bi mogao spokojnije da zauzima zastavicu.....

problem je kolko ja vidim bio u razlicitim tipovima razmishljanja, posto vi izgleda shvatate bf kao simulaciju rata, a moje drustvo ga shvata kao zajebantsku arkadu....

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sto bi se ljudi akali bezveze kad znaju da mogu lako i bez zezanja da se spasu tenka ili chega vec iz vazduha? :) a ovi sto treba da ginu, mogu da ginu za pametnije stvari, ne mora suicidom da spase puteljak od tenka.

A sto se toga tiche kako ko sta kapira, pa pazi, organizujte ekipu i da odmerimo snage, nista drugo ne ostaje ;)

Mislim, ja ne igram za MP, ima nas (mozda) dovoljno iz JNA, a ove dve 'ekipe' su i jedini ozbiljni protivnici, nazalost, samo sami sebi :P

Inache mi AT omiljena klasa ;)

Link to comment
Share on other sites

sto bi se ljudi akali bezveze kad znaju da mogu lako i bez zezanja da se spasu tenka ili chega vec iz vazduha? :) a ovi sto treba da ginu, mogu da ginu za pametnije stvari, ne mora suicidom da spase puteljak od tenka.

A sto se toga tiche kako ko sta kapira, pa pazi, organizujte ekipu i da odmerimo snage, nista drugo ne ostaje ;)

Mislim, ja ne igram za MP, ima nas (mozda) dovoljno iz JNA, a ove dve 'ekipe' su i jedini ozbiljni protivnici, nazalost, samo sami sebi :P

Inache mi AT omiljena klasa ;)

uopste ne zaginesh kada si kritakal vunded, dodje medik i sklopi te ponovo....

nit ti se skine ticket, nit ishta , ko nov, a avion ce imati pametnija posla, sto bi koji kurac lovio 1 tenk zbog 1og tiketa, kada moze da izbombarduje spawn za 5-6 tiketa....

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

uopste ne zaginesh kada si kritakal vunded, dodje medik i sklopi te ponovo....

nit ti se skine ticket, nit ishta , ko nov, a avion ce imati pametnija posla, sto bi koji kurac lovio 1 tenk zbog 1og tiketa, kada moze da izbombarduje spawn za 5-6 tiketa....

Ti avioni su najgore njesra u BF2. Opet ista boljka kao i u BF42 - prejaki su, a PVO protiv njih ne vredi skoro ni

Edited by vlasterx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...