Jump to content

Talent build za rouge-a


Undenis

Recommended Posts

ne igram wow, ali zar nije ono R u MMORPG role play, valjda znaci da ti igras kako ti hoces. da pravis te bildove, talente kako ti hoces, tj kako tebi i tvom nacinu igre odgovara? posto sam primetio i u proslih par topika i za ostale klase, svi idu na isto...

nije nikakav hejt nego mi je malo bezveze

Link to comment
Share on other sites

Sta hoces da budes? Brz spretan i okretan ili spor taktican i strategicar ?

Oces li da se krijes u senci i strpljivo cekas najbolju situaciju ili bi na brzinu da odradis posao?

Logicno je imas tri grane, sta tebi lezi ti tako i rasporedi. Imas ASSASINATION, COMBAT i SUBTETLY. Mislim da jednom rogue-u definitivno kasnije najvise potreban talent: Master of Deception

Link to comment
Share on other sites

Ako je to tvoja odluka, moja preporuka ti je da se baziras na assasination/combat talente. Nijedan nije los i beskoristan, budzi agi/sta i koristi one-hand swords u obe ruke. To ce odraditi dobar posao i postaces slaughter-machine :)

Moze i umesto maceva da prodju i daggeri ili kombinacija swords/daggers.

Link to comment
Share on other sites

ja imam rouga 60 i po meni pvp rogue je dagger rogue, sa 21/8/22 buildom (cold blood/preparation ali izmeni da odgovara tvom stilu igre ako oces)

swordovi su ok ali cine mi se vise pve

mace iskuliraj posto je savrsen stunlock ionako nemoguc, a onaj nesavrseni mozes i bez macea da radis, pogotovo posle novog patcha kad se stun prox od macea moze resistovati

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...