Jump to content

haumarush


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ga ubijam prvi, vi svi posle =o)

chinjenica je da kako duzhe chekate wait tiem je sve duzhi jer onaj ko je dochekao 1000to mesto netje odustati sada...oduztaje se iznad 2000tog najvishe zato ovi sa velikim brojebvima imaju manji waittime...

#1550, 166 min =o(((

Link to comment
Share on other sites

e da saurone daj rezervishi nickove leba ti =) imash 10 slotova.

ja sam jebeno 3900. 121 minut chekanja ali okej je.. taman da josh malo razmisljam o imenu za gild, mom niku i klasi koju tju da pichim od sada pa for eternity! =)

samo isqlirajte.. svi smo realno znali da tje biti ovako prvog dana, pa neka bude i prve nedelje nije vazno. vetjina vas ima likove na drugim serverima, igrajte tu u najgorem sluchaju ako vas mrzi da chekate na queue. ja se kladim u desnu ruku, pola konjske kare i gajbu piva da tje za max nedelju dana na serveru biti maksimalni queue 100 or something kao i na sm-u i slichnim high populated serverima. ko zna, mozda se masovno ljudi bash smore pa i ne bude queue - samo da prodje ovaj histerichni napad i zelja za lowbie charakterima! =))))

Jebote ladno nemogu da se potpisem Sauron.....nista moracu Tronetti :D

pa mislim da je prvi lik koji je ushao odma' registrovao sauron, gandalf, legolas i slichno! =) retard si ako to ne rezervishesh makar da stoji forever i da drugi ne mogu da koriste ta provaljena imena! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...