Jump to content

Na


Mist_01

Recommended Posts

nemam prava da brishem topik i da branim ljudima da igraju alijansu na tom novom serveru ali sada kada smo se konachno dogovorili i kada ovo izgleda kao najbolji pokushaj da napravimo jedan jako dobar srpsko-internacionalni guild ti se javljash sa idejom da ljudi idu u alijansu! =(

Link to comment
Share on other sites

u pravu je ljudi, recimo i meni se igra alijansa ,tako da ste treba li da postavite poll allianca i horda i da ljudi glasaju pa ko odnese pobedu izmedju alliance i horde idemo svi tamo, ali ok nije bitno sad! ja ne znam hocu li odmah tamo ali je to malo gubljenje vremena za mene koji je je tek dobio lvl 60 da hocete u alijansu ok jer bio prenio svog 15lvl huntera tamo ili 10lvl mage!

Link to comment
Share on other sites

Ko je igrao samo alliance do sada eto mu razlog vise da proba hordu, manje vise niko nije ni glasao za Order of Dushan Silni ime gilde a internacionalni guild ne treba da nosi nacionalna obelezja ma ko bio na celu gilde. Ne vidim da ikome namece volju a moze da nazove gild kako god hoce s obzirom da je jedini izrazio zelju da se time ozbiljno bavi. I ja sam do sada igrao alliance pa ne vidim problem da budem horda na novom serveru da bih igrao sa ostalima.

Link to comment
Share on other sites

mist:

ajde prvo chitaj postove pre nego shto pochnesh da me hejtujesh. ja nikome ne nametjem svoju volju iz sledetjih razloga:

1) ime: mnogi su rekli da se to izbaci iz izbora jerbo su mnogi srpski guildovi banovani bash zbog takvih stvari.

2) strana: sa ovog foruma vetjina ljudi ima alliance main lika, teach je prvi pomenuo hordu na novom serveru sa ovog foruma, ja sam podrzao i josh mnogi i tako se rodila ideja da se pravi srpsko-internacionalni horde guild na tom serveru i to je podrzalo 98% ljudi.

3) leader: silom prilika i zbog toga shto sam se bash naprzio na igranje ja sam leader - bar na pochetku!

pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Ma brate najbolje je da uzmes klasu koja ti se svidja/lezi ti/voleo bi da je igras, mislim uzimati neku klasu zato sto je ima malo ili mnogo je bezveze jer mozes lako da se smoris sa njom i da zazalis sto se bacio vreme igraju ci je ....

e sad ako ko ja imas 2-3 klase koje bi voleo da igras a uz to si i neodlucan onda si u gadnom problemu ;)

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

ja nemislim da moze da te smori neka klasa ( sem ako si je vec dugo igrao )

tako da vidi warlocka i huntera i druida ima najmanje , mada ako si igro vec wow onda znas da se najvise jure healeri

nemoj da mislis da ti ja namecem nesto , samo sam video da juris manjinu i onda ti predlazem

Link to comment
Share on other sites

pa da ste citali malo postove videli bi da ce biti engleski jezik jel se ipak planira da bude internacionalna guilda (jbg za high-end instance ipak treba mnogo vise ljudi nego sto ce nas biti). A to sto ti nepises engleski najbolje, ma bre opusteno nece ti niko zameri :)

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Srpski fkors ;) :)

zbog ovoga tje da se dobija zuti, pa crveni karton u gildi. molim vas da prochitate sve topike i postove vezane za gildu - to oduzima max 1h vremena za sada i to ako bash sporo chitate.

na guild chatu tje se prichati srpski ali onog trenutka kada prvi stranac udje u gildu svaki /g srpski chat se zavrshava. otvoritjemo kanal srbija pa tu prichajte koliko hotjete na srpskom.

nadam se da je ovo sada konachno shvatjeno!

@ mist:

dobro-si-doshao u gildi, shto se tiche klase.. imamo za sada dosta priestova samo da oni sa tim karakterom stvarno igraju mada healera nikada dosta. druid, hunter ili warlock su lepi izbori kako stvari stoje ali naravno predlazem ti da uzmesh klasu koju zelish da igrash bez obzira na stanje klasa u gildi.

Link to comment
Share on other sites

OVo je otishlo Offtopic al jbg!

Cudi me da ima tako malo Warlock-a i Druida?

Ne znam zashto ljudi ne igraju sa njim?

Jes da nisu kao paladin za PvP, ali bez njih se ne moze u instancama i vecim PvP borbama!

???

Hehe WoW forum frenzy! [:D]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Ja se samo nadam da ce svi ti pristovi i ostati da ih igraju, ume priest ponekad gadno da smori znam iz licnog iskustva... a i stoji ono drugo da je dosta zahtevna klasa za igru jer od njega mnogo toga zavisi dal ce instanca dobro da prodje il ce biti totalni haos...

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...