Jump to content

Ispala mileniuma!


Tarabash

Recommended Posts

E nije mi dobro!

Ladno sam, debil, uradio sledece!

Instalirao WoW, napravio account, konektovao se sa ukljucenom opciom "Remember my User name" i samo kraljao pass, a na User sam potpuno zaboravio!

Nema veze zapishem ja User:pass i sve o accountu u txt!

Tu se javlja novi nalet mog idiotizma, i taj txt snimam u Quick Lunch!

NWM, reko' da bude dostupan!

I pocne da me zeza neshto Win, virusi, trojanci (nisam imao firewall 2 dana), i ja odlucim da reinstaliram system!

Backup-ujem ja sve, pa josh jednom proverim da li sam sve preneo na drugu particiju! OK sve spremno! RASPALJUJ! [:D]

NEEEEEEEEEEE, zaboravio sam, naravno onaj file u kome je User:pass!

Nema veze, kazem ja sebi, znam ja to napamet!

I da ne serem vishe! Ladno sam zaboravio USERNAME!

Koliki debil treba biti i zaboraviti Username!

Sreca barem sam pass zapamtio, i ono pitanje za "povracanje" [:D] password-a!

Poslao sam mail Blizzardovoj Teh. podrshci, i nadam se da ce odgovoriti, ako ne!

E da od novog WoW-a ja sam igrao samo 2 dana! lol

Idem da se ubijem!

poz!

Da li se nekome ovakva mileniumska glupost desila? (da su mene poslali na mesec 1969 sigurno bi najebali svi do jednog)

Sorry, ali moram da se ispraznim, ovako JAVNO!

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

shta da ti kazem, sjeban si [:D][:D] . Ako nisi neshto komplikovao sa brojevima i slovima za username, seticesh se. Jbg, bash glup nacin da ne igrash wow :)))

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma nije komplikovano samo mi stao jebeni mozak!

skoro 90%sam siguran da sam upisao pravi Username, ali mi constantno kaze da NIJE!

Idem po pivo, bensedine imam, pa ako dozivim jutro bice dobro!

Nego jel moze da se otvori novi Account sa istim CD-keyem!

Ocigledno NE MOZE! [xx(]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Sedim ja pored njega u forumu, ne znam lika, vidim drka se nesto, lupa od sto, i vec pocinje da mi ide na q... I pitam ga sta se desava a on - zaboravio sam user name....

Ololoolololol kkkk1111111111 ^^^^^^^^^^

Hahahahahahah, kako sam se smejao... evo i sad se smejem

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ROLF Pa ti nisi normalan :)

E al bila bi fora da da stvarno to sto on duva i nama da bude malo lepo :)))) E pplz jer su legalizovali gandzu u wow-u???? :)))) Zamisli Paladini da duvaju i da prokomentarisu "Jebo onog ko me napravi" :)))))

Elem ne znam kaj da ti kazem ali username e :))))) Strasno........ Ne ozbiljno sta to koristis posto se ja bavim time, a ne znam vidim da si na necemu jakom pa bi i to poceo da prodajem.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

kako username da zabravish, pa nije ti to password pa da kucash cj293hjc2ch230c.

jebote.

svi stave ime+godishte, nadimak, bla bla.. neshto poznato.

koj si car.

pitaj ove iz blizzarda da li mogu da ti daju username ako im dash ime, prezime, password, secred question, answer.. ne vidim zashto bi bilo problema.

Link to comment
Share on other sites

Ma najjace od svega je shto sam instalirao WoW, upalio ga logovao se normalno, ono pocne da skida patch, ja ga prekinem, izadjem stavim manuel patch, vratim se u wow i ne mogu da se setim Usera!

Nemam pojma, totalno sam mehanicki napisao username prvi put i OK!

A sad c c c!

I dalje nema odgovora od Blizzarda! Pa da, misle sad oni, koji je ovo magarac, ma neko hoce da hakuje neciji nalog, saznao je sve sem username-a pa oce da mu mi kazemo! E nece moci ha ha ha!

Nego, jel moze onaj guest pass key da se uplati normalno game card i da se on "unapredi" u normalan CD-key!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

na koj mail si slao? idi preko wow-europe.com pa tamo preko web forme.. tu odgovaraju za max par dana (bar su uvek meni odgovorili tako).

postoje neka nova pravila za guest pass.. ali uglavnom iskoristish tih 10 dana i unapredish taj guest na full.

Ma bio sam na wow-europe i postavio pitanje sinoc oko 1h, ali josh cekam odgovor, kapiram da ili imaju mnogo requestova ili mi nikada nece odgovoriti! [:(]

A ako do srede ne dobijem odgovor, idem na Guest 10 dana pa cu nekako da uplatim da prebacim na full!

MOje trenutno raspolozenje brickwall.gifbrickwall.gifbrickwall.gifbrickwall.gifbrickwall.gifbrickwall.gifbrickwall.gifbrickwall.gifbrickwall.gifbrickwall.gif

Jbg, ovi moji zidovi gipsani, pa ne mogu ni da razbijem sebi glavu ko covek! [:)]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Shta da radim kad zaboravim username, a znam password!

Jel moze neko da mi ucini uslugu i postavi potanje na WoW-europe forumu, jer ja ne mogu da se logujem i postavim isto!

@Cyro: Kakva je procedura unapredjivanja guest pass-a, jel samo uplatim 30 dana ili ima josh neka zajebancija??? Neshto sam gledao na sajtu ali ne znam ni gde da trazim, u FAQ-u nema!

Zaboravio sam da kazem: Mene je mama rodila naopko! [:p]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...