Jump to content

da li ste ikada digli ruku na zensku osobu?


Recommended Posts

lag wrote: "devojchice ranije sazrevaju" (ovo mi nikada nije bilo jasno)

pa vidi, zaista ranije sazrevaju, ali ih muskarci u periodu od pocetka srednje pa nadalje presisaju...

Do nedavno sam tvrdio kako nikad ne bih udario zensku osobu.........ali sada vise tako ne mislim:). Udario sam u trecem srednje jednu ribu iz razreda........cisto onako, malo po glavi, jer je preterala, ceo razred video, svi iskulirali, sto je najgore i pomenuta jadnica.....Bio sam blizu u tom trenutku da je izgazim, ali sam otisao i seo na mesto...

Inache, sa zenskom osobom uopste ne treba ulaziti u bilo kakvu ozbiljniju raspravu koja ukazuje da je ona pogresila ili u nameri da menjas njen stav, koji je naravno pogresan........samo iskulirati i odjebati je....

Zenski nacin razmisljanja je daleko drugaciji od muskog, postoje zenske koje vrlo zrelo razmisljaju, napete situacije resavaju hladnokrvno, nemaju feministicki brain implant i nemaju dvojnu licnost.......ja ih nisam upoznao, mada bih jako voleo

Usput, pridruzujem se onima koji imaju problema sa svojim kevama:))

Edited by ne0 [RUR]

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaooj jesam jednom, osmi razred osnovne, predzadnji chas biologije, ja odgovaram za 4, treba mi za odlichan uspeh... Iz odgovaranja dobijem 3, onako nervozan krecem ka stolu... I samo vidim drugaricu kako se smeje, ali onako odvratnoooo... Ja popizdim, udarim joj shamarchinu, odem kod direktora, popijem sokic i vratim se na sledeci chas... Joj kako me je samo tad iznervirala, uf...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne, nije to isto...u neku ruku jeste, ali definitivno ne mozes tako olako da globalizujes.

alaudirao sam na prava dece, koja su uporedo (mada sa blagim kashnjenjem) sa pravima zhena krenula da se istichu i namecu svetskoj populaciji

a ta prava dece zhene (koje se zalazhu i pozivaju na svoja prava) retko poshtuju

pa vidi, zaista ranije sazrevaju, ali ih muskarci u periodu od pocetka srednje pa nadalje presisaju...

ako mislish na sise koje im rastu vec u osnovnoj

rastu i nama kite samo su prekriveni slojevima i slojevima odece pa nam ne pilje u medjunozhje ko mi njima u sise

neku drugu zrelost odista nisam zapazio

trudio bih se josh da kenjam po ribama ali ne zhelim duboko u oftopic ;)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ko me pipne , najebo je ...

a inace do sad me niko nije udario ali ja jesam ... uglavnom ortake u osnovnoj ... i to mi je nekako bilo bas zabavno ... oni me kao zajebavaju a ja ih ovako mala udarim .. a oni se samo smeju ...hihihi ;)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

heh.. vidis, bas zbog tog stava sto iam sheyn bi ponekad mogao da udarim zensko... nervira me to :

- ja znam da me ti neces udariti, pa cu da te drkam kao majmuna...

al ono, what's the point... narocito ako ne mozes da izmeris jacinu udarca.. onda samo napravis sranje... bolje da je "tupnes" sreckom po celu [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ko me pipne , najebo je ...

a inace do sad me niko nije udario ali ja jesam ... uglavnom ortake u osnovnoj ... i to mi je nekako bilo bas zabavno ... oni me kao zajebavaju a ja ih ovako mala udarim .. a oni se samo smeju ...hihihi ;)))

I zashto se kruletu stvara valjkasto udubljenje nasred tintare?

Oklagija brale. OKLAGIJA!!! [:D][:D][:D]

BTW nekako ne mogu da zamislim da se siroma' smeje u toku procesa. [:D]

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Kolko hejta u samo par redova :))

Nije to hejt. Pricam istinu. Samara ribu, jebace mater onim iz klano"0wnnag3", jebace ovog, jebaceonog. I onda odes na neki CS turnir i vidis da ima ili 20 ili 120 kila, a obrni okreni tupav je topik. Opet kazem, nek uhvate da se biju sa alibegovom sestrom :). Ko zna o cemu pricam razumece :)

A sad da ne ulazimo u raspravu kako svi sto biju zene su u stvari zlostavljani kao mali/latentni homoseksualci.

Ja sam se bar pohvalio da me osmakinja iznabadala.

Link to comment
Share on other sites

Secam se kada je Nastic vrteo u Vrscu, taman se parti zavrsio, mi pakovali

opremu i ta sranja, ljudi otisli a jedan lik u uglu baste kluba puni neku ribu

ko da je kraj sveta... Ona ga valjda namerno isprskala pivom i rekla mu da je

seljachina, a on se okreno i prvo je zabo flashom u glavu sa 3 metra,

zatim je shutno pa kad je pala kreno da joj ravna frizuru chizmom...

Nastic stoji na bini i onaj njegov gej ortak, drze one kablove silne i gledaju,

usrali se, ja iznosim gramofon na ulicu u kola i mislim se gde zivimo jbt...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Heh, ovo me podseti kada sam bio mali. Bas razmisljam i ne mogu da se setim da sam udario devojcicu, ali ipak jesam. Prvi razred osnovne, nemam pojma zasto, cak smo se "smuvali" posle, a mozda i pre, ne secam se, mada je moja prva ljubav, Tijana. Sve u svemu, ja njoj samar. Onda je dosao njen brat koji je tada bio 5-ti razred, ali me nije tukao, ne znam zasto, samo je pretio. Posle je dosla i njena keva, kenjala mi nesto. Posle toga, da li zbog trauma tek samo sam popijao batine od zena, nikad nisam udario. Nije lose kad zena slapuje, grrrr.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...