Jump to content

New PvP Realm Next Week!


TeacH

Recommended Posts

Pored kakvog stava? Shta ti znash o meni? tj chisto me boli shta ti mislish.

I ko si ti da mi kazesh:  ... ajde pali....

Koliko sam se samo trudio za dragonkin...

btw nisam rekao da ne zhelim da igram sa nashima, rekao sam da necu da budem u samo srpskom guild-u zato shto stalno nastaju sranjai svadje i rekao sam da bi bilo dobro da SVI nashi koji ce igrati na novom serveru upadnu u isti guild. Shto mora srpski guild da se napravi? svi ste neke patriote pa se k....chite preko igrice.. uzas bre..

Kada sam krenuo da igram naravno da sam krenuo sa nashima (DragonKin)i jebi ga jedno vreme je nastalo sranje i mnogo njih je napustilo guild (ja nisam bio medju njima)... i onda ti meni kazesh da ne trebam ni jednom nashem guild-u..

like i care?

Najgore shto bi svi hteli da budu GL ili eventualno officiri a ne bi da se cimaju oko nekih stvari koji su obavezni da rade ako imaju tu poziciju u guild-i.

Ne vidim shto je tako strashno igrati sa strancima? Koliko cool stranaca sam upoznao u EL/CO

stanci rulez :D

u friendovima imam 3 stranca koja bi krenula sa mnom bilo gde

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Mohi

Ne mislim da je DragonKin bolji, ne mislim da je tvoj guild bolji (siguran sam da jeste) :-)

Ti si meni stalno bio cool sve dok se nije dogodilo ono sa guild-om.. umm.. ae nece vishe da se svadjamo and stuff, i da pikamo :-)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Joj , kako sam smrda , ocu da igram i warlocka i maga , mogu li da napravim 2 lika i da ih igram hard core uporedo ? pls pls pls , ocu ocu ocu pls bicu dobar , pls pls uchiteljice bicu dobar ;) :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kada sam ja tebi pomagao ja sam zloba ja nikome ne pomazem !? Mora da je neko bio pijan ko majka :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...