Jump to content

New PvP Realm Next Week!


TeacH

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ste ozbiljno video bi da pocnem tamo huntera(orc) ili prista(sve jedno koji) jer iz iskustva znam da toga uvek fali :)

@Teach sry i ja sam bio nesto ispizdeo :)

Samo ne dajte migsi da bude warrior,gledao sam mu akcije u Zul faraku i mogu vam reci najebali smo ako on bude pulovao :PP :))))

Ma Migsa najbolje da napravi chara u suprotnoj frakciji [:D] (/joke)

e ajd napravi cu i ja chara tamo....neznam samo za klasu razmisli cu do srede....ono znam da pristova treba la me nesto mrzi da opet igram prista iz pocetka ;) ... e a ti Figl ako budes pravio chara napravi prista zajebi hantere [;)].....verovatno cu rogua ili maga da igram....

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

da li mene interesuje da li si se ti smorio ili ne?

ja imam poverenja u ljude ali i ubedjenje da kada budemo svi preko 40og nivoa i warrovi u guildu ne budu SVI do jednog prot specovani da cu izatji iz tog guilda...lichno ne zhelim toliku odgovornost da peuzimam na sebe, lai onaj ko oce da bude warr, i kasnije MT u gildu mora da zna gde mu je mesto, izabrao je najtezhu klasu za igranje, svi zavise od njega i onda bi da se smori i/ili zajebava?

"no, no, no mr. milosevic"

Link to comment
Share on other sites

Ja cu sigurno sa jos jednim ortakom isto na taj server i bicu undead priest a ortak ne znam sta ce ...

Sto se tice gilde ... jebiga izgleda da sam mazohista i ja sam za nase ljude ALI

Necu da gildu vode stariji ljudi zato sto su i dkin vodili likovi ~30 god i totalno je sranje ispalo .... gildu treba da vodi neko ko zna kako normalna gilda treba da izgleda i predlazem osnivanje iste i kad se svi joinuju da se glasa ili sta vec mada sam vise u fazonu da neki ljudi koji se znaju odluce ko ce sta ce ... i jos jedna stvar u gildi nema drugarstva .. niko nema prednost zato sto je neciji drugar jer onda sve pada u vodu ...

A i razmisljam da napravim gnome rogue-a tu pa da vas smaram :PPP

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

1. Ne mozete da se dogovorite ko ce vodi gildu

2. Svako ima drugacija shvatanja o tome kako gilda treba da izgleda a pri tom nisu lideri nego treba da budu clanovi u toj gildi

3. Sto ljudi sto cudi

4. Srbi smo

5. Niste jos ni poceli a vec se svadjate

Vec vidim kud ovo vodi, ljudi vec najavljuju da ce izaci cim primete da nije sve kako bi oni zeleli da bude a nije jos ni pocelo niti ko od nas ima iskustva da vodi gildu.

Na Shadow Moon-u bio sam u obe srpske gilde SNG dok se nije raspao, a nisam rejoinovao jer nije bilo dovoljno aktivnih membera i ja sam bio jedan od high-levela a uopste nisam igrao u to vreme. Posle su me pozvali u Dragonkin da bih na kraju shvatio da ja njima uopste nisam potreban kako su sami rekli mom ortaku kad su ga izbacili iz gilde zbog gluposti. Sada sam u gildi Exodia sa oko 100 membera 60. nivo i preko 200 clanova koja svakodnevno radi high-level instance, okuplja ogroman broj Srba (jednom se desilo da su samo Srbi bili on-line u gildi kad je pao server tokom nocnih sati a u tom trenutku bilo nas je oko dvadesetoro) a vode je Rumuni. Ljudi su se prihvatili ovog posla udruzili cak 2 veoma dobre gilde - Intruders i Hysteria da bi napravili ovaj veliki gild i tu se zna ko sta radi, niko ne postavlja uslove jer se zna ko odlucuje o tome kako ce gilda da funkcionise.

Srpski mentalitet je takav da bi svi mogli da budu predsednici vlade, selektori i sta ti ja znam sta sve ne i to ce nas uvek dovesti do istog rezultata. Da bi znao kako da vodis prvo moras da naucis da slusas.

Link to comment
Share on other sites

@Mohi

Sto se tice gilde ... jebiga izgleda da sam mazohista i ja sam za nase ljude ALI

Necu da gildu vode stariji ljudi zato sto su i dkin vodili likovi ~30 god i totalno je sranje ispalo ....

Umm, koliko je puta Arutha rekao da nece da bude leader? .....

A i ako je 2-3 lika od 30god vodilo guild to ne znachi da su svi likovi od 30 takvi/isti. Pre bi da neko stariji vodi guild nego neko mladji, mada to ne zavisi od godina nego od lichnosti..

gildu treba da vodi neko ko zna kako normalna gilda treba da izgleda i predlazem osnivanje iste i kad se svi joinuju da se glasa ili sta vec mada sam vise u fazonu da neki ljudi koji se znaju odluce ko ce sta ce ...

Brate, ja ne mogu da glasam za nekog ako ga ne znam. Jedi ni u koga imam poverenje (da bude GL) sa ovog foruma je Celavi (Kole), dugo ga znam i znam kakav je, samo shto on nece da se smara sa tim :-) Tako da ono, ja necu glasati. Najbolje ko misli da moze da bude GL i da se zeza sa time da predlozi sebe i onda da bude glasanje. btw uvek moze da se joinujemo svi u jedan isti guild ;-)

i jos jedna stvar u gildi nema drugarstva .. niko nema prednost zato sto je neciji drugar jer onda sve pada u vodu ...
To je najgore shto moze da uradi.. Znachi shvatite ko posao :-) posao jedna stvar, drugarstvo druga stvar.

@New Order Footman (NWO)

Rekao si kako si bio u dve srpske gilde posle toga otishao u trecu (ne srpsku) i posle se chudish neshto i napishesh

Vec vidim kud ovo vodi, ljudi vec najavljuju da ce izaci cim primete da nije sve kako bi oni zeleli da bude a nije jos ni pocelo niti ko od nas ima iskustva da vodi gildu.

I otkud ti znash da niko od nas nema iskustvar da vodi guild? Vidovit si?

Recimo ja sam bio GL (kole, boki, nilly su mi pomagali) nekoliko meseci (sve dok lik koji pravi igru nije napravio neko sranje i zbog toga veci deo likova koji su igrali EL batalili ga) i pitaj ih kako je do jaja guild bio. Znachi nemash pojma kakvu zhelju imam da imamo takav guild u wow-u. btw ovime se ne predlazem za GL ili neshto nego samo kazem :-) i ne zhelim u zivotu opet da budem GL jer znam kakvo je cimanje oko svega toga, dosta mi je bilo jednom :-)

@MiGsa

Nanana nanananan nanan :-))

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

@New Order Footman (NWO)

Rekao si kako si bio u dve srpske gilde posle toga otishao u trecu (ne srpsku) i posle se chudish neshto i napishesh

Procitaj malo bolje, prva se raspala jer su ljudi dali ime gildi Srpska Nacionalna Garda, nisam izasao samo sam jedan dan osvanuo bez gilde, u drugoj su rekli mom RL najboljem ortaku da im nismo potrebni i da nemaju nista protiv da i ja izadjem nakon sto su ga izbacili iz najglupljeg moguceg razloga koji sam ja cuo u zivotu.

I otkud ti znash da niko od nas nema iskustvar da vodi guild? Vidovit si?

Recimo ja sam bio GL (kole, boki, nilly su mi pomagali) nekoliko meseci (sve dok lik koji pravi igru nije napravio neko sranje i zbog toga veci deo likova koji su igrali EL batalili ga) i pitaj ih kako je do jaja guild bio. Znachi nemash pojma kakvu zhelju imam da imamo takav guild u wow-u. btw ovime se ne predlazem za GL ili neshto nego samo kazem :-) i ne zhelim u zivotu opet da budem GL jer znam kakvo je cimanje oko svega toga, dosta mi je bilo jednom :-)

Sam si odgovorio sebi, onaj ko je bio ikada u organizaciji bilo kog MP udruzenja kao ti (i ja vec dugi niz godina) zna kako se to radi i shvata koliko cimanja tu treba, onaj ko ne zna jednostavno ne zna, a saznace na tezi nacin.

Link to comment
Share on other sites

hm ... ne diktatura ne nikako ... + gl u tom slucaju treba da bude bezivotan tako da ta varijanta otpada u svakom slucaju

skup oficira ... recimo 8 .. svaka klasa po jedan + da bude class leader i glasa se izmedju njih dal ce neko da leti iz gilde dal ce neko da udje u gildu dal ce da se prica srpski ili engleski itd itd .... i nema da se iko buni na odluku tog glasanja ukljucujuci tu i gl/gm-a ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nista eto i mene onda sa jos jednim ili 2 drugara, naravno u obzir dolaze 3 rase mage/priest ili shaman...

Procitaj malo bolje, prva se raspala jer su ljudi dali ime gildi Srpska Nacionalna Garda, nisam izasao samo sam jedan dan osvanuo bez gilde, u drugoj su rekli mom RL najboljem ortaku da im nismo potrebni i da nemaju nista protiv da i ja izadjem nakon sto su ga izbacili iz najglupljeg moguceg razloga koji sam ja cuo u zivotu.

A koji je to razlog i ko ga je izbacio?

Edited by amoskg
Link to comment
Share on other sites

hm ... ne diktatura ne nikako ... + gl u tom slucaju treba da bude bezivotan tako da ta varijanta otpada u svakom slucaju

skup oficira ... recimo 8 .. svaka klasa po jedan + da bude class leader i glasa se izmedju njih dal ce neko da leti iz gilde dal ce neko da udje u gildu dal ce da se prica srpski ili engleski itd itd .... i nema da se iko buni na odluku tog glasanja ukljucujuci tu i gl/gm-a ....

GL donosi vazne odluke, oficiri sluze da malo rasterete GL-a tj da rade neke stvari da ne bi GL radio sve. Ali ako GL neshto kaze, tako je kako je, ako ti se ne svidja izadjesh iz guild-a i gotovo (naravno nece donositi nebuloze, a ako donesi nebulozne odluke guild ode u pm)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

GL donosi vazne odluke, oficiri sluze da malo rasterete GL-a tj da rade neke stvari da ne bi GL radio sve. Ali ako GL neshto kaze, tako je kako je, ako ti se ne svidja izadjesh iz guild-a i gotovo (naravno nece donositi nebuloze, a ako donesi nebulozne odluke guild ode u pm)

Zasto da sve zavisi od volje jednog coveka ?

lepo glasanje oficira i ako se vec svi oficiri slazu sa time e onda brate tako i treba da bude ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...