Jump to content

New PvP Realm Next Week!


TeacH

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko planira da sa Techom igra na ovom serveru nek samo obnovi gradivo oko low lvl horde kvestovanja, takodje bilo bi lepo da se ljudi na pochetku lepo podele oko toga ko ce sta da igra i koji tradeskill da se fura...meni se lichno jako igra tauren i verovatno cu se pojaviti s vremena na vreme da se malo druzhim sa vama, ali dok ne reshim neka posla u winterspringu nista ozbiljnije =o)

Link to comment
Share on other sites

Kada server krene napravitju vam official pinned topic za potencijalno organizovanje na Haumarush-u

lichno totalno kapiram teacha i ja kada bih hteo neku guild akciju na tom serveru pre bih ishao na svoj tradicionalno hiperbrzi leveling pa kad sam lvl 45-55 nadjem neki solidan guild kome treba hi lvl drugar...ono, pitanje je kako ce se razvijati ceo server...da li ce biti low population ili ce doci nesto iskusnih ljudi...

takodje bez prepirki molim vas...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce biti high populated toliko da ce morati da se ceka u redu od po 1000 ljudi da bi se uslo na server jer sam citao diskusije na blizzardovim forumima i ono svi su se primili da krenu na serveru koji je sveze napravljen i nema high level likova zato da bi poceli na istim startnim pozicijama kao ostali tako za to nema brige.

Link to comment
Share on other sites

i jedna i druga mogucnost imaju svojih dobrih strana...ako bude low onda cete biti medju najboljima serverwide, a ako bude ultrahigh onda cete bar imati dobre teammateove ca igru jer kada ima mnogo ljudi mora medju njima biti dobrih =o)

Neka bude high taman toliko da ne moram da chekam queue

a moje postove niko ne chita.. rekao sam da ne zelim ni ja da pravim only-serbian guild vetj guild u kome tje biti ljudi sa ovog foruma koji bi igrali na H. + naravno stranci.

znachi za sada nas ima 5.. hmm.. bedak.

Napravio bi cool sajt ( i forum )? ne mislim ono nabacati neshto samo da ima i nazvati site-om. Stavio bi dkp na site? Bio bi skoro stalno online? Cimao bi se oko svega i svachega non stop? Ne bi posle mesec, dva ili tri prso i rekao jebi te se svi? :P

A da, zavodio bi red i disciplinu? :-)

Eh, a reci mi zashto hocesh da napravish guild?

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

teach nemash pojma koliko sam zeljan igre i wowa. imam igru od prvog dana, nisam preshao lvl 20. chekam novi server od onog proshlog apdejta servera (sylvanas etc) kada sam prestao da igram (to jest da visim online i da chatujem) zbog nekih problema ali na svu sretju to je over forever. konachno su doshli ti novi serveri, u ovom sluchaju jedan. rado bih se zajebavao sa guildom do najvetje mere ali ne mogu da ti garantujem da "netju da prsnem" etc.. to ne moze niko da ti garantuje, ali ako napravimo guild rado bih se iskreno zajebavao oko njega. naravno voleo bih da budu srbi, to jest mi sa ovog foruma u njemu ali vrata bi bila otvorena za sve nacionalnosti sve dok igraju ozbiljno, timski i redovno.

dva ortaka (alliance na dunemaulu, zeljni igranja.. dobili wow pre 15 dana, jedan je lvl 38 drugi lvl 30) tje rado pretji da igraju horde na novom serveru + ja 100%. znachi minimum nas trojca i ti teach tjemo igrati ozbiljno.

Napravio bi cool sajt ( i forum )?

imam dva domena (junk i syn) koji apsolutno nishta ne rade, imam oko 1gb prostora na netu koje ne koristim. nazalost nemam znanja da lichno napravim dobar sajt ali znam ljude koji imaju i rado bih ih uposlio. da, digo' bi forum. ako treba uzeo bih i domen sa imenom nasheg guilda (ako ne odgovara junk etc).

Stavio bi dkp na site?

rado bih se raspitao kako se stavlja dkp na sajt etc kada dodje za to vreme.. to jest kada i ako krenemo da radimo mc & stuff. sve u svemu, imam cgi, mysql, perl etc na hostu tako da ne bi bio nikakav problem ditji dkp.

Bio bi skoro stalno online?

ja nemam zivot. to jest ceo zivot mi se sastoji u spavanju (koje redovno preskachem) i kompu a u poslednja 4 meseca wow-u, iako ga ne igram sa svojim likom vetjinu dana provedem in-game. kada bi napravi guild, ne bih provodio taj in-game chatujutji bez ikakvog razloga i smisla ili igrajutji wow sa tudjim accountovima - proveo bih to vreme igrajutji sa mojim likom i cimajutji se oko guilda.

Cimao bi se oko svega i svachega non stop?

da.

Ne bi posle mesec, dva ili tri prso i rekao jebi te se svi?

ne mogu ovo da ti garantujem, kao shto sam vetj rekao. ali ako dodje do toga, lako bih dao lidership nekom od oficira od koji se inache ochekuje da se cimaju oko guilda u nekoj meri.. jerbo su oficiri.

A da, zavodio bi red i disciplinu?

totalno i bez protekcija.

*

vi razmislite, ako hotjete da igrate ozbiljno na novom serveru, ako zelite da pravimo guild recite. ja ne moram biti leader, ni oficir samo da napravimo neshto shto tje jednog dana raditi high-end instance i da u tim raidovima ima ljudi koje poznajem i gotivim!

Link to comment
Share on other sites

Heh....igrao bih ja na novom serveru al samo ako bi se stvarno nesto organizovali, milsim mrzi me da krecem novog lika pa da se posle nedelju danan ispostavi da vise niko neigra tu....pre cu da krenem onda novog lika na dunemaulu i da dalje lvlujem prista....al ako se nesto organizujemo rado bi dosao da igram...mada bi vise voleo alijansu ono igram hordu od kad sam dobio wow :D

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Teach brate preterano seresh...i ne pricaj mi o kurcenju preko igrice i patriotizmu...ja sam ti samo rekao da imas jebeno negativan stav prema "nashem" gildu koji bi se pravio...ja sma bio u retardima ali sam izasao jer sam hteo neki ozbiljniji gild i usao u 2 u kojima je bio po jedan nas covek koga sam znao....tako da ne seri na tu temu o meni...drugo uvek sam protiv iskljucivo nacionalnih gildova jer je to smor a i nikada ne moze dovoljno ljudi da se nadje(sem onih severnih naroda-cela svedska,norveska i danska jebote igraju wow). Inace razmisljao sam sa ortacima da pravimo nove likove na serverima ali sam u medjuvremenu poceo prista na stormreaveru(dwarf) i ne krece mi se opet....srecno na tom novom serveru mada mislim da ce biti ultra-high pop. jer ce svi stariji igraci pokuljati tu da krenu ispocetka.

P.S. Kole bre nabavi li vishe tu reputaciju ???

P.P.S. E da sada sam se setio jos necega: Retardi su svim svojim clanovima skupljali zajedno za mountove..isli u krug pozajmljivali pare i materijale jedni drugima to je bio najbolji teamwork koji sam ja video u zivotu...sve se oce kad se moze a bilo ih je 80% nasih ljudi u gildi

Link to comment
Share on other sites

Neka igra na tom novom serveru ko zeli da igra, onaj ko hoce igrace makar niko od nasih ne dosao, onaj ko nece, nece hteti ni ako se pojave svi. Ne zanosimo se previse, gl svima koji pocinju, 2 moja ortaka koji su upravo kupili igru pridruzice vam se.

Posto ne postoji jos uvek ni jedna gilda na datom serveru mislim da imate velike sanse za uspeh ako se budete organizovali i da pokupite dosta dobrih stranih igraca, mozda i napravite top gildu dokle god se ljudi budu drzali nekih osnovnih pravila ponasanja u multinacionalnoj gildi sto se odnosi na jezik i otvorenost prema svim clanovima podjednako. Ako se budete zatvarali u iskljucivo srpske grupe i govorili srpski na guild chatu mozete ocekivati vec vidjeno.

Uz website i vodjstvo nekoga ko ce stvarno da se cima duzi vremenski period (niko nece preuzeti gildu i voditi je kako treba ako se prvobitni osnivac pokupi i ode, to je vec pokazatelj da nesto debelo nije u redu) moze da uspe!

Link to comment
Share on other sites

Teach brate preterano seresh...i ne pricaj mi o kurcenju preko igrice i patriotizmu...
To se nije odnosilo na tebe. Ja tebe i ne znam..

ja sam ti samo rekao da imas jebeno negativan stav prema "nashem" gildu koji bi se pravio...ja sma bio u retardima ali sam izasao jer sam hteo neki ozbiljniji gild i usao u 2 u kojima je bio po jedan nas covek koga sam znao....tako da ne seri na tu temu o meni...

Naravno da imam takav stav, kada svaki put jebeno nastane neko sranje.

Shto si napustio guild? Hteo si malo ozbiljniji? Mislish da mozesh da radish MC and stuff ;-) E brate, hocu i ja u 'malo ozbiljniji' guild

drugo uvek sam protiv iskljucivo nacionalnih gildova jer je to smor a i nikada ne moze dovoljno ljudi da se nadje(sem onih severnih naroda-cela svedska,norveska i danska jebote igraju wow).

To i ja kazem :-)

sorz ako sam te neshto uvredio, ali sam prsao kada si ono napisao a ne znash razloge zashto imam takav stav and stuff

Vidi da dodjesh sa tim ortacima na nov server, mojne si sisa ^^

btw topic sam postavio da bi shto vishe nashih videlo i otishlo na nov server da pikam sa njima..

@Cyro

Iskreno (no hard feellings), ti si meni mnogo neodluchan, ne mozesh da se dogovorish sam sa sobom (shta hocesh) sa kojim cesh likom da igrash :-) a hocesh da napravish guild :-)

Ako cesh stvarno da radish ono shto si rekao ulazim u guild i nadam se da ce sve funkcionisati kako treba. AKo nastane neko sranje i izadjem iz guild-a nemoj neko rech da mi kaze, razbicu ga [:D] U najgorem sluchaju moze da probamo i ako neshto ne shtima kako treba kasnije (oko lvl 40) svi da udjemo u neki isti guild.

Svejedno mi je da li su guild napravili/vode stranci ili mi sve dok smo svi nashi u ustom guild-u.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

@ teach:

taj rad, mozemo da probamo.. ako se nekome ne svidja neka ide, netje mu niko zameriti - bar ja netju. ako se u medju-vremenu na tom serveru nadje jako dobar guild lako mozemo da predjemo. mada ja iskreno zelim da napravimo jedan lep i profi guild.

kao shto sam rekao, ne moram ja da budem leader. mozemo i glasanje da pravimo.. sve jedno. samo da napravimo jedan profi guild sa nashim ljudima u njemu (naravno eng chat na /g + stranci jer drugachije ne moze!)

@ imm:

horda i samo horda dolazi u obzir na ovom serveru! =)

Link to comment
Share on other sites

Ako ste ozbiljno video bi da pocnem tamo huntera(orc) ili prista(sve jedno koji) jer iz iskustva znam da toga uvek fali :)

@Teach sry i ja sam bio nesto ispizdeo :)

Samo ne dajte migsi da bude warrior,gledao sam mu akcije u Zul faraku i mogu vam reci najebali smo ako on bude pulovao :PP :))))

Link to comment
Share on other sites

@ figl: uvek si dobro doshao care. vidimo se @ H. onda!

ovako za sada nas ima:

teach (shaman)

migsa (warrior)

batina (n/a)

ss (mage)

soulstorm (n/a)

ja + dva ortaka (n/a + mage & shaman)

tarnath + dva ortaka (n/a + n/a & n/a)

mozda dalibor (priest)

mozda imm (n/a)

mozda figl (priest or hunter)

mozda sirneo (n/a)

mozda sauron (n/a)

mozda exile (n/a)

mozda kole (n/a)

mozda maud (n/a)

mozda josh jedan tarnathov ortak (n/a)

mozda josh jedan moj ortak (n/a)

(vi shto ste _mozda_, plz potvrdite da li tjete igrati!)

okej, ima nas dosta sigurnih + zainteresovanih! osetjam da tje biti neshto od ovoga. i dopunite me za klase!

Link to comment
Share on other sites

ako warr bude pullovao - iz mesta ste najebali =o)

sto se tiche raspodele gledajte priestove (ud obavezno) i Warlocke da ubacite

kole ce da bude tauren, najverovatnije druid, ali tu je i moja omiljena klasa ;o)... GS shoulderi izgledaju taaako dobro na taurenu ;oP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...