Jump to content

Srpska Guild-a


MarkoL

Recommended Posts

Jeste Surone u pravu si i ja sam u zadnje vreme sreo par likova iz tog guilda i prema njihovim lvl-ima rekao bih da nemaju neki uslov za join bar sto se toga tice samo sad ne mogu da se setim nijednog imena koje bih mogao da vam dam da ga cimate.

@ Marko

Kad me vidis on samo cimni pa cemo da sredimo koju instancu i sl. Aj poz papane :)

MUNZE KONZA !!!!

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da bi bilo dobro da napravimo Srpski Guild.

I sta si dobio s time, ono pricas na nasem, i sta? Zamisli situaciju - ja sam 60ti a ti si 32, dok je ovaj 43 a onaj 54. I ajde da igramo nesto, ovaj hoce SM ovaj uldaman onaj ST a ja mc :)

Poenta je sto high lvli nemaju interesa da igraju u low lvl guildu, jedino ako nisu dobrotvori itd, koji ce ceo dan da bleje u low lvl instancama. Gubi se dragoceno vreme :)

Srpski guild je ok ako krecete ispocetka i drzite se zajedno do relativno 60og lvla, a s tim sto morate imati svaku od klasa da bude online konstantno. Tesko izvodljivo verujte mi :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Srpski guild je ok ako krecete ispocetka i drzite se zajedno do relativno 60og lvla, a s tim sto morate imati svaku od klasa da bude online konstantno. Tesko izvodljivo verujte mi :)

Bas tako vrlo tesko izvodljivo, ali jbga ,da smo svi krenuli od pocetka da igramo na istom serveru bilo bi uvek ekipe za sveposto vidim da bas dosta srba igra wow. Ali jbga sad je kasno za to.

Link to comment
Share on other sites

WSG je tako neshto probao davno da uradi, da okupi sve srbe u jednu gildu,to je prvi gild koji je osnovan, i site je podignut, mnogo pre nego shto je izashla igra. Josh davno na legendarnom junku su ostavljane vesti u vezi te zajednice i svi su bili dobrodoshli da se prikljuce, i ovde po rur-u i svim vecim gaming forumima su ostavljane pozivnice ljudima da se pridruze i naprave veliku scg gildu.U WSG-u idalje igra podosta clanova ali nedovoljno za neka veca dostignuca u igri. A zashto se srbi nisu odlucili da igraju na istim serverima je dobro tjira jednom rekao, bagra !

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

u pocetku je bio savez sa drugim gildom, ali to je ishlo sporo, sad je vecina lvl 60 igraca izashla iz gilda i pridruzila se drugiom gildu da bi mogli da rade mc i ostale istance..

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ma meni samo treba neka gilda gde nisu pajseri i gde mogu da racunam na ljude kadahocu da idem u instance.WSG je bio dobar jedno vreme dok Anarion i Qzma nisu poceli da se kurce.Posle toga je sve otislo u majcinu svi high lvl likovi su otisli a dosta njih igra po strancima jer drugacije ne mogu MC.koliko puta sam isao u neke instance preko LFG i izginuo zbog retarda.Pa onda je bilo i po40 minuta blejanja u IF-u i kukanja LFG LFG,dok sa druge strane lik vice LF1M priest .I tako kad nadjem grupu obicno su retardi ili samo idu boss run,niko nece da radi questove i zbog toga bi bilo lepo igrati sa ljudima od kojih znas sta da ocekujes i za koje znas da te nece ispaliti pa otici na pola instance ili nindzovati predmete.Znaci nije poenta praviti srpski gild poenta je praviti efikasan gild gde ce ko sto kaze kemp svi biti priblizni lvl tako da nece biti smaranja i kasnjenja.

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

daj zajebite srpske guildove bre.. nismo se dogovorili ni za server na kome tjemo da igramo. hehehe, nismo uspeli ni za DVA servera da se dogovorimo.. vetj srpska horda i alijansa igra podeljena ili jedna protiv drugih na pet razlichitih servera. lolz. sada otjete josh da pravite guild u kome tje neko biti lvl 10 a neko lvl 60 mesec dana i josh sve to da vam uspe.

pa nije uspeo ni dragonkin koji je super krenuo, gde su se ljudi zgotivili i dobro upoznali a neki bilo long time poznanici i prijatelji.. kakve shanse ima ovo? prs vetj u najavi.

kada tjete vetj shvatiti da kod nas nishta ne moze da uspe.

pa ja sam bio leader najvetjeg srpskog gw guilda.. imali smo i guild hall ffs.. sve se raspalo vrlo brzo.

Link to comment
Share on other sites

Znaci nije poenta praviti srpski gild poenta je praviti efikasan gild gde ce ko sto kaze kemp svi biti priblizni lvl tako da nece biti smaranja i kasnjenja.

upravo to pokusavamo sa gildom otpisani, sa retardima samo videli gde su greske tako da ih opet necemo praviti, zbog toga je i lvl za ulazak 40+, na gulid chat-u je eng obavezan, imamo ogranizovanu banku, high lvl kada su slobodni pomazu manjima ima nas oko 40 za sad, svi se znamo duze vreme i primamo samo proverene ljude bez obzira da li su stranci ili nasi, cilj nam je da napravimo guild koji ce moci da savlada mc bez problema i vikanja LFM i LFG po ogrimaru

sto se tice srpiskih gildova na dunemaul-u ima i <prvaci u tepanju>, ima ih 6 trenutno, oko 40 lvl je najveci, smorisha za cimanje ko hoce

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...