Jump to content

KAKO DA UDJEM U KlanRUR ???????


=)SMILEY(=

Recommended Posts

Bice pre da mu je neko dao tih 5 golda :)

Izgleda da jeste to, priznao je :P

Ali opet me mozda farba, igra elfa i ima zenski karakter. Kaze da kad naidje na nekog visokog levela smara ga da mu da 1 gold da se on skine i igra pred njim... i navatao 2,3 lika koji su mu dali. Recite koje ciganisanje, ako je ovo moguce, valjda mu je jedan dao gold, a neki drugi lik mu je dao neki item koji je prodao za 2 golda.

Verovatno im slaze prichu da je riba... koja kurva recite...

Link to comment
Share on other sites

Heh, sad sam 6. level, neki paladin iz Holandije pomog'o meni i ortaku malo kroz neku pecinu. Samo neznam kako mu nije smor ( 23. level je lik )... Nego nebitno... imam jednog ortaka koji igra sa elfovima i tek je 11. level, a ima 5 golda, kaze da krade pare kripovima iz wind walk-a. Kako to jbt ?

Da nije malo imba ? :)

lolz, wind walk..

iz priche provaljujem da je lik rogue i da radi pickpocketing! =) mada nema leba da je na 11. levelu skupio 5gp.. jedino ako to ne radi 3 nedelje svaki dan na svakom creepu.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da jeste to, priznao je :P

Ali opet me mozda farba, igra elfa i ima zenski karakter. Kaze da kad naidje na nekog visokog levela smara ga da mu da 1 gold da se on skine i igra pred njim... i navatao 2,3 lika koji su mu dali. Recite koje ciganisanje, ako je ovo moguce, valjda mu je jedan dao gold, a neki drugi lik mu je dao neki item koji je prodao za 2 golda.

Verovatno im slaze prichu da je riba... koja kurva recite...

ne seri da stvarno moze da se tako prostituise :))) .Ovo je sve bolje i bolje!!!!!Mislio sam da je wow extra a sad mislim da je ultra.Ortak mi 15-og donosi wow iz amerike za 32 evra ali da sam znao koliko je ovo dobro kupio bi i ranije ovde za bilo koje pare::))))

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam, pre par dana, da igram Wow, i naravno imam mnogo jako puno problema !!!!

Nema se golda, jako slab armor, oruzija nikakva...

Ako postoje neki uslovi za ulazak u klan kazite !!!!!!!!!!!!!!

PLZ!!!!!!!!!!!!

toliko ste napali decka da verovatno vise nece ni da dodje na forum :)

za pocetak napisi koji server koja rasa pa onda da vidimo da li neko moze da pomogne

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Pa prvo na kom si serveru, a sto se toga tice ja svima koji pocinju lepo objasnim da ne treba kupovati nista na malim lvlima vec samo koristiti ono sto nadjes ili ako ti neko nesto pokloni. Jedina stvar koja ti napocetku treba su torbice a njih ce ti ili neko sasiti ili pokloniti...

Na shodow moon-u !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...