Jump to content

Mozda je elf imba?


Recommended Posts

da zato se debeljuca i moon sepure okolo ne gubivsi partije od udova.

Koliko ja znam samo apm sabija ud-ove i to je istina, ali ipak to je samo jedan covek, pogledaj remindov interview a i pokazacu ti bar 10 partija gde moon gubi od ud-ova najdraza mi je kada ga je sabio fov za 6 - 7 min tako neshto na gnoll wood-u

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam samo apm sabija ud-ove i to je istina, ali ipak to je samo jedan covek, pogledaj remindov interview a i pokazacu ti bar 10 partija gde moon gubi od ud-ova najdraza mi je kada ga je sabio fov za 6 - 7 min tako neshto na gnoll wood-u

Gogo UD bash ne gazi elfa,nego je jedina rasa koja moze da mu se suprotstavi ......... ali naranvo elfu je lakse da igra nego UD-u...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

kad smo kod tog matchupa , rolly je prekjuce dobio zeusa na masu abosa i kati i kasnije 2 -3 finda za spustanje chimera + dk lich

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Evo sam sad trazio nesto na sk-gamingu... Vidim vodove, i reko' bas da vidim koliko su veliki, kad kaze lik vod pack... 600 mb... Samo sam rekao cao... ( 56 k )

I onda nesto chitam sta pishu ovi ispod... kazu sporo im nesto downloaduje... 3,4 kb/s... Neki nemac se javlja i kaze kako mu je danas bilo sporo... ali da je sada ok i ide 100kb/sec... Javlja se Svedjanin sa problemom da nece ni da mu krene download.. lik mu kaze sta da uradi... on to uradi... i samo stize odgovor :

cool... dl speed 800 kb/s..just one thing - how can i change the folder the files are being dl-ed to...its set to mydocument but i dont want then to go there, i dont have enough space ^

Doslo mi da se roknem....

Link to comment
Share on other sites

Ko je kokos ? I da, zelim da znam koji link ima :)

Btw, jel zna neko gde mogu da odem ( neki netcafe ) u Bg-u, ako ocu da dl-ujem neki veliki file... tipa 100, 200 mb-a... ?

ja sam iz platoa skidao sve vodove as WEG1 i WEG2 turnira,ako titrebaju ja cu da ti narezem na disc jer ces za 3 VOD-a dati oko 500 din,sto je mnogo para.1h ti je oko 100din,narezivanje 60,ako nemas disc mora njihove ,jelte jos 60 din ,i DL svakih 10MBita jos po 25 din...sqpo.Sada odem mozda kada su neki vrh replay packovi ili neke "one" stvari :)

Btw stvarno tuga za ovog Svedjanina.A kad sam video replay SCG-vs-SWE,pita Vladica sase-a (deadleaves-a)"sase what net u got?"

sase:"8 mbitDL 0.8 UL"

Vlad:"wow it rocks ?"

sase:"no normal in SWE"

tako nesto...znaci ROFL!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...