Jump to content

mag talent build i dunemaul


Rakija

Recommended Posts

Ma popizdeo sam :) pa sam se malo nalozio :) eh ma samo mi daj onaj power word shield , jebote koja imba moze da ga baci 10000 puta i lepo da te bije wandom ... i naravno ubije ... znachi sada kada ubijem priesta mogu odmah da zamislim ko igra na drugoj strani ili neko narkoman koji misli da jebe stekera a igra wow ili tu cale i keva presvlache bebi pelene pa kao se pomera i odaje znake zivota u igri ... ma idi bre ..

hehe..a ti meni daj sheep i novu i aoe i blink i evocation i one mana gemove i summon water i mage armor i ... hehe malo sam preterao :P

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

hehehe :) ali ne stvarno , stvarno je imba kako war npr da ubije dobrog priesta , o magu vishe necu ni da govorim boli me srce :) ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

smorili ste vishe majke mi.. nije priest imba, nije shaman imba.. imba su igrachi koji ih igraju i njihov skill.

moze priest da bude i pet puta vishe imba ako ga igra neki retard.. isto je bilo i za warlocke tipa "gimped, bla bla, ne mogu nikog da ubiju, bla bla, pushe kurac". chim se pojavilo par igracha koji su izdali filmove, chim su nekim ljudima sinule ideje i chim su se ljudi prilagodili da igraju kako treba warlocka.. sada je ispala klasa skoro pa bolja od priesta za pvp i tako.

najsmeshnije mi je kada ljudi kazu shaman imba.. lolz.

sada vi mozete da kazete "tjuti ti nemash ni lika" bla bla, jeste nemam lika ali visim svako veche u igraonici gde igra jedno 5 lvl 60 likova & stuff a pritom nisam ni extra glup ni tjorav.

Link to comment
Share on other sites

Ja govorim samo iz mog iskustva ... shamana mogu da ubijem sa frost magom ... 3 lvl manjeg prista ne mogu ... to je chinjenica ... :) a naravno uvek sam govorio da je sve do toga kako igraju igrachi ali sta meni vredi ja se ubijem od cimanja u faju on stoji u mestu i baca pw shield i pristiska jedno jedino dugme ( onu shadow magiju prvu ) i polako me ubija , a pun je helta ... znachi bedak je kada ga ti gadjash i gadjash i istorishsi 4000 mane a on pun helta i nekih 55 % mane ! ... e to je bedak ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

znam weekined soul or smth , 15sec sabijanje ... :/

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nije cyro stvar u tome, nisam ja ufazonu imba ovaj imba onaj, samo je cinjenica da je trenutno 1 na 1 najbolja klasa shadow priest. Iz prostog razloga sto vecinu klasa moze da dobije bez nekog posebnog skilla igraca, a skoro sve klase ako je skillovan igrac. To je tako jbga. Isto vazi i za shamane.

Link to comment
Share on other sites

secam se jednom davno sam napao isto tako priesta lvl 33 ja sam bio lvl 36 i josh jedan decko lvl 31 i nismo mogli da ga ubijemo , samo se lechi i lechi i krenuo da bezi jurio sam ga pola sata i blink i ovo i ono i na karaju batalio ... a mane mi je nestalo 10 min pre toga .... ffff s

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...