Jump to content

mag talent build i dunemaul


Rakija

Recommended Posts

1.Evo napravio sam UD maga na dunemaul.razmisljao sam da idem fire/arcane do 50 lvl-a i onda frost/arcane ili odma na frost nisam pametan.molio bih da mi date neke dobre buildove i preporuke.

2.Do sada sam naisao samo na guild otpisani.kojih sve guildova ima i u kome su ljudi sa ovog foruma?Otpisani primaju samo 40+ a ja ne bi da tumaram solo do 40

Rogue (60) je sada zvanicno na odmoru do daljnjeg. [:D]

Link to comment
Share on other sites

uuuu do yaya, da nekome i ja pomognem shto se tiche rasa/klasa/talenata.. masterovao sam u teoriji mejdza, visim na onim wow mejdz forumima i mnogim drugim, skidam po ceo dan mejdz filmove.. etc.. evo ti neki super buildovi.

za pochetak bolje bi ti bilo da pichish sa fire buildom, a kasnije respecujesh na frost/arcane ili arcane/frost chak uopshte nije losh! e.. ako zelish da probash neshto novo (ludo i nezaboravno) napravi elemental maga.. znachi frost/fire ili mozesh obrnuto mada mislim da je frost/fire za klasu bolji.

talenti:

pvp talent build (fire 23/arcane 28):

Fire Mastery

Improved Fireball - Rank 5

Improved Fire Blast - Rank 5

Incinerate - Rank 2

Pyroblast - Rank 1

Burning Soul - Rank 2

Improved Scorch - Rank 5

Critical Mass - Rank 3

Fire Total: 23

Arcane Mastery

Improved Arcane Missiles - Rank 5

Arcane Concentration - Rank 5

Improved Dampen Magic - Rank 2

Improved Arcane Explosion - Rank 5

Evocation - Rank 1

Improved Counterspell - Rank 2

Presence of Mind - Rank 1

Arcane Mind - Rank 4

Arcane Instability - Rank 3

Arcane Total: 28

kao shto mozesh da vidish sa ovim buildom netjesh imati _ultimate_ magiju ali tjesh da sabijash u pvp-u! =)

pvp talent build (frost 33/arcane 18):

Frost Talents (33):

Improved Frostbolt - 5/5 points

Reduces the casting time of your Frostbolt spell by 0.5 seconds.

Ice Shards - 5/5 points

Increases the critical strike damage bonus of your Frost spells by 100%.

Improved Frost Nova - 2/2 points

Reduces the cooldown of your Frost Nova spell by 4 sec

Piercing Ice - 3/3 points

Increases the damage done by your frost spells by 6%..

Cold Snap - 1/1 point

When activated, this spell finishes the cooldown on all of your cold spells.

Arctic Reach - 2/2 points

Increases the range of your Frostbolt spell and radius of your Frost Nova and Cone of Cold spells by 20%.

Frost Channeling - 3/3 points

Reduces the mana cost of your frost spells by 15%.

Shatter - 2/5 points

Increases the critical strike chance of your frost spells versus frozen opponents by 20%.

Ice Block - 1/1 point

You become encased in a block of ice, protecting you from all physical attacks and spells for 10 seconds, but during that time you cannot attack, move, or cast spells.

Improved Cone of Cold - 3/3 points

Increases the damage dealt by your Cone of Cold spell by 35%.

Frostbite - 5/5 points

Gives your chill effects a 15% chance to freeze the target for 5 seconds.

Ice Barrier - 1/1 point

Instantly shields you, absorbing 455 damage. Lasts 1 minute. While the shield holds, spells will not be interrupted.

Arcane Talents (18):

Improved Arcane Missiles - 5/5 points

Gives you a 100% chance to avoid interruption caused by damage while channeling Arcane Missiles.

Arcane Concentration - 5/5 points

Gives you a 10% chance of entering a Clearcasting state after any damage spell hits a target. The Clearcasting state reduces the mana cost of your next damage spell by 100%.

Improved Arcane Explosion - 5/5 points

Reduces the casting time of your Arcane Explosion by 1.5 seconds.

Evocation - 1/1 point

While channeling this spell, your mana regeneration is active and increased by 1500%. Lasts 8 seconds.

Improved Counterspell - 2/2 points

Gives your Counterspell a 100% chance to silence the target for 4 seconds.

ovo je standardni pvp frost/arcane build, kazu da sabija na high levelima.

i tako.. eksperimentishi, lako se respecuje!

Link to comment
Share on other sites

cyro sa tim prvim bildom ne da nece da sabija u pvpu nego ce svaki prosecan igrach da ga opere.

ako oces vec arcane maga moras da imas arcane power jer ako to nemas slikaj se.

hehe, mnogi su to rekli ali opet mnogi se slazu da je build odlichan.. ne znam, rekoh nikada lichno nisam probao ali sam gledao par avija sa ovim bildom.. lepo su likovi igrali.

btw vidim da si ti mage i to lvl 60, daj choveku neki predlog iz prve ruke! =)

Link to comment
Share on other sites

predlog je da nema predloga :)

moze fire mage = ownovace castere samo tako sem priesta :) pusice od melee mada warra moze da dobije

cold = sabija melee pusi od castera i fire maga kao i huntera

arcance vs roga govno najvece vs huntera sabija

stvar je izbora tako da ono :)

Link to comment
Share on other sites

e btw cyro koji je tvoj acc nadune maul i koja si rasa klasa lvl ?

dunemaul, horde. hteo da pochnem josh prekljuche ali me jebu ovi padovi servera.

trenutno imam raging lvl 3 undead warriora i phyrex lvl 2 undead magea hehehehe, to sam napravio chisto da mi chuva nickove dok igram sa mainom, a main mi je druid kog josh nisam napravio zbog glupog servera (to jest krenuo sam, lvl 10 druid a onda vidim danas ga vishe nema u listi, otishao u k*rac glupi blizzard a mrzi me da se smaram sa njima etc retji tje mi kao i proshli put "it's to low level, make new again". lol). nadam se da tju sutra krenuti konachno normalno da igram, tauren druid. ostavi ti svoj nickname, level, klasu/rasu pa ako si low lvl mozemo da radimo zajedno prve instanse & stuff.

@ topic:

frooost, frooooooost, mi svi volimo frooooooooooost! =)

Link to comment
Share on other sites

Evo moze malo i pure cold lvl 47 ? :) , aj da vas smorim sada ali smorio i mene blizard oborio server :)

Svo sta da ti kazem sabijam ... cold je jednostavno imba vs svake melee clase ... vs huntera mozesh ali morash rano da se blinkujesh do njega i radish frost nova coc cold snap frost nova coc ... dok vs preista nemash nikakve shanse :) , znahci mozesh jedino da ga pobedish ako je retard teshki :) ili ako imash boga oca mane ... Isto vs fire maga si inferiorniji , ali ne toliko , ni blizu kao kod shadow maga ... sve ostalo manje vishe sabijash , sem mozda shamana tu zavisi kako dobro rasporedish manu najvishe , ali u principu si jachi malo vs njega i druida ti je najvaznije da dobro rasporedish manu ...

Ovako sta ja radim sada kao pure cold mag u p vs e ... pa lepo u feralasu ubijam 3 - 5 lvl manje kirpove u kolichnama od 5 - 8 komada :) ... Evo i kako , pulujesh jednu grupu recimo recimo od 6 gnolova frost boltom i spamujesh dok ne dodju u range frost nove ( koji je malo veci ako si uzeo artic reach talent ) onda bacish fn i coc , brzo cold snap ( refresh za sve cooldownove ) i opet frost nova coc , tada si vecini vec skinuo nekih 600 - 1400 hpa tj na pola helta su ako nisu dead , onda bacash ice barier i kastujesh blizard ( koji naravno mora da bude imp) , tada sve lepo umire , ako neshta i ostane to ima oko 10 - 100 hp ubijesh to wandom ili cime god osh :) ...

Naravno cold snap ima cooldown 10 min zato za to vreme idesh i ubijash krepove regularno spam frost boltom frost nova coc mozesh da ubijesh oko 4-7 komada pre nego sto pijesh ( ako su melee zbog frost bitea , deshava se da se krip nikad ne pomeri sa mesta i da ga ubijesh i 4 frost bolta od kojih su 2 kritikovala , mada su mi se dehavali i useri tipa 4 kritikala za redom ali necemo sada o tome ^^ ) , tada se napijesh ko strvina i ohladio ti se verovatno cold snap i onda opet masovno ih sabijesh ...

Kada dobijesh ice barier moracesh malo vishe da pojachash intelekt , tj neka ti intelekt bude josh malo primarniji nad staminom , zato to tebe niko ne udara u p vs e tj 2 x ice bariera sada mi daje 1200 hpa praktichno da ne govorim 2 frost nove itd ... tj samo ti treba sto vishe mane ... zato ko ide na frost arcane i dosta koristi blizard u instancama preporuchujem i prost chaneling koji smanjuje za nekih 13 % ukupnu potraznju mane svih cold magija + clearcast i evocation je vishe nego dovoljno za reshavanje svakakvih problema sa manom :)

magije i talenti koje ne bih menjano ni zashta na svetu su : frost bite prvo ( niste ni svesni koliko me puta rouge nabode dok pije i ja se samo blikujem a on ostao tamo stoji , zaledio se na moj ice armor i samo me gleda kako pochinjem da spamuje frost bolt ) , ice block , i naravno coc :) , bez toga ne moze da se zivi ...

btw ako te zanima brzo ubijanje tu ti je fire mag koji krlja neverovatan dmg , ali nemam puno nachina prezivljavanja , sporije ubijanje ali mana efikasnije tj nanosi vishe dmga po minutu ti je cold , ali ima i pbonus pun k*** magija za prezivljavanje , i na kraju ti je arkane sve za sto vishe mane odlichan za ubijanje krepova takodje odlichno u vecim kolichinama zbog iae ( koji i nije toliko dobar kao sto neki tvrde , cak je i blastwave po meni bolji od njega za pve ali je korisno u pvp donekle ) , i odlichni su vs svih kastera ... tj najlakshe ubijaju shadow priesta :)

aj poz sry na smoru i pravopisnim greshakama malo mi se spava a jebeni blizard me nervira ne dize servere , mora da ce patch :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E da btw imam i ja taurena na dune maulu mislim da sam ga nazvao Altarus , tauren hunter lvl 3 :) malo pre ga napravih zato sto je shadowmoon pao etc :) , koja glupost tauren sa pushkom , okida papcima :) hehe aj poz

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E sto se tice talenata ovo ti je standardan fire build (ja sam licno hteo da furam taj build, al sam u medjuvremenu preso da igram prista :) :

Arcane Talents (21 points)

Improved Arcane Missiles - 5/5 points

Gives you a 100% chance to avoid interruption caused by damage while channeling Arcane Missiles.

Arcane Concentration - 5/5 points

Gives you a 10% chance of entering a Clearcasting state after any damage spell hits a target. The Clearcasting state reduces the mana cost of your next damage spell by 100%.

Evocation - 1/1 point

While channeling this spell, your mana regeneration is active and increased by 1500%. Lasts 8 seconds.

Improved Arcane Explosion - 5/5 points

Reduces the casting time of your Arcane Explosion by 1.5 seconds.

Improved Counterspell - 2/2 points

Gives your Counterspell a 100% chance to silence the target for 4 seconds.

Improved Mana Shield - 2/2 points

Decreases the mana lost per point of damage taken when Mana Shield is active by 20%.

Presence of Mind - 1/1 point

When activated, your next Mage spell with a casting time less than 10 seconds becomes an instant cast spell.

Frost Talents (0 points)

None

Fire Talents (30 points)

Improved Fireball - 5/5 points

Reduces the casting time of your Fireball by 0.5 seconds.

Impact - 5/5 points

Gives your fire spells a 10% chance to stun the taget for 2 seconds.

Ignite - 5/5 points

Your critical strikes from fire damage spells cause the target to burn for an additional 40% of your spell's damage over 4 seconds.

Flame Throwing - 2/2 points

Increases the range of your fire spells by 6 yards.

Pyroblast - 1/1 point

Hurls an immense fiery boulder that causes 148 to 195 fire damage and an additional 56 damage over 12 seconds.

Level 24: 180 to 236 damage, 72 over 12 seconds

Level 30: 255 to 327 damage, 96 over 12 seconds

Level 36: 329 to 419 damage, 124 over 12 seconds

Level 42: 407 to 515 damage, 156 over 12 seconds

Level 54: 600 to 750 damage, 228 over 12 seconds

Level 60: 716 to 890 damage, 268 over 12 seconds

Improved Flamestrike - 3/3 points

Increases the critical strike chance of your Flamestrike spell by 15%.

Blast Wave - 1/1 point

A wave of flame radiates outward from the caster, damaging all enemies caught within the blast for 160 to 192 fire damage, and dazing them for 6 seconds.

Level 36: 201 to 241 damage

Level 44: 277 to 329 damage

Level 52: 365 to 433 damage

Level 60: 462 to 544 damage

Critical Mass - 3/3 points

Increases the critical strike chance of your fire spells by 6%.

Fire Power - 5/5 points

Increases the damage done by your fire spells by 10%.

A sto se tice guilda recimo Iron Edge je dobar al tesko da ces tamo uci do nekog 60lvl-a ;)

Od nasih imas Otpisane koji nazalost ne primaju nikog ispod lvl40, a ima jos jedan nas guild, nemogu sad da se setim tacno kako se zove al ima nesto Serbia u imenu.

Edited by Sauron

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

1.Evo napravio sam UD maga na dunemaul.razmisljao sam da idem fire/arcane do 50 lvl-a i onda frost/arcane ili odma na frost nisam pametan.molio bih da mi date neke dobre buildove i preporuke.

2.Do sada sam naisao samo na guild otpisani.kojih sve guildova ima i u kome su ljudi sa ovog foruma?Otpisani primaju samo 40+ a ja ne bi da tumaram solo do 40

Rogue (60) je sada zvanicno na odmoru do daljnjeg. [:D]

otpisani su svi koji su bili aktivni u retardima koji su se raspali, ima negde na forum cela prica oko toga. Postoji guild hatred, to su valjda nasi likovi, znam da ih je gm napustio ali i dalje igraju, ancent je stranski gild ali ima nasih i cini mi se da tu lvl nije vazan, trenutno sam na moru, nisam bio online 10+ dana pa neznam sta se sve desava, javljam ti za par dana kada se vratim, za in game, petrosscg ud mage (otpisani)

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Evo kao cesh da sabijesh huntera , bacish na njega 1 frost bolt , ice barier blink do njega frost nova pa bacash frost bolt , posle toga najbrze sto mozesh coc ( dok se ne odledi zbog kritikala ) , pa cold snap ( tada je on vec na 55 % hp ) frost nova coc i spamujesh frost bolt i rekastujesh ice barier kada padne , polimorfovanje peta i nie tolio neophodno sa frost magom jer ce jadni pet vecinu vremena da stoji i gleda frostovan u mestu , ali ako imash vremena polimorf je dobro doshao , vazno je samo da mu se priblizish na nekih 3 mestra , ako mu se priblizish onda sve odluchuje ko je bolji igrach i ko ima bolju opremu .. veruj mi duelovao sam vs huntera od njega ti je tezi npr shaman ili druid ali samo zato sto imao healing sto znachi da morash da bacish pravilno counter spell kada hoce heal druid ili shaman , ako to ne uspesh mrtav si ako uspesh imash bolje sanse da dobijesh , ali mogu da se ubiju samo tako ... kazem ti ja igram kold :) jeste da sm se naubijao retarda ali bilo je i dobrih igracha huntera koji me ubiju lai mogu da kazem da sam u plusu vs huntera ...

i naravno prista ne mozesh da dobijesh ... osim ako oopet nije idiot extra , onda imash sanse ali oet da se blinkujesh do njega :) ... i manje vishe jedina stvar koju frost mag ne moze da ubije je fire mag i preist ... stim kao sto rekoh fire mag je neuporedivo lakshi od priesta :)

toliko od mene

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

He he a druide ne smete ni da pomenete...

cuti bre ti ne necu moci narednih 100 godina da te dobijem jebeni druidi imba :)

mozda ako nabavim ceo arcanist ali ono :)

@ scion

decko to su samo teorije

jedva cekam da dojes na lvl 60 pa da susretnes coveka po imenu monsoon

igraj duel sa njim ako mu do pola helta istrosis castim te 10 g

Link to comment
Share on other sites

ok ok , ne znam kako je na lvl 60 ali znam kako je sada do lvl 50 sam ubijao likove ...

btw koja je on klasa ? A kladim se da i ti ne mozesh da ga dobijesh + sto ne zelim da govorim kada ko zna kkave bolesne iteme ima etc ...

e da btw onaj tjirin build viim da u frost ima stavljeno 3 na frost chaneling a 2 / 5 na shater , tih 5 sa chanelinga moze odma da prebaci na shater ... znachi shater je neophodan , dok na shateru blizard krade , tj on uzima 5 % npr od 1000 , pa opet uzima 5 ali ne od hiljadu nego od one smanjene vrednosti , sto se ne ispalti osima ako ne idesh pure cold ili tako neshto ... znaci samo shater ...

to je to u principu sve je ostalo ok najstandardini build ti je to ... :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma popizdeo sam :) pa sam se malo nalozio :) eh ma samo mi daj onaj power word shield , jebote koja imba moze da ga baci 10000 puta i lepo da te bije wandom ... i naravno ubije ... znachi sada kada ubijem priesta mogu odmah da zamislim ko igra na drugoj strani ili neko narkoman koji misli da jebe stekera a igra wow ili tu cale i keva presvlache bebi pelene pa kao se pomera i odaje znake zivota u igri ... ma idi bre ..

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...