Jump to content

ma kakakv turnir :D


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idemo da se zezamo tamo bre... ocu pecenje ocu sve da hasam, soci sve tamo da bude si cuo ? :D hehhe

shalim se, bice dobar zez valjda... tako da ono .. mi dolazimo

hihi e pazi da ne bude zablude pecenje ( no pig ) :D pice ( no alkohol ) :D

sholaja ... ponesi one rukavice 10 eura dobijas .. da bijes koga vidis s pivom :D

Link to comment
Share on other sites

haha :) ma hteo je da kaze u fazonu moj savet ti je,  pa ona je u sledecem pasusu napisao koji je to u stvari savet :) znachi trebao je da stavi samo dve tachke na kraju rechenice i mozhda bi i proslo ali josh bolje bi bilo da je tu rechenicu stavio na kraj :D no dobro i meni je bilo smeshno kad sam prvi put prochitao :)

Nije ni to, nego je on debil nepismeni ! ! ! :)))) Shalim se bato, sagni se. :P

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

e gospodo draga

znaci do sada prijavljenih ekipa koje dolaze 100 % ima 6 !!!!! da sam 6

1. team 1 iz bg-a

2. pajs i ekipa iz bg-a

3. haG iz kg-a

ove ostale tri ekipe su iz novog pazara .. cekam do 10 sati jos potvrde od 3 ekipe a cisto sumnjam da ce potvrditi

sto znaci da novi pazar i ovaj region ne zasluzuju da imaju jedan jedini ebeni turnir !!

turnir ce se ipak odrzati 13.08.2005.god. u 10 sati !

bar ja nisam slagao , za razliku od tutinaca , rascana i jos 2 pazarske ekipe sa kojima bi bio popunjen broj od 12 ekipa !

kao sto sam rekao full money od uplate 1. nagrada kao i pokloni od sponzora ( majce , patike , farmerke )

ko dolazi zbog para neka razmisli ispatili se :P :P

ko dolazi radi zezanja bice odusevljen gostoprimstvom s moje strane i ostalih ljudi koji mi pomazu oko organizacije ! to OBECAVAM ;) :D

Edited by SandzakHawk
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...