Jump to content

magma-fucking-dar


Sajro

Recommended Posts

znachi ovo nije smeshno kao liroooooj ali je podjednako dobro mada na tuzan nachin. ovaj chovek je zaplakao 100%, znachi trese mu se glas u pojedinim trenutcima ochaja. pazite da ne prsnete ko' ovaj chovek igrajutji wow.. uzas, ko da mu je celu porodicu zgazio tenk or something.

http://www.team-aversion.info/Insane.zip ~ 10mb, vredi svaki bajt.

za kraj jedan big rotflmaoz zbog onog lika koj se nasmeshio i uzdahnuo na kraju... tu sam se komirao od smeha mada i nije toliko smeshno =).. ma videtjete kada dlujete.

Link to comment
Share on other sites

au au au, shta nije uredu sa ovim likom,mislim oko cega... ma necu ni da pokushavam da ga razumem. A ona caretina na kraju, skidam mu kapu !

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Brate i ja bi popizdeo tako .... magmadar je smesno lak nego su ljudi glupi ... kako ja pizdim zbog ljudske gluposti .... pobio bi ih sve ...

Ovu igru ce upropastiti ljudi ... jos uvek nisam bio u 40 man raidu de mozes da kazes da 90% ljudi ima pola mozga ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Brate i ja bi popizdeo tako .... magmadar je smesno lak nego su ljudi glupi ... kako ja pizdim zbog ljudske gluposti .... pobio bi ih sve ...

Ovu igru ce upropastiti ljudi ... jos uvek nisam bio u 40 man raidu de mozes da kazes da 90% ljudi ima pola mozga ...

Sva sreca da vase bozanstvo igra na nasem serveru :)

Link to comment
Share on other sites

Ajde idi leci se ....

kad paladin baca concenerate ili kako se vec zove u moltenu to je debilana ... kad paladin baca might na huntera i wisdom na roguea to je debilana .... kad druid baca feary fire i moonfire na onixiju isto debilana .... ljudi su glupi .... i nerviraju me opako posto ja nemam ceo vikend recimo da trulim po moltenu ili na onixiji zato sto igram sa retardiranim moronima ...

A ti ako igras na sm alijansu si verovatno neko od ona 2 dragonkin druida ... simiskus ili elvina .... ne mozemo da pricamo na istom nivou zato sto ti nisi video pola stvari o kojima ja pricam ... mada i na slabijim instancama se vide moroni a ti ako ih ne vidjas ..... zavrsi recenicu sam .....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ajde idi leci se ....

kad paladin baca concenerate ili kako se vec zove u moltenu to je debilana ... kad paladin baca might na huntera i wisdom na roguea to je debilana .... kad druid baca feary fire i moonfire na onixiju isto debilana .... ljudi su glupi .... i nerviraju me opako posto ja nemam ceo vikend recimo da trulim po moltenu ili na onixiji zato sto igram sa retardiranim moronima ...

A ti ako igras na sm alijansu si verovatno neko od ona 2 dragonkin druida ... simiskus ili elvina .... ne mozemo da pricamo na istom nivou zato sto ti nisi video pola stvari o kojima ja pricam ... mada i na slabijim instancama se vide moroni a ti ako ih ne vidjas ..... zavrsi recenicu sam .....

... uzivam u igri? :)

Mislio sam da je WoW barem igra koja je onako opustena i gde ce ljudi mogu da se odmore od takvih kojima je stalo do nekog "skilla" ili ne znam ni ja cega. Ja se cesto zajebavam u dungeonima i pokusavam razne stvari, a isto vidim ljude koji svakako igraju, ali ne mislim samo zbog da su glupi ili bilo sta slicno. Zao mi je sto su svi glupi sem tebe i sto ne mozes da nadjes odgovarajuce drustvo za high level instancu da je odradis onako kako bi ti hteo.

Ako ne znas ko sam ja molim te da ne pricas na pamet, uopste nisam iz te tvoje price :)

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh ne mozemo da pricamo na istom nivou zato sto nisi dostigao deo igre na kom sam ja i ne zelim da tracim svoje vreme na mozgove koji ne mogu da uloze 2% mozga u neku problematicnu instancu ili da procitaju jednu a4 stranu upustava za nekog boss-a a ipak oce epic iteme i slicno i onda manjina u raidu izvlaci prosek vecini i zato ponesto i uradimo ...

PS: retardirano ponasanje u raidu je nepostovanje prema tudjem vremenu i to se ne odnosi na zabavu/zajebanciju jel za to uvek ima mesta problem je kad ceo raid wipeuje zbog par imbecila i samim tim 40 ljudi izgubi sat vremena zivota zato sto nema niceg zanimljivog kod peglanja sa bossom do 15% i da onda wipeujes

PPS: bole me uvo realno ko si ali mrzim kad se ljudi ni ne predstave ko su ingame ... slicno ko neki warrior koji je postavio temu druidi imba .... u svakom slucaju ona dva su jedina dva druida lvl60 od nasih ljudi sem mene i elinda na shadow moonu za koje ja znam ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

PS: retardirano ponasanje u raidu je nepostovanje prema tudjem vremenu i to se ne odnosi na zabavu/zajebanciju jel za to uvek ima mesta problem je kad ceo raid wipeuje zbog par imbecila i samim tim 40 ljudi izgubi sat vremena zivota zato sto nema niceg zanimljivog kod peglanja sa bossom do 15% i da onda wipeujes

O da, ovo zna da boli mnogo...kao i kad neko ode afk recimo kod Baron geddona.

Ili juce, mislim da je lik prvi put bio kod Onyxije, ili mi se bar cini. Znaci kada je poletela, nije nasao svoje mesto, trckarao je tamo vamo, svi oko njega su pili dmg , mnogo mane na nepotrebne healove i kraj. A i samo 3 prista su bila tu.

Btw, ubili smo Lucija i Magmadara sa 2 priesta juce...Al je bilo 3-4 druida :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh ne mozemo da pricamo na istom nivou zato sto nisi dostigao deo igre na kom sam ja i ne zelim da tracim svoje vreme na mozgove koji ne mogu da uloze 2% mozga u neku problematicnu instancu ili da procitaju jednu a4 stranu upustava za nekog boss-a a ipak oce epic iteme i slicno i onda manjina u raidu izvlaci prosek vecini i zato ponesto i uradimo ...

PS: retardirano ponasanje u raidu je nepostovanje prema tudjem vremenu i to se ne odnosi na zabavu/zajebanciju jel za to uvek ima mesta problem je kad ceo raid wipeuje zbog par imbecila i samim tim 40 ljudi izgubi sat vremena zivota zato sto nema niceg zanimljivog kod peglanja sa bossom do 15% i da onda wipeujes

PPS: bole me uvo realno ko si ali mrzim kad se ljudi ni ne predstave ko su ingame ... slicno ko neki warrior koji je postavio temu druidi imba .... u svakom slucaju ona dva su jedina dva druida lvl60 od nasih ljudi sem mene i elinda na shadow moonu za koje ja znam ....

Ja sam se predstavio na odgovarajucem topicu a to sto ti ne znas i dalje ko sam, a lupetas (a pritom te boli uvo) je cisto nepostovanje.

Kao sto vec rekoh zao mi je sto ne mozes da nadjes odgovarajuce drustvo za instance pa moras da se bakces sa imbecilima i idiotima, ali kako tebe uopste neko da dostigne u ovoj igri o uzviseni? Vecina ljudi ne cita ta uputstva o kojima ti pricas i igra ovu igru iz razonode, to uopste ne treba da te cudi.

Link to comment
Share on other sites

Mohi ja sam simiskus cisto za informaciju da ne bude zabune...Imao si i u topicu ko igra wow...

sry zaboravijo sam ... bio sam ubedjen da je lik lvl60 posto je rekao da ima metar dana ingame sa druidom ....

enivej sry svima za prepucavanje i kao sto rekoh 100 puta ovu igru ce upropastiti ljudi ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...