Jump to content

PES4@WCG


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam ja adapter za sony kupio ga pre jedno 3 meseca,mislio sam da ce mi biti lakse na joypadu ali ne mogu da se snadjem,pa sam se vratio tastaturi.Ako neko oce da kupi neka mi posalje PM,ili na mail onikolic@sbb.co.yu.Adapter radi savrseno nego ja nikada nista nisam igrao na gamepadu pa nemam zivaca da sad ucim.Ne znam cene,zaboravio sam koliko sam ga platio.

Link to comment
Share on other sites

imam ja adapter za sony kupio ga pre jedno 3 meseca,mislio sam da ce mi biti lakse na joypadu ali ne mogu da se snadjem,pa sam se vratio tastaturi.Ako neko oce da kupi neka mi posalje PM,ili na mail onikolic@sbb.co.yu.Adapter radi savrseno nego ja nikada nista nisam igrao na gamepadu pa nemam zivaca da sad ucim.Ne znam cene,zaboravio sam koliko sam ga platio.

moracesh da ga prodash za manje od 600 dinzi ja sam ga toliko platio

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ahah, tek sad kad sam video grupe sam se nalozio:))) sutra ima u 9 da budem tamo:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

imam jednu primedbu grupe 11 i 14 se ukrstaju u breketu ( naravno ako oboica prodju ) odma u 1/8 finala?!?!? medo daj malo vise kreativnosti pri ukrstanju grupa :-P

omg whiner!!111

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Prolazim lagano...hahaha...salim se...ne poznajem ljude...nadam se samo da se necu obrukati jer ja igram samo winning eleven i to od sony keca(mislim da se prvi koji sam igrao zvao winning eleven 3 final version)...sada cepam devetku mada moram da priznam da sam sa drugarima odigrao i 10-tak utakmica PES-a 4(to su mi bile bazicne pripreme za ovaj turnir:)

Link to comment
Share on other sites

Da li je odredjeno ko ce kad da poigra. Nebi bilo lose da se zna. Imam fudbal u 19 pa bih voleo da znam od kad do kad se igra da znam da li da otkazujem ili..., a nebi bilo zgorega da se zna i tacno vreme ko kad igra. Mozda postoji ali ja nisam video. Uputite meeee...

Link to comment
Share on other sites

Da li je odredjeno ko ce kad da poigra. Nebi bilo lose da se zna. Imam fudbal u 19 pa bih voleo da znam od kad do kad se igra da znam da li da otkazujem ili..., a nebi bilo zgorega da se zna i tacno vreme ko kad igra. Mozda postoji ali ja nisam video. Uputite meeee...

u 10:30 pocinju mecevi

Grupe

11

12

13

14

15

u 12:00 pocinju mecevi

Grupe

1

2

3

4

9

10

u 13:30 pocinju mecevi

Grupe

16

5

6

7

8

Link to comment
Share on other sites

evo i prvih utisaka sa turnira:

Bati Gol prošao sa 9 poena znači sve pobede:

BatiGol 1:0 Miksoni

BatiGol 1:0 Mladja (bilo je 1:0 za Bati Gola u 45minutu prvog poluvremena, kada je nestalo struje na turniru, a Mladja nije mogao da čeka, tako da je ovaj rezultat zvaničan)

BatiGol 2:1 GibanicA

u 16-ni turnira igram sa Kajlom, koji je osvojio drugo mesto u 4-toj grupi.

e, sad, malo kritika, pohvale se podrazumevaju.

Mašine na kojima se igra nemaju dobru hercažu monitora, monitor treba da se tera na max 60Hertza inače igra koči, tako da je jedino moguće igrati u 640x480 rezoluciji LOW, što je užas za oči i menja igru iz korena!

Drugo, u ovakvim uslovima, onaj ko je host, ako ne podesi na 640x480 LOW, već uzme višu rezoluciju pravi LAG onome ko je Client, standardna fora na NET-u

[;)] , ali ni njemu, naravno, ne ide baš sjajno, pa se može reći da su snage skoro izjednačene, tj., uslovi za igru.

Bilo je malo problema u početku turnira, jer nismo mogli da nateramo naše Logiteck rumblepad džoestike da prorade, što smo ipak uspeli na kraju [:)]

Problem se pojavio i sa tastaturama, jer ko je doneo svoju tastaturu, nije mogao da je natera da radi? Čudno baš.

Koliko sam ja obavešten, sutra u 09:45 počinju mečevi, malo rano ali šta da se radi.

Nadam se da će se obezbediti da se Home&Away utakmice igraju po principu ja HOST pa ti HOST i da će organizatori na svim mašinama nalepiti nalepnice sa IP adresama kako ne bi došlo do nepotrebnih zastoja kao danas!

Ja sam zadovoljan postignutim, bilo je fino društvo i nadam se da ću i sutra protiv Kajle postići dobre rezultate. Sretno svima!

Pozdrav, BatiGol

Edited by Bati Gol
Link to comment
Share on other sites

E pa drago mi je da je nekima bilo lepo.Ali nazalost meni nije.Mozda su neki primetili da mnogo igraca nije odigralo utakmice.Neki su to saljivo iskomentarisali sa "ma uplasili su se".Ali pravi razlozi su sasvim drugaciji.

Ajde i da ostavimo po strani sto nije bilo struje jedno dva sata.Ali pitam se koja je to dileja podelila 64 igraca koja su igrala na 16 kompjutera na tri smene?Ustvari,ja i nisam uspeo da provalim koliko je tu kompjutera uopste i radilo kako treba jer su se igraci non stop premestali sa jednog na drugi trazeci dva kompatibilna(!?) PC-ja.

Znaci ukoliko imate 64 igraca i 16 kompjutera zar nije logicno da ih podelite u 4 smene?

Ovako se nije znalo ko kad igra vec ko prvi zauzme mesto on igra.Zasto nije mogla da se odigra jedna smena,zatim da se svi pomere od kompjutera i da se izvrsi kompletna prozivka jedne smene.Ko tad ne bi uocio prozivku on bi stvarno zasluzio da bude diskvalifikovan.Ovako je svako morao non stop da juri onog lika sa kacketom ne bi li saznao kad igra.Sto je najgore ja sam upravo to i radio i opet nisam igrao.Dosao sam u 12,cekao do 3,pitao sam ga deset puta kada ce da igra moja grupa i na kraju sam ispaljen sa obrazlozenjem da me je on prozivao 3 puta i da se ja nisam javio.

Medved je rekao: Dozvoljena je upotreba svih vrsta i podvrsta joypadova i ostalih podpomagala pod uslovom da ih sami naterate da prorade.

Ma sigurno.A zasto ljudima onda nije bilo dozvoljeno da instaliraju adapter za dzojstik sa playstation-a.Doticni ne radi ukoliko se ne instalira.Vidim da su neki imali problema i sa drugim dzojsticima i tastaturama.Medjutim na nekim kompjuterima je taj adapter radio.Pitam se kako?Da li su mozda neki clanovi KGB-a sami instalirali svoje adaptere kako bi mogli da se lepo igraju a ostala bagra je morala da juri ta dva,tri kompjutera u ionako prevelikoj guzvi ili da se zadovolji blagodetima tastature.Neka hvala!

Zasto kada je vec nestalo struje nisu smene mogle samo da se pomere a ne da se igraci upucuju zbrda zdola na prvi slobodan komp.Mozda zato sto su counter-ovci vec imali isplaniran termin i sto bi sad i oni morali da cekaju.Ko jebe Pes,vazan je Counter.

Pa oni klinci sto su igrali Pes na Sony-ju su mogli bolje da organizuju turnir nego ovi nesposobnjakovici.Ustvari povlacim rec.Cestitam vam na sjajno izvedenoj akciji.Super ste se oslobodili konkurencije i imacete sjajnu priliku da podelite nagrade medju sobom.Kao sto je bilo i sa onom "nagradnom igrom".

Neko je rekao da ce igranje Pes-a na PC-ju unistiti Pes scenu.U to ne verujem,ali ce ovakvi ljudi kao sto su iz KGB-a to sigurno uciniti.Osim ako neko drugi ne organizuje novi turnir.

Link to comment
Share on other sites

Mene je smorilo najvishe to igranje na dva kompjutera.

Ionako je pola igraca imalo dzojpede. Zasto nije moglo da se igra na jednom kompu?

Ok bi bio i taj lan kad igra ne bi bila potpuno drugacija u ondosu na standardno igranje na jednoj mashini. Em sto igra stalno prebacuje neku fanki kameru koja ima cudan ugao iako je namestena na Wide. A drugi, mnogo veci problem je sto se kontrole vracaju na semi-auto iako sam ih prethodno namestio na manual. Nekoliko golova sam primio zato sto nisam mogao da iskontrolishem odbranu.

A da ne spominjem sto se chekalo ceo dan. Sreca pa sam ja imao drugi turnir pre toga pa sam ubio vreme. Ne znam sta bih radio da sam dosao samo zbog toga.

Nema veze, vazno je da se igralo, ali stoji da je organizacija bila prilicno labava...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Organizacija je bila ocajna. Jeste da je normalno da se kod nas ceka na pocetak turnira, ali kada se jednom krene, trebalo bi da ide. A ja sam jedno sto puta pitao ovog sa kacketom kad igram, on je samo govorio "Cekaj tu, ne mrdaj, dok ne nadjem jos nekog iz tvoje grupe". Na kraju smo se sami nasli i organizovali, i odigrali meceve.

Link to comment
Share on other sites

Da, vecina je tako odradila.... Ni mechevi moje grupe nisu pocheli dok se svi nismo nashli...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...