Jump to content

PES4@WCG


Recommended Posts

Koliko sam ja nacuo, bice 16 grupa od po cetvoro ljudi, gde bi svako igrao sa svakim po jednu utakmicu i iz svake grupe bi prolazilo po dvoje u sesnestinu finala. Dalje bi bio kup sistem gde se igraju po dve utakmice, prvo jedan hostuje pa drugi, osim finala i borbe za trece mesto gde bi se igrala po jedna tekma. [:)]

A mozda sam i ja to lose nacuo!? [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde gore? Preleteo sam pogledom veci deo teme, ali nigde ne nadjoh u koje vreme ja treba tamo da budem. Ajd' ako moze neko lepo da mi kaze, da ne moram sve da citam. Zahvaljujem unapred.

Teacher. Kakva sprdnja od nadimka. [:D][:D][:D]

tacno jos 8 slobodnih mesta je ostalo

najpreciznija je informacija na

http;//yu.worldcybergames.com/lista.html

Igra se u subotu ujutro sa pocetkom u 10:30 h

Tacan raspored ce biti objavljen ko kada igra za koji dan

Ali za svaki slucaj cu ti napisati. TREBA DA BUDES DO 10.30h U SC!!! [8D]

Link to comment
Share on other sites

taj sistem bez winner/loser grupe je najveca prodaja, videcete i sami zbog tih golova u gostima :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj sistem bez winner/loser grupe je najveca prodaja, videcete i sami zbog tih golova u gostima :D

Sorry, ali ne razumem o kakvoj winner/loser grupi pricas, a golovi u gostima se gledaju samo kasnije kod kup sistema.

A by the way, mi ovde nesto raspravljamo a jos nije zvanicno izasao sistem takmicenja. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ali ne razumem o kakvoj winner/loser grupi pricas, a golovi u gostima se gledaju samo kasnije kod kup sistema.

  A by the way, mi ovde nesto raspravljamo a jos nije zvanicno izasao sistem takmicenja. [:D]

pa u 1on1 okrsajima se igra winner/loser sistem ceshto, shto znachi da postoje 2 dela kostura.

Kad pochinje kup sistem sa 16/32/64 itd igracha, svi su u winner delu, kad izgubish od nekog, idesh u loser deo gde opet imash drugu shansu, a kad ispadnesh iz luzera, ispao si sa turnira. Kad se zavrsi winner kostur i loser kostur, pobednici oba se sastaju u velikon finalu, gde pobednik winner dela treba da dobije pobednika losera jednom/dvaput/triput.. a pobednik luzera treba da dobije pobednika winnera jednom vishe nego. Tako se na primer reshava problem sastajanja dva jaka takmichara pre finala,i daje shansu svima da ako odigraju jedan losh mech se ipak vrate u igru.

Dalje, problem gola u gostima je da kao domacin mozes vrlo lako da primish dva gola, a da u drugoj pod pritiskom nemash realizaciju, npr sam sam to iskusio na turniru u net+ pre 2 nedelje, kad sam kao domacin poveo 2-0, promashio dosta shansi, protivnik me stigao na 2-2, a kao gost sam dao samo jedan gol. A opet, u pravom fudbalu je drugachije, jer domaci teren ipak neshto znachi, dok u pesu to nema veze, ajde da ti kao domacin imash malo bolje raspolozene igrache, ali to nije sluchaj, vec je to random stvar.

Npr ESWC turnir u PES-u je imao taj winner/loser sistem, mada to naravno poveca trajanje turnira, jer se igra vishe nego duplo partija.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A zasto je Teacher sprdnja od naziva, Thorsten nije? Teacher bar svi znaju sta znaci, a za Thorsten nisam siguran. Anyway, hvala za vreme pocetka turnira.

Sala! Teacher - a ne znas da procunjas po postovima! [:D]

A Thorsten je direktno od Thorstena Legata, nemackog fudbalera, mada sa malo duzom pricom kako se doslo do toga. [;)]

Edited by Thorsten
Link to comment
Share on other sites

pa u 1on1 okrsajima se igra winner/loser sistem ceshto, shto znachi da postoje 2 dela kostura.

Kad pochinje kup sistem sa 16/32/64 itd igracha, svi su u winner delu, kad izgubish od nekog, idesh u loser deo gde opet imash drugu shansu, a kad ispadnesh iz luzera, ispao si sa turnira. Kad se zavrsi winner kostur i loser kostur, pobednici oba se sastaju u velikon finalu, gde pobednik winner dela treba da dobije pobednika losera jednom/dvaput/triput.. a pobednik luzera treba da dobije pobednika winnera jednom vishe nego. Tako se na primer reshava problem sastajanja dva jaka takmichara pre finala,i daje shansu svima da ako odigraju jedan losh mech se ipak vrate u igru.

Dalje, problem gola u gostima je da kao domacin mozes vrlo lako da primish dva gola, a da u drugoj pod pritiskom nemash realizaciju, npr sam sam to iskusio na turniru u net+ pre 2 nedelje, kad sam kao domacin poveo 2-0, promashio dosta shansi, protivnik me stigao na 2-2, a kao gost sam dao samo jedan gol. A opet, u pravom fudbalu je drugachije, jer domaci teren ipak neshto znachi, dok u pesu to nema veze, ajde da ti kao domacin imash malo bolje raspolozene igrache, ali to nije sluchaj, vec je to random stvar.

Npr ESWC turnir u PES-u je imao taj winner/loser sistem, mada to naravno poveca trajanje turnira, jer se igra vishe nego duplo partija.

Pa ne znam. Meni je taj winner/loser malo glup sistem. U svakom sportu je pored neophodnog znanja potrebna i velika doza srece. Prosle god. su se u Ligi sampiona u cetvrtini finala sastali Barsa i Celzi, pa nikom nista, jedna ekipa je ispala. Kakav crni popravni (doduse kraj avgusta je). [:D] I ko je, na primer, kriv Celziju sto u 180min nije uspeo da da gol Liverpulu, jebiga i ako su bili jaci nisu zasluzili da idu dalje... Anyway, ni u jednom se sportu ne igra taj sistem, ne znam zasto bi ga sada ovde primenjivali.

A sto se tice gola u gostima, tu se slazem sa tobom da je to malo glupo, jer ovde stvarno nema uticaja domaci teren. Al jebiga opet, ako si bolji daces gol vise pa to nece imati uticaja.

U svakom slucaju, hvala na iscrpnom oobjasnjenju i cestitke za pobedu (Highl1-Tori 2-1)... secas se... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam. Meni je taj winner/loser malo glup sistem. U svakom sportu je pored neophodnog znanja potrebna i velika doza srece. Prosle god. su se u Ligi sampiona u cetvrtini finala sastali Barsa i Celzi, pa nikom nista, jedna ekipa je ispala. Kakav crni popravni (doduse kraj avgusta je). [:D] I ko je, na primer, kriv Celziju sto u 180min nije uspeo da da gol Liverpulu, jebiga i ako su bili jaci nisu zasluzili da idu dalje... Anyway, ni u jednom se sportu ne igra taj sistem, ne znam zasto bi ga sada ovde primenjivali.

A sto se tice gola u gostima, tu se slazem sa tobom da je to malo glupo, jer ovde stvarno nema uticaja domaci teren. Al jebiga opet, ako si bolji daces gol vise pa to nece imati uticaja.

U svakom slucaju, hvala na iscrpnom oobjasnjenju i cestitke za pobedu (Highl1-Tori  2-1)... secas se... [:)]

a to si ti, dobra tekma bila, slazem se :D

dalje, ovaj sistem se primenjuje chesto na shahovskim turnirima, tako da nije da se ne primenjuje ni u jednom sportu,a opet igre se nazivaju i elektronskim sportom, zar ne ? :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u potpunosti se se slazem sa higl1 i throstenenom kakve veze ima domaci teren

a i glupo mi je to winer loser daj medo sredi to

kako mozes da se slozis, kad smo izneli 2 razlicite teorije ? :)) (ja sam za w/l on nije :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, zasto meni niko nije javio za taj turnir u Net+ ?

Kao drugo, winner/loser sistem mi je stvarno glup za pes. A s obzirom da je hajli u pravu za golove u gostima, zar nije onda najbolje resenje da se u drugom delu turnira igra samo jedna utakmica (eventualno duze poluvreme)?

Bolje bi bilo da se revansi igraju u prvom delu turnira. Tako bi i oni koji ispadnu iz grupe mogli da kazhu kako su se naigrali.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko koliko sati ce otprilike da traje turnir,da li ce se igrati samo 27-og ili ce biti i 28-og?...takodje me zanima da li ce biti ubaceni i najnoviji transferi na tom fudbalu?

PRAVILA

Igrace se na WOLF Evolution 2005 patchu i na 1.10 verziji sa rooster fileom iz poslednje verzije http://pes4online.acsv.net PES4online launchera (sve ovo ima da se skine na pomenutom sajtu)

Link to comment
Share on other sites

Lepa se ovde debata razvila, što se mene tiče, mogli bi da igramo i "bliže" [;)], samo da nam neko kaže kako igramo i postavi raspored utakmica, jel ima negde ili nema, mislim 25-ti je?!

i imam jedno pitanje, čisto akademski, ko oće nek odgovori: [:)]

Da li treba trenirati dan pred turnir (petak) ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Lepa se ovde debata razvila,

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...