Jump to content

PES4@WCG


Recommended Posts

NEMA STA DA SE RESI NECU DA MI NEKAKVAV NOVCIC ZEZNE CEO TUR JA SAM JEDNOSTAVNO NAVIKAO DA IGRAM SA JEDNIM TIMOM I OTPRILIKE ZAPAMTIS KRETANJA IGRACA..... I POTPUNO JE OK BARCA VS BARCA STO DA NE ? ?? I STO KAZE HIGHLI AKO TI SE NE SVIDJA NEMOJ DA IGRAS ^^

tja, nema potreba da živčaniš na forumu, pa ni ne na mene [:(!] , meni se baš dopada turnir i podrzao sam ga 100%, a higli sigurno nije mislio na mene.

a predloge i svoje mišljenje valjda mogu da postavljam?

nadam se da cemo se sresti na turniru [}:)] >> "jedan k!Ng, molim!" [^]

Edited by Bati Gol
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam mislio na tebe naravno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jel se to malo atmosfera zakuvava kako se turnir približava, ili mi se samo čini? [:D]

ja sam mrtav-ladan [^] jedva čekam da istrčim na teren i dam sve od sebe, jel mislite da je bolje da ponesem bežični ili žični Logitec Ramble Pad, pošto samo to imam, nemam sonijev sa adapterom jer nemam adapter.

I sa kojim će drugi kontrolerima da igraju, ajde, baš me zanima izbor opreme! [;)]

Link to comment
Share on other sites

ja igram sa najjeftinijim geniusom sa osam tastera...:P Moram start da stavim na L2 :PP

Bati aj meni daj taj drugi sa kojim ti neces igrati:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ja igram sa najjeftinijim geniusom sa osam tastera...:P Moram start da stavim na L2 :PP

Bati aj meni daj taj drugi sa kojim ti neces igrati:)

naravno, poneću oba, ako niko iz [bPL]-ekipe ne bude imao problema sa opremom, daću ti, što da ne?

znam kakva je muka, igrao sam sa tom opremom, fala bogu pa promenih sponzora... [:p]

Link to comment
Share on other sites

Momci posto vidim da su strasti uzburkane pred turnir, ja bih za trenutak raspravu prekinuo sa par pitanjaca.

Prvo, jel moze neko da mi objasni u cemu je razlika "WOLF Evolution 2005 patcha i 1.10 verzije sa rooster fileom" od standardnog PES-a? Znaci da li ima neke razlike u samoj igri na terenu (ponasanje igraca, kretanje golmana...) ili su razlike vise sminkerskog tipa (update igraca, stadiona i timova)?

Drugo, posto ja igram na tastaturi voleo bih da mi da mi neko kaze da li je na joypad-u stvarno lakse igrati ili je to sve samo stvar navike? Poz.

Link to comment
Share on other sites

Momci posto vidim da su strasti uzburkane pred turnir, ja bih za trenutak raspravu prekinuo sa par pitanjaca.

    Prvo, jel moze neko da mi objasni u cemu je razlika "WOLF Evolution 2005 patcha i 1.10 verzije sa rooster fileom" od standardnog PES-a? Znaci da li ima neke razlike u samoj igri na terenu (ponasanje igraca, kretanje golmana...) ili su razlike vise sminkerskog tipa (update igraca, stadiona i timova)?

    Drugo, posto ja igram na tastaturi voleo bih da mi da mi neko kaze da li je na joypad-u stvarno lakse igrati ili je to sve samo stvar navike?      Poz.

wolf patch jednostavno menja igru nabolje,da ne odlazim u detalje, od sminke, pa do samih igracha, tj statistike koja je realnija kao i aktuelnih transfera

a shto se tiche joypada, ne znam, po meni on kolko moze da donese prevagu, tolko moze i da proda :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja igram sa najjeftinijim geniusom sa osam tastera...:P Moram start da stavim na L2 :PP

Ma baci taj genius,to je sranje najvece.Vec su mi dva crkla tako sto im se polomio D-pad.Ko zna mozda ti bas u toku turnira crkne.

Ja igram pomocu nekog kineskog dzojstika sto sam kupio na buvljaku i radi vec godinu dana.Ako nadjem onaj prikljucak kupicu dzojstik za sony.To bi bilo najbolje resenje.Tastatura nikako.

Jel ima negde da se skine smanjena verzija wolf patcha,bez novih dresova i reklama vec samo statistika?I jel ima neke razlike izmedju wolf i pes4online transfera,posto ako budemo igrali na jednim kompu to znaci da cemo koristiti rooster od wolfa a ako budemo igrali u mrezi igracemo sa roosterom od pes4online?Ili sam ja nesto pobrkao?

Link to comment
Share on other sites

gde ima da se kupi taj prokleti adapter za joystic sa ps2 gdeeeeeeeeeeeeee

Trzni centar BLOK 70 popularni Kineski trzni centar

Na prvom spratu (vidi se sa tramvaja) nekoliko radnji levo od radnje gde se izradjuju PECATI ima radnja sa gejmpedima adapterima za PC itd

Cene su extra (ja sam kupio sebi tamo adapter za PC za sony gejmped i radi savrseno

Link to comment
Share on other sites

gde ima da se kupi taj prokleti adapter za joystic sa ps2 gdeeeeeeeeeeeeee

ako ti je blize idi u gl soft,to je u bulevaru revolucije 107 cini mi se...samo da znas 2 dzojpeda rade samo ako su originali..a ako koristis jedan onda nema veze

ja cu koristiti taj adapter i original psx dzojped...

nego hocu da pitam sto mene nema na spisku?uplatio sam u petak...

Link to comment
Share on other sites

JOS 17 SLOBODNIH MESTA

Ako poznajete nekoga ko zeli da ucestvuje a jos se nije prijavio za PES4 turnir recite mu da pozuri

Prijave stizu svakodnevno na mail i cim se popuni 64 ta prijava vise nece biti prosirivanja turnira

Jos jednom da se zahvalim svima koji su se dosada prijavili za azurnost i da im pozelim dobre partije i puno zabave na WCG-u

Nadam se da je ovaj turnir samo pocetak PES serijala u esportu Srbije i Crne Gore i da ce turniri u najboljem fudbalu zaziveti i biti cesce organizovani.

Link to comment
Share on other sites

tja, ja navijam za Fiorentinu, što je i za očekivati [:)] a drugi omiljeni tim mi je Crvena Zvezda, možda zbog stare slave [^] od pre 14! godina [:(]

bila je jedna verzija we7 u kome su bili i zvezda i partizan, i nije to bilo tako loše napravljeno, šteta što neko ne odradi naše timove u we9, a može:

sedneš, praviš i pošalješ opšn fajl, dresove je bar lako napraviti, a voleo bi da igram sa OFK-om, Zemunom i Javorom (ostali dužni zvezdi, hehe) pa da vidiš kako Zemun dere Real! Ha-Ha-Ha [:o)]

Ajoj, al bi to bio doživljaj! [:)]

Edited by Bati Gol
Link to comment
Share on other sites

Momci, malko ste skrenuli sa teme :P

Nego mene vise intersuje... hoce li se igrati na jednom kompu (mec) ili u lanu svako na svom? I mozemo li da ponesemo vec napravljene formacije i taktike da skratimo to smaranje pre pocetka tekme?

p.s. Ako postoje odgovori u prvom postu, ne zamerite mi... malo me mrzelo da citam ceo txt. :p

Edited by NajGori
Link to comment
Share on other sites

gde ima da se kupi taj prokleti adapter za joystic sa ps2 gdeeeeeeeeeeeeee

Imas u Brankovoj ulici, sa leve strane kad ides ka mostu. (1300 din) Funkcionise odlicno. Igram cak i igre sa Super Nintenda (nostalgija - jbg). Ljubitelj sam konzola, cak sam i navikao da igram WE na konzolama ali ne primecujem razliku kad igram na PC-u.

I mene zanima mogu li da se donose taktike na disketi ili mora da se namesta na licu mesta.

Jos jedno pitanje - da li moze jedan igrac da se prijavi za dve discipline (igre)? Jedan drugar se prijavio za CS, a voleo bi da igra i PES4.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...