Jump to content

WOW VIDEOS


Imba.janqca

Recommended Posts

e cyro mozda svratim danas da pogledam neki film

nemam vremena da skidam od igranja...

pa ae, ali prvo me cimni na fon da vidish jel sam tu.

kod sebe sada imam 15gb, na ovom hardu i to su sve filmovi od 1.5.0+ patcha.

ako ti treba neki stariji filmtjitj, moratjesh da sachekash da mi vrate hard zli ljudi! :>

Link to comment
Share on other sites

evo ovako cyro zaniam me druid pvp pve mislim ja bi sve filmove ali nemozes ti toliko darezes osim ako nems dvd rezac onda moze sve

pa i ako ima dvd rezac mislim 40gb je 40gb ... jel znas kolik staje na jedan dvd ?

inace, nekapiram sta je tu fun gledati druid pve filmove ... :]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

evo ovako cyro zaniam me druid pvp pve mislim ja bi sve filmove ali nemozes ti toliko darezes osim ako nems dvd rezac onda moze sve

ajde nabacitju ti sve druid filmove koje imam (oko 4gb) i narezatju ti josh jedan dvd sa nekim mojim pro izborom! :p

to ovih dana, pa se chujemo preko pm-a.

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm, shta retji za filmitj.

Da nisam sa njim u g-di rekao bih STRAVA kako ih je zajebao, ali

poshto sam odrasla i formirana lichnost i nepatim od kur*enja mislim da je lik preterao

svakako je privukao pazhnju na sebe, ako je to hteo...

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je bre strasno. Loot je sigurno bio namesten na master, sto znaci da je on bio gm ili tako nesto. I tako da ih ispali mislim neveverovatno, covek je budala zesca . Verovatno je neka opklada bila jer je sigurno zapecatio sebi sudbinu na tom serveru. Brooka...

Link to comment
Share on other sites

pa na americkim serverima nemaju shta da rade vishe pa smishljaju gluposti :) . Leroy je nameshten, ali je opet funy na neki nacin :) !

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je bre strasno. Loot je sigurno bio namesten na master, sto znaci da je on bio gm ili tako nesto. I tako da ih ispali mislim neveverovatno, covek je budala zesca . Verovatno je neka opklada bila jer je sigurno zapecatio sebi sudbinu na tom serveru. Brooka...

Loot je bio na FFA, vidi se kad izlazi iz raida.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...