Jump to content

fraps


Sajro

Recommended Posts

Fraps is a universal Windows application that can be used with all games using DirectX or OpenGL technology. In its current form Fraps performs many tasks and can best be described as:

Benchmarking Software - See how many Frames Per Second (FPS) you are getting in a corner of your screen. Perform custom benchmarks and measure the frame rate between any two points. Save the statistics out to disk and use them for your own reviews and applications.

Screen Capture Software - Take a screenshot with the press of a key! There's no need to paste into a paint program every time you want to capture the screen. Your screen captures are also automatically named and timestamped.

Realtime Video Capture Software - Have you ever wanted to record video while playing your favourite game? Come join the Machinima revolution! Throw away the VCR, forget about using a DV cam, game recording has never been this easy! Fraps can capture audio and video up to 1152x864 and 100 frames per second! All movies are recorded in outstanding quality.

inache o chemu se radi u stvari, fraps je program koji koriste wow movie makeri, svaki film koji sam skinuo je sniman frapsom i sve najbolje sam chuo o programu ali problem je bio shto nisam mogao nigde da nadjem crack/sn/registrovanu verziju jako dugo (zapravo to je jedini program za koj nisam mogao da nadjem _fix_ u zivotu) a onda sam nashao neku verziju staru sto godina koja ne radi posao.. ALI eto juche me je usralo da nadjem jednu od tri poslednje verzije, registrovanu.

ako nekog zanima da snima wow filmove, zeli program neka kaze pa tju ga ja uploadovati.

cya

Link to comment
Share on other sites

odlican je fraps, ja sam ga davno koristio da pravim cs filmove, imam 2.5.0 reg verziju i shljaka dobro, jedino shto mi se nedvidja je shto format u kom snima nekompresvan, valjda da bi odrzao brzinu snimka, ali opet mnogo je, file od 10 sec zauzme 300 mb na 60fps-a i full size podeshavanjima.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ali problem je bio shto nisam mogao nigde da nadjem crack/sn/registrovanu verziju jako dugo (zapravo to je jedini program za koj nisam mogao da nadjem _fix_ u zivotu) a onda sam nashao neku verziju staru sto godina koja ne radi posao.. ALI eto juche me je usralo da nadjem jednu od tri poslednje verzije, registrovanu.

Program je gotovo nemoguce naci klasicnom pretragom, ali preko e-mule recimo, ja sam ga nasao za 5 minuta sve sa crackom [:)]

Inache ako si imao toliko problema da ga nadjes trebao si ranije da se javis ovde jer verujem da veliki broj ljudi koji igra wow vec ima full verziju [:I]

Link to comment
Share on other sites

@ imm:

pa da, naravno da je tako :> a onda uzmesh sony vegas, windows movie maker ili bilo koj vid kompresor proggie i smanjish tu velichinu za pet puta.

@ nothingman:

a jebga, nisam znao da se neko interesuje.

@ teach:

kachim danas.

@ all:

ovo shto sam ja nabavio je 2.6.1 verzija (verzija pre ove poslednje).

Link to comment
Share on other sites

@cyro

Da, nije problem kompresovati, ali zbog tolike velicine nemoze duze da se snima.

Virtual dub !!!

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

@cyro

Da, nije problem kompresovati, ali zbog tolike velicine nemoze duze da se snima.

Virtual dub !!!

Kod mene kad ukljucim fraps frame rate opadne na 15-20 fps. Kada bi fraps radio run-time kompresiju brzina kojom bi mi wow radio bi se merila u seconds per frame. Ljudi koji prave program se verovatno nisu odluchili da ubace taj nachin kompresije iz razloga sto 99% racunara danas ne bi moglo da se nosi sa tim.

U nekoj buducnosti se svakako moze ocekivati i ta opcija.

Edited by Nothingman
Link to comment
Share on other sites

fraps v2.6.1: http://www.junk.co.yu/ftpupload/fraps261.zip

imam fraps odavno...ne znam ni koju verziju.Ajde recite koja podeshavanja treba da stavim ?

ja josh nisam isprobao fraps zbog dosta slabog kompa, jedva slusham muziku i igram.. ni ne zelim da isprobavam fraps! :>

ovde ima sigurno iskusnijih fraps korisnika, valjda tje oni napisati neka dobra podeshavanja ali najbolje bi bilo da ti prvo ostavish tvoju konfiguraciju pa tjemo po tome motji najbolje da ti pomognemo.

Link to comment
Share on other sites

cyro jel to verzija sa crack-om ili moram crack da nadjem sam ? :) U sustini FRAPS imam ali crack ne tako da mogu samo 30 sec da snimam ... zato pitam :)

jock, nema cracka. to je full verzija, znachi chim instalirash dobijesh full bez ikakvih crackova.. registrovana je na nekog finca, ali boli nas kara kada sve radi savrsheno! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...