Jump to content

raoge vs druid


Imba.janqca

Recommended Posts

kako druid da dobije rouga koj ide na stuun lock i asasination combat znaci nema bs i ambush samo sa sinisterom i macevima bije neda je zajebano , nemogu da castujem skoro nist nije od poizona a rezistuje root zalosno , mecka za svako cudo traje 10 15 sec duze nego caster , a to na blizini peglanje sa njime nema sanse odme stun lock i tako .. . ajde mohi i ostali druidi

Link to comment
Share on other sites

bash sam danas gledao roguea u full set opremi, sa odlichnim swordovima i ostatkom itema protiv takodje full seted druida (dueli).. bilo je neshto tipa 4:1 za rogue, nisam mogao da verujem. e sada ja nisam nikada igrao sa rogueom niti sam smarao tog lika tako da ne znam shta je koristio od abilitija i kako je uspeo onako da ga sabije.. ali eto, chisto da ti kazem da je MOGUTJE! :)

Link to comment
Share on other sites

ciro ... on je pitao kako druid protiv rogue-a .... a ne obrnuto ...

elem duel ili ti 1vs1 pvp

ukljucis natures grasp i u bear ... on te cheap shotuje i dobije roots u slucaju da iskoristi vanish da izadje iz istog sacekas opet i kad se pojavi sledeci put bear stun pa shift roots pa feary fire onda se odaljis lupis jedan rejuve i cepas starfire i pokusavas roots starfire kombinaciju dokle mozes kad vise ne mozes rejuve i bear i peglanje i u nekom trenutku natures sfitness instant heal ... pa u bear pa onda bear heal itd itd i negde u tom procesu rogue je mrtav ....

Jedini problem kod svega ovoga je sto stun moze recimo da missuje ili tako nesto ... onda improvizujes ... iskoristis ns ranije ili bear heal ranije i tako to ...

PS: ne stunuj ako je ovaj ukljucio evade posto se stun racuna kao udarac ....

PPS: ako ce da te skroz stunlockuje to znaci da nema dmg dok si ti u bear formi tako da ce on za dzabe iskoristiti vecinu long cooldown skilova da odrzi stun ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...