Jump to content

Recommended Posts

Ok ja sam se prikljucio pre nekoliko dana na BEOGRID (wirelles company).

Igra se dosta toga.Cs.w3...

Starcraft mozemo da igramo samo mi koji smo u lanu ali ne i sire.Sa jednim deckom smo nekolicina nas sklepali masinu koja treba da bude SERVER i sklepali smo je ali nemamo program za to.Nalazio sam razne gateway-ove ali ne i program server za starcraft molim vas ako neko zna ili ima tako nesto da mi kaze!

Edited by CrusadeR_`NemesiS`
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da je ranije (ali stvarno davno tipa 2001) postojao jedan program koji se zvao bnetD ili tako neshto.

Mozda mozesh da pogledash na nekom od ovih sajtova :

www.sclegacy.com

www.teamliquid.net

www.wgtour.com

ili probaj na google, a ja cu na mojim starim CD-ovima :P. Nije velik, neka beda tipa 1 mega max ako se dobro secam.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ok ja sam se prikljucio pre nekoliko dana na BEOGRID (wirelles company).

Igra se dosta toga.Cs.w3...

Starcraft mozemo da igramo samo mi koji smo u lanu ali ne i sire.Sa jednim deckom smo nekolicina nas sklepali masinu koja treba da bude SERVER i sklepali smo je ali nemamo program za to.Nalazio sam razne gateway-ove ali ne i program server za starcraft molim vas ako neko zna ili ima tako nesto da mi kaze!

nadji i skini pvpgn server on ti je server za war3 sc diablo.

PS: da nisi iz beogrida da bih ti direktan link ovako cem morati malo da se sam potrudis :)))))))))))

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Da evo skinuo sam ali to su samo gateway editori meni teba SERVER na koji ce ljudi iz NE LAN-a vec preko wirellesa da se kace na server.Ljudi iz wirelles konekcije ne mogu da igraju kad jedan kreira udp ili lan to moze samo nekolicina nas koja ima i wereless i lan.Treba mi server!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+++++++++ imaju neke stvari da diablo i za w3 al nista nema za starcraft!!!

SMORRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!

SAmo gateway editor porkleti!!!!

Edited by CrusadeR_`NemesiS`
Link to comment
Share on other sites

Da evo skinuo sam ali to su samo gateway editori meni teba SERVER na koji ce ljudi iz NE LAN-a  vec preko wirellesa da se kace na server.Ljudi iz wirelles konekcije ne mogu da igraju kad jedan kreira udp ili lan to moze samo nekolicina nas koja ima i wereless i lan.Treba mi server!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+++++++++ imaju neke stvari da diablo i za w3 al nista nema za starcraft!!!

SMORRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!

SAmo gateway editor porkleti!!!!

E jesi smotan majkemi :))

odes na http://pvpgn-files.ath.cx/main.html i odatele skines

http://pvpgn-files.ath.cx/releases/win32/1...-win32.i386.exe zatim pokrenes ga kliknes par puta next i gotovo...

naravno treba ti loader za kliente kao i gw editor (za ovo lazem ne treba ti mozes i rucno iz registia da editujes). i to je to nikakav nukler sience.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...