Jump to content

Recommended Posts

Jedan od najpoznatijih ne-koreanskih progamera i dugogodisnji clan pG tima je odlucio da napusti svoju staru ekipu i pridruzi se novoosnovanom SSV Lehnitz klanu.Evo kako on komentarise svoj novi i stari tim, pro-gaming i WCG.

http://www.gosugamers.net/features.php?i=a&id=2127

A evo i nekoliko novih vodova, pvz Reach vs Chojja:

http://www.yaoyuan.com/show.php?SID=38403

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar mi nije jasna: odem na Bnet iz Wc3 kaze mi 200 000 ljudi igra na serveru blablabla, a ja onda u channel a u channelu 15 ljudi. Kliknem na ladder 1v1 treba mu 2 minuta da mi nadje partnera :-\. I u Starcraft kad sam otisao isto 12 ljudi i 10 creatovanih igara. Pa gde je onda tih 120 000? imho SC je mnoooogo bolji RTS od Wc3 i svi vi to znate ali mislio sam da je sa tim gotovo pa nisam hteo ni da pokusavam ozbiljnije da igram (palim se na pro gaming pa mi Wc3 izgledao povoljnije [8D] ).

Edited by PeNiCiLLinE

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

i da ispravim duleta, SSV Lehnitz postoji 4 godine skoro, mada to nije ni prineti pG-u koji je sad vec zagazio u 7 godinu ako se ne varam :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pero, mojne da mi uzimas 'leba:)

izvini saborche, necu vishe :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jedna stvar mi nije jasna: odem na Bnet iz Wc3 kaze mi 200 000 ljudi igra na serveru blablabla, a ja onda u channel a u channelu 15 ljudi. Kliknem na ladder 1v1 treba mu 2 minuta da mi nadje partnera :-\. I u Starcraft kad sam otisao isto 12 ljudi i 10 creatovanih igara. Pa gde je onda tih 120 000? imho SC je mnoooogo bolji RTS od Wc3 i svi vi to znate ali mislio sam da je sa tim gotovo pa nisam hteo ni da pokusavam ozbiljnije da igram (palim se na pro gaming pa mi Wc3 izgledao povoljnije
Edited by BarcaS [GDM]
Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da ne friziraju podatke... ipak je najveci broj partija u toku... pogotovo na wc3 battlenetu zato sto dota traje u proseku preko sat vremena... a partije koje su pocele ti se ne prikazuju... plus privatni kanali kojih ima ko zna koliko...

a ako cepas sc nas skromni comunity je obicno na kanalu jetset

ahh kk. Docicu ponekad. Ipak je Starcraft najbolji RTS koji je ikad napravljen.

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

qrac najbolji kad je vanila master... a u wc3 rista, sharky, duke... sve inteligencija... :) dobro vlad je dokaz da se i wc3 moze nastrebati :)))))

izbalansirati tri rase je pretesko... mislim da je lakse balansirati mape na postojeci odnos snaga... u wc3 je posao mnogo otezan... uostalom wc3 je napravljen kao frp... damage je od do... u sc-u je cista matematika... ili jesi ili nisi... :)

Link to comment
Share on other sites

qrac najbolji kad je vanila master... a u wc3 rista, sharky, duke... sve inteligencija... :) dobro vlad je dokaz da se i wc3 moze nastrebati :)))))

izbalansirati tri rase je pretesko... mislim da je lakse balansirati mape na postojeci odnos snaga... u wc3 je posao mnogo otezan... uostalom wc3 je napravljen kao frp... damage je od do... u sc-u je cista matematika... ili jesi ili nisi... :)

ako je sharky inteligentan... mislim sarmo na kojim si drogama ? :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...