Jump to content

Ajmo sad malo i na Warriora


Immortalis

Recommended Posts

Da li je warrior imba klasa i zashto. Ja tvrdim da je warrior sa full epic opremom najjaca klasa, kao i roque , jel njima sve od opreme zavisi, ali imati sve najbolje epike je teshko, cak nedostizno za vecinu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, stani, pazi, gledaj, vidi - ocemo mi sad ovako do sutra. Zakljucili smo vec da su pally, shammy, druid, hunter, rogue i ne znam ko jos imba. Epic warrior... Jedna stvar - mozes do sutra da imas 10k armora kad ti mag baci poly a ti onda beeeechish po poljani. No, kod warriora je najvaznije da zna da igra svoju klasu (evo, opet, shaman u meni progovara). Naravno talenti. Na kraju oruzje mnogo znaci waru. Prvo must have oruzje da bi war bio polu imba - arcanite reaper. Onda mozemo preci na onyxia sword. Tu negde ubaci onu epic macu iz MC sa knockbackom i zavrsimo sa hand of ragnaros sa 80 dps i warrior je imba ^^. Milsim stvarno. Presli smo pola klasa u WoW i zakljucili da su imba. Dokle bre :P

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam ima samo jedan instant spell (fire neki) i u talentima ako ubaci onaj arcane aoe da bude instant (trosi mnogo mane). Problem magu je warrior koji se zaleti sa charge cim mag odskakuce malo dalje, a a ko je previse blizu onda ide jedan mortal strike i do vidjena drago nam je bilo. Mada realno warrior ne sme da gubi od maga svaku na 60 nivou. Sa epic opremom je naravno nepobediv :P

Link to comment
Share on other sites

moze ako je nob :) ,ali shta vredi, kad vidi da ce da crkne on polymorph i pobegne. Zar nemogu da nerfuju taj polymorph , npr da moze da se iskoristi samo jednom na jednoj meti.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

E samo pitam kako ste budzili talente ? ja sam mislio 20 fury 31 protection ... ali nemam pojma :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hand of ragnaros....da......za to ti kao 1. treba sulfuron.....a kao 2. treba ti ona narandzasta stvarcica isto zaboravih kako se zove.....pa ti onda treba TOLIKO SASTOJAKA da kad bi kreno danas da ga pravis dobio bi ga najranije za 2 meseca mozda i vise.....i to sve da te guild maximalno podrzi.....prvo procitaj sastojke koji su potrebni pa nda DPS i narandzasta slova ;)

Warrior IMBA?....ne bih rekao....Ali kao sto uvek kazem sve zavisi od skilla....

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam ima samo jedan instant spell (fire neki) i u talentima ako ubaci onaj arcane aoe da bude instant (trosi mnogo mane). Problem magu je warrior koji se zaleti sa charge cim mag odskakuce malo dalje, a a ko je previse blizu onda ide jedan mortal strike i do vidjena drago nam je bilo. Mada realno warrior ne sme da gubi od maga svaku na 60 nivou. Sa epic opremom je naravno nepobediv :P

Pa ima i coun of cold i novu, koji mu pored blinka omogucuju da se lepo udalji od tebe i zabodeti jedan firebolt posred cela :) (a tu je uvek i PoM -> Pyro kad se najmanje nadas ;)

A sto se tice Hand of ragnarosa (http://www.thottbot.com/?i=40103) da bi ga dobio treba da imas Eye of Sulfuras (http://www.thottbot.com/?i=38350) sto je inace drop od Ragnarosa i da napravis Sulfuron Hammer (http://www.thottbot.com/?i=40119) za koji treba da se otelis da nabavis sve materijale (recimo 50 arcanite barova + jos gomila toga) tako da u pricipu mozes za to vreme komotno da skupis za 2 arcanite reapera :)

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam ima samo jedan instant spell (fire neki) i u talentima ako ubaci onaj arcane aoe da bude instant (trosi mnogo mane). Problem magu je warrior koji se zaleti sa charge cim mag odskakuce malo dalje, a a ko je previse blizu onda ide jedan mortal strike i do vidjena drago nam je bilo. Mada realno warrior ne sme da gubi od maga svaku na 60 nivou. Sa epic opremom je naravno nepobediv :P

fire blast, na koji moze da dodje bez problema crit i onda imas a sebi ignitate (goris i uzima bruka helta po sekundi) i impact (koji te stanuje tako da imas vremena da bacis arc miss ili pyroblast), cone of cold (koji te extra uspori), frost nova (koja te zaledi), arcane explosion (sa telentima) a trosi manje mane od svih drugih instant magija

a tu je jos i ice armor koji ti usporava kretanje i udaraci cim ga pipnes

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

fire blast, na koji moze da dodje bez problema crit i onda imas a sebi ignitate (goris i uzima bruka helta po sekundi) i impact (koji te stanuje tako da imas vremena da bacis arc miss ili pyroblast), cone of cold (koji te extra uspori), frost nova (koja te zaledi), arcane explosion (sa telentima) a trosi manje mane od svih drugih instant magija

a tu je jos i ice armor koji ti usporava kretanje i udaraci cim ga pipnes

Dobro de, ja sam to malo ofrlje. Mag kida, nije da ne kida...

Link to comment
Share on other sites

Umm, od dve stvari zavisi da li neka klasa (char) kida

1. od skill-a igracha koji igra char-a (u to ulazi i kako je talente rasporedio)

2. od item-a

[;)]

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Hand of ragnaros....da......za to ti kao 1. treba sulfuron.....a kao 2. treba ti ona narandzasta stvarcica isto zaboravih kako se zove.....pa ti onda treba TOLIKO SASTOJAKA da kad bi kreno danas da ga pravis dobio bi ga najranije za 2 meseca mozda i vise.....i to sve da te guild maximalno podrzi.....prvo procitaj sastojke koji su potrebni pa nda DPS i narandzasta slova ;)

Warrior IMBA?....ne bih rekao....Ali kao sto uvek kazem sve zavisi od skilla....

hand of ragnaros treba 2 meseca min , sastojci su previshe , ali kad h skupish vredi. 40 ar bara (stho nekako izgleda najlakshe)!! onda sulfron ingoti koji su dosta retki. A cekic se pravi ovako:

Prvo nadjesh ingot i ondesesh ga u brd kod onog lika iz thorium brotherhoda, on bi tada trebao da ti da planove sa sulfron hammer, medjutim tu ima josh jedna stvar koja je neki ugovor, e taj ugovor niko nezna kako da se dobije, mozda samim tim kad predash taj ingot ili je u pitanju reputacija sa thorium bros. Dalje kad skupish sve sastojke za njega i napravish ga , treba da nadjesh eye of sulfras koji je drop od ragnarosa. Onda ga iskombinujesh sa sulfron cekicem i dobijesh HAND OF RAGNAROS !!! WAAAA, postao si naj imba lik na serveru.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pa kad vidim da treba valjda 20 fiery core-a i 20 lava core-a kolko se secam, mrzi me da gledam opet onda 40 arcanite barova stvarno JESTE smesno.....Pa onda Blood of the Mountain....ijaoooo....Sto se tice recepta siguran sam da treba exalted sa thorium brotherhoodom....i palisha nosi onaj mace na slici....jao tuge mila majko.....

Link to comment
Share on other sites

btw moze neko da preporuchi neki solo i 1 x 1 pvp build , bez previshe instance ,mach orjentisan sa shtitom ili bez tj 1h ili 2h sve jedno je , sta je bolje za ovakav tip igre i na koje tech tree da se koncentrishem ...

thx

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

grime, to je slika sa test servera , nema taj pala to ,hvala bogu :)). Gde si nashao da treba exalted za thorium bros ? Bash sam se nacitao oko toga, i neki likovi su tvrdili da samo treba da se odnese sulfron ingot i ovaj ti da recept, usput podpishesh neki contract, e taj ugovor je problem, niko nezna dal se on odbija kad predash ingot ili zahteva reputaciju.

@storm nevredi ti nishta da petljash ,samo cesh bacati pare za unlearn, dosta ce da izmene warra u sledecem patchu pa onda menjaj. Sada neka najbolja opcija ti je arms/ fury .

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

grime, to je slika sa test servera , nema taj pala to ,hvala bogu :)). Gde si nashao da treba exalted za thorium bros ? Bash sam se nacitao oko toga, i neki likovi su tvrdili da samo treba da se odnese sulfron ingot i ovaj ti da recept, usput podpishesh neki contract, e taj ugovor je problem, niko nezna dal se on odbija kad predash ingot ili zahteva reputaciju.

@storm nevredi ti nishta da petljash ,samo cesh bacati pare za unlearn, dosta ce da izmene warra u sledecem patchu pa onda menjaj. Sada neka najbolja opcija ti je arms/ fury .

Hmmmm i video sam da nesto smrdi......zar nije mace 2h bre.....uostalom evo ti link gde se vidi da je 2h i da stvarno treba exalted sa thorium brotherhoodom

Recept za hammer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...